Bewerken van Persoonlijke hittip (Radio Luxemburg)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De medewerkers van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]] kozen iedere week een '''persoonlijke hittip'''. | De medewerkers van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]] kozen iedere week een '''persoonlijke hittip'''. | ||
== [[Bob Stewart]] == | == [[Bob Stewart]] == | ||
Regel 18: | Regel 9: | ||
| 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=| | | 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=| | ||
publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Edwin Starr || ''Twenty Five Miles'' | publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Edwin Starr || ''Twenty Five Miles'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700327">{{citation|title=Peter Koelewijn, Dave Christian|date=27 maart 1970|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 12 juni 2019</ref> || Frijid Pink || ''The House of the Rising Sun'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700327">{{citation|title=Peter Koelewijn, Dave Christian|date=27 maart 1970|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 12 juni 2019</ref> || Frijid Pink || ''The House of the Rising Sun'' | ||
Regel 30: | Regel 15: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19"/> || Vanity Fare || ''Come Tomorrow'' | | 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19"/> || Vanity Fare || ''Come Tomorrow'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621"/> || The Casuals || ''My Name Is Love'' | | 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621"/> || The Casuals || ''My Name Is Love'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 november 1970<ref name="uitzending19701107-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=7 november 1970|time=29:00-20:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 augustus 2017</ref> || Dave Edmunds || ''I Hear You Knocking'' | | 3 november 1970<ref name="uitzending19701107-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=7 november 1970|time=29:00-20:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 augustus 2017</ref> || Dave Edmunds || ''I Hear You Knocking'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-23">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juni 2019</ref> || Cilla Black || ''Child of Mine'' | | 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-23">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juni 2019</ref> || Cilla Black || ''Child of Mine'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=30 januari 1971|time=20:27-22:27|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Lancelot Link & The Evolution Revolution || ''Sha-La Love You'' | | 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=30 januari 1971|time=20:27-22:27|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Lancelot Link & The Evolution Revolution || ''Sha-La Love You'' | ||
Regel 53: | Regel 26: | ||
| 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19">{{citation|title=Bob Stewart - Bob Stewart show|date=7 februari 1971|time=19:00-19:58 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Desmond Dekker || ''(Where Did It Go) The Song We Used to Sing'' | | 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19">{{citation|title=Bob Stewart - Bob Stewart show|date=7 februari 1971|time=19:00-19:58 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Desmond Dekker || ''(Where Did It Go) The Song We Used to Sing'' | ||
|- style="vertical-align: top"- | |- style="vertical-align: top"- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Gene Latter || ''Too Busy Thinking About My Baby'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Gene Latter || ''Too Busy Thinking About My Baby'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 23 augustus 1971 || The Peddlers || ''Have You Ever Been to Georgia'' | | 23 augustus 1971 || The Peddlers || ''Have You Ever Been to Georgia'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 augustus 1971 | | 30 augustus 1971 || White Plains || ''Gonna Miss Her Mississippi'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 september 1971 | | 6 september 1971 || The Doors || ''Riders on the Storm'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 september 1971 | | 20 september 1971 || Brotherhood of Man || ''California Sunday Morning'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 27 september 1971 || R. Dean Taylor || ''Ain't It a Sad Thing'' | | 27 september 1971 || R. Dean Taylor || ''Ain't It a Sad Thing'' | ||
|} | |} | ||
Regel 80: | Regel 43: | ||
!width="180pt"|Datum | !width="180pt"|Datum | ||
!width="300pt"|Artiest | !width="300pt"|Artiest | ||
!Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Consortium || ''Beggar Man'' | | 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Consortium || ''Beggar Man'' | ||
|- | |- | ||
| 9 november 1969<ref name="uitzending19691114-">{{citation|title=Kid Jensen, Tony Prince|date=14 november 1969|time=20:00-21:26|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 22 mei 2019</ref> || The Cuff Links || ''Tracy'' | | 9 november 1969<ref name="uitzending19691114-">{{citation|title=Kid Jensen, Tony Prince|date=14 november 1969|time=20:00-21:26|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 22 mei 2019</ref> || The Cuff Links || ''Tracy'' | ||
Regel 94: | Regel 55: | ||
| 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-2">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett - Dave Christian show, Paul Burnett show|date=13 maart 1970|time=20:20-22:23|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 9 juni 2019</ref> || Four Tops || ''I Can't Help Myself'' | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-2">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett - Dave Christian show, Paul Burnett show|date=13 maart 1970|time=20:20-22:23|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 9 juni 2019</ref> || Four Tops || ''I Can't Help Myself'' | ||
|- | |- | ||
| 17 maart 1970<ref name=" | | 17 maart 1970<ref name="uitzending19700330-20"/> || Stevie Wonder || ''Never Had a Dream Come True'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970 || | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700330-20">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=30 maart 1970|time=20:00-00:30|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 7 juni 2019</ref> ||B.J. Thomas || ''Everybody's Out of Town'' | ||
|- | |- | ||
| 31 maart 1970 | | 31 maart 1970 || Four Tops || ''I Can't Help Myself'' | ||
|- | |- | ||
| 7 april 1970<ref name="uitzending19700411-21">{{citation|title=Dave Christian, Kid Jensen|date=11 april 1970|time=20:40-23:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2019</ref> || Shocking Blue || ''Mighty Joe'' | | 7 april 1970<ref name="uitzending19700411-21">{{citation|title=Dave Christian, Kid Jensen|date=11 april 1970|time=20:40-23:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2019</ref> || Shocking Blue || ''Mighty Joe'' | ||
Regel 105: | Regel 66: | ||
|- | |- | ||
| 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-20:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2019</ref> || Jethro Tull || ''Inside'' | | 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-20:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2019</ref> || Jethro Tull || ''Inside'' | ||
|- | |- | ||
| 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621">{{citation|title=Kid Jensen|date=21 juni 1970|time=19:50-20:40|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 5 juni 2019</ref> || Soft Pedalling || ''It' So Nice'' | | 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621">{{citation|title=Kid Jensen|date=21 juni 1970|time=19:50-20:40|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 5 juni 2019</ref> || Soft Pedalling || ''It' So Nice'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20"/> || Mungo Jerry || ''Baby Jump'' | | 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20"/> || Mungo Jerry || ''Baby Jump'' | ||
Regel 134: | Regel 75: | ||
| 17 mei 1971<ref name="uitzending19710522-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=22 mei 1971|time=19:50-20:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 november 2016</ref> | | 17 mei 1971<ref name="uitzending19710522-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=22 mei 1971|time=19:50-20:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 november 2016</ref> | ||
|| Hurricane Smith || '' Don't Let It Die'' | || Hurricane Smith || '' Don't Let It Die'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Chairmen of the Board || ''Chairmen of the Board'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Chairmen of the Board || ''Chairmen of the Board'' | ||
Regel 152: | Regel 87: | ||
|- | |- | ||
| 27 september 1971 || The Delfonics || ''Ready or Not Here I Come'' | | 27 september 1971 || The Delfonics || ''Ready or Not Here I Come'' | ||
|} | |} | ||
Regel 185: | Regel 95: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Grapefruit || ''Deep Water'' | | 10 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Grapefruit || ''Deep Water'' | ||
|- | |- | ||
Regel 196: | Regel 104: | ||
|- | |- | ||
| 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-19:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 juni 2017</ref> || J. Vincent Edwards || ''Who Are My Friends'' | | 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-19:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 juni 2017</ref> || J. Vincent Edwards || ''Who Are My Friends'' | ||
|- | |- | ||
| 12 januari 1971<ref name="uitzending19710116-19">{{citation|title=Kid Jensen|date=16 januari 1971|time=19:30-20:20 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 september 2017</ref> || The Chambers Brothers || ''Funky'' | | 12 januari 1971<ref name="uitzending19710116-19">{{citation|title=Kid Jensen|date=16 januari 1971|time=19:30-20:20 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 september 2017</ref> || The Chambers Brothers || ''Funky'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Jimmy Webb || ''P.F. Sloan'' | | 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Jimmy Webb || ''P.F. Sloan'' | ||
|- | |- | ||
| 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=18 augustus 1971|time=20:15-21:15 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Rod Stewart || ''(Find a) Reason To Believe'' | | 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=18 augustus 1971|time=20:15-21:15 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Rod Stewart || ''(Find a) Reason To Believe'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971 | | 16 augustus 1971 || Cat Stevens || ''Moon Shadow'' | ||
|- | |- | ||
| 23 augustus 1971 | | 23 augustus 1971 || Joni Mitchell || ''Carey'' | ||
|- | |- | ||
| 30 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-"/> || Graham Nash || ''Military Madness'' | | 30 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-"/> || Graham Nash || ''Military Madness'' | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 september 1971 || Gypsy || ''Changes Comin''' | ||
|- | |- | ||
| 20 september 1971 | | 20 september 1971 || Scott English || ''Brandy'' | ||
|- | |- | ||
| 27 september 1971 || Canned Heat || ''Long Way From L.A.'' | | 27 september 1971 || Canned Heat || ''Long Way From L.A.'' | ||
|} | |} | ||
Regel 244: | Regel 130: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20"/> || Waldo de los Rios || ''Eine Kleine Nachtmusik'' | | 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20"/> || Waldo de los Rios || ''Eine Kleine Nachtmusik'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=18 augustus 1971|time=19:30-21:03 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 23 mei 2019</ref> || The Marmalade || ''Cousin Norman'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=18 augustus 1971|time=19:30-21:03 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 23 mei 2019</ref> || The Marmalade || ''Cousin Norman'' | ||
|- | |- | ||
| 23 augustus 1971 | | 23 augustus 1971 || Engelbert Humperdinck || ''Another Time, Another Place'' | ||
|- | |- | ||
| 31 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=1 september 1971|time=22:41-23:51 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Lobo || ''She Didn't Do Magic'' | | 31 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=1 september 1971|time=22:41-23:51 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Lobo || ''She Didn't Do Magic'' | ||
|- | |- | ||
| 6 september 1971 || Three Dog Night || ''Three Dog Night - Liar'' | | 6 september 1971 || Three Dog Night || ''Three Dog Night - Liar'' | ||
Regel 276: | Regel 158: | ||
|- | |- | ||
| 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-2"/> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-2"/> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Travelin' Band'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Travelin' Band'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 oktober 1970<ref name="uitzending19701118-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=18 oktober 1971|time=19:00-19:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 17 juli 2017</ref> || Teddy Brown || ''What Greater Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 mei 1971<ref name="uitzending19710522-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=22 mei 1971|time=19:50-20:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 november 2016</ref> || John Kongos || ''He's Gonna Step on You Again'' | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | 1 september 1970<ref name="uitzending19700906-19">{{citation|title=Bob Stewart|date=6 september 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2017</ref> || Nicky Thomas || ''Love of the Common People'' | ||
|- | |- | ||
| 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-19">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juli 2019</ref> || Frijd Pink|| ''Heartbreak Hotel'' | | 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-19">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juli 2019</ref> || Frijd Pink|| ''Heartbreak Hotel'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19700922">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 augustus 1971|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 24 mei 2019</ref> || Hot Chocolate || ''I Believe (in Love)'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19700922">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 augustus 1971|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 24 mei 2019</ref> || Hot Chocolate || ''I Believe (in Love)'' | ||
Regel 312: | Regel 180: | ||
|- | |- | ||
| 27 september 1971 || Union Express || ''Ring a Ring of Roses'' | | 27 september 1971 || Union Express || ''Ring a Ring of Roses'' | ||
|} | |} | ||
Regel 335: | Regel 192: | ||
| 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=21:46-23:16|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Consortium || ''Beggar Man'' | | 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=21:46-23:16|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Consortium || ''Beggar Man'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-20-"/> || Bee Gees || ''I.O.I.O.'' | ||
|- | |- | ||
| 14 april 1970<ref name="uitzending1970419">{{citation|title=Kid Jensen|date=19 april 1970|time=19:34-20:35|publisher=Radio | | 14 april 1970<ref name="uitzending1970419">{{citation|title=Kid Jensen|date=19 april 1970|time=19:34-20:35|publisher=Radio | ||
Regel 345: | Regel 200: | ||
| 12 mei 1970<ref name="uitzending19700516">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 mei 1970|time=19:30-20:25|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 3 juni 2019</ref> | | 12 mei 1970<ref name="uitzending19700516">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 mei 1970|time=19:30-20:25|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 3 juni 2019</ref> | ||
|| Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' | || Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' | ||
|} | |} | ||
Regel 365: | Regel 208: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-20-">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett|date=13 maart 1970|time=20:20-22:33 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-20-">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett|date=13 maart 1970|time=20:20-22:33 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | ||
|- | |- | ||
| | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700330-20"/> || Dana || ''All Kinds of Everything'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-">{{citation|title=Tony Prince|date=28 maart 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-">{{citation|title=Tony Prince|date=28 maart 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' | ||
|- | |- | ||
| 5 januari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || The Rattles || ''You Can't Have Sunshine Everyday'' | | 5 januari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || The Rattles || ''You Can't Have Sunshine Everyday'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Have You Ever Seen the Rain?'' | | 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Have You Ever Seen the Rain?'' | ||
|} | |} | ||
Regel 420: | Regel 225: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 maart 1970<ref name=" | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700330-20"/> || Almond Marzipan || ''Open Up Your Heart'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1971<ref name="uitzending19710201-19-"/> || Dana || ''Who Put the Lights Out'' | | 26 januari 1971<ref name="uitzending19710201-19-"/> || Dana || ''Who Put the Lights Out'' | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1971 || The Chi-Lites || ''Have You Seen Her'' | | 21 december 1971 || The Chi-Lites || ''Have You Seen Her'' | ||
Regel 434: | Regel 233: | ||
| 21 december 1971 || America || ''A Horse With No Name'' | | 21 december 1971 || America || ''A Horse With No Name'' | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1971 | | 21 december 1971 || Donnie Elbert || ''Where Did Our Love Go'' | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1971 | | 21 december 1971 || B.J. Arnau || ''I Wanna Go Back There Again'' | ||
|} | |} | ||