Bewerken van Paul Vlaanderen en het Alex-mysterie
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Paul Vlaanderen en het Alex-mysterie | | naam = Paul Vlaanderen en het Alex-mysterie | ||
| afbeelding = | | afbeelding = [[File:AVRO Logo.svg|110px]] | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = [[Paul Vlaanderen]] | | serie = [[Paul Vlaanderen]] | ||
| genre = Detective | | genre = Detective | ||
| omroep = [[AVRO]] | | omroep = [[AVRO]] | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|Hilverum 1}} | ||
| auteur = Francis Henry Durbridge | | auteur = Francis Henry Durbridge | ||
| auteurs = | | auteurs = | ||
Regel 22: | Regel 22: | ||
'''Paul Vlaanderen en het Alex-mysterie''' is een [[hoorspel]] uit 1969 van 8 afleveringen uit de [[Paul Vlaanderen]] reeks, uitgezonden door de [[AVRO]]. | '''Paul Vlaanderen en het Alex-mysterie''' is een [[hoorspel]] uit 1969 van 8 afleveringen uit de [[Paul Vlaanderen]] reeks, uitgezonden door de [[AVRO]]. | ||
== Het verhaal == | ==Het verhaal== | ||
- | |||
== Rolverdeling == | == Rolverdeling == | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
!class="unsortable"|Aflevering | !class="unsortable"|Aflevering | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| - || - || - | |||
- | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
* Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | *Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | ||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == | ||
* 1969 - [[Hilversum 1]] | * 1969 - [[Hilversum 1]] | ||
* 1978 - | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Afl. | ! Afl. | ||
! 1969 | ! 1969 | ||
! 1978 | |||
! Subtitel | ! Subtitel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 | | 1 | ||
| 7 januari 1969 | | 7 januari 1969 | ||
| | |||
| Misses Travillion | | Misses Travillion | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 | | 2 | ||
| 14 januari 1969 | | 14 januari 1969 | ||
| | |||
| Dokter Kohima | | Dokter Kohima | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 | | 3 | ||
| 21 januari 1969 | | 21 januari 1969 | ||
| | |||
| Carl Lathom | | Carl Lathom | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 | | 4 | ||
| 28 januari 1969 | | 28 januari 1969 | ||
| | |||
| Spider Williams | | Spider Williams | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 5 | | 5 | ||
| 4 februari 1969 | | 4 februari 1969 | ||
| | |||
| Wilfred Davies | | Wilfred Davies | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 | | 6 | ||
| 11 februari 1969 | | 11 februari 1969 | ||
| | |||
| Leo Brent | | Leo Brent | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 7 | | 7 | ||
| 18 februari 1969 | | 18 februari 1969 | ||
| | |||
| Het meisje in bruin | | Het meisje in bruin | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 8 | | 8 | ||
| 25 februari 1969 | | 25 februari 1969 | ||
| | |||
| Kennismaking met Alex | | Kennismaking met Alex | ||
|} | |} | ||
Regel 144: | Regel 89: | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:AVRO]] | [[Categorie:AVRO]] |