Bewerken van Paul Vlaanderen en het Curzon-mysterie
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Paul Vlaanderen en het Curzon-mysterie | | naam = Paul Vlaanderen en het Curzon-mysterie | ||
| afbeelding = | | afbeelding = [[File:AVRO Logo.svg|110px]] | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = [[Paul Vlaanderen]] | | serie = [[Paul Vlaanderen]] | ||
| genre = Detective | | genre = Detective | ||
| omroep = [[AVRO]] | | omroep = [[AVRO]] | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|}} | ||
| auteur = Francis Henry Durbridge | | auteur = Francis Henry Durbridge | ||
| auteurs = | | auteurs = | ||
Regel 29: | Regel 29: | ||
!class="unsortable"|Aflevering | !class="unsortable"|Aflevering | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| - || [[-]] || - | |||
|- | |||
|} | |} | ||
* Bron: paulvlaanderen.nl<ref>[http://www.paulvlaanderen.nl/index.php/paul-vlaanderen-hoorspel-overzicht/nederland/item/paul-vlaanderen-en-het-curzon-mysterie.html curzon-mysterie], paulvlaanderen.nl (12 november 2011), geraadpleegd op 28 maart 2013</ref> | *Bron: paulvlaanderen.nl<ref>[http://www.paulvlaanderen.nl/index.php/paul-vlaanderen-hoorspel-overzicht/nederland/item/paul-vlaanderen-en-het-curzon-mysterie.html curzon-mysterie], paulvlaanderen.nl (12 november 2011), geraadpleegd op 28 maart 2013</ref> | ||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == | ||
Regel 125: | Regel 71: | ||
| Curzon | | Curzon | ||
|} | |} | ||
* Bron: paulvlaanderen.nl<ref>[http://www.paulvlaanderen.nl/index.php/paul-vlaanderen-hoorspel-overzicht/nederland/item/paul-vlaanderen-en-het-curzon-mysterie.html curzon-mysterie], paulvlaanderen.nl (12 november 2011), geraadpleegd op 28 maart 2013</ref> | *Bron: paulvlaanderen.nl<ref>[http://www.paulvlaanderen.nl/index.php/paul-vlaanderen-hoorspel-overzicht/nederland/item/paul-vlaanderen-en-het-curzon-mysterie.html curzon-mysterie], paulvlaanderen.nl (12 november 2011), geraadpleegd op 28 maart 2013</ref> | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:AVRO]] | [[Categorie:AVRO]] |