Bewerken van Paul Vlaanderen contra de markies
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Paul Vlaanderen contra de markies | | naam = Paul Vlaanderen contra de markies | ||
| afbeelding = | | afbeelding = [[File:AVRO Logo.svg|110px]] | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = | | serie = Paul Vlaanderen | ||
| genre = Detective | | genre = Detective | ||
| omroep = | | omroep = AVRO | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|Hilversum 1|Hilversum 2}} | ||
| auteur = Francis Henry Durbridge | | auteur = Francis Henry Durbridge | ||
| auteurs = | | auteurs = | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| vertaling = J. C. van der Horst | | vertaling = J. C. van der Horst | ||
| bewerking = | | bewerking = | ||
| regie = | | regie = Kommer Kleijn | ||
| techniek = | | techniek = | ||
| opnamestudio = | | opnamestudio = | ||
Regel 29: | Regel 29: | ||
!class="unsortable"|Aflevering | !class="unsortable"|Aflevering | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Banks, brandweerman || | | Banks, brandweerman || Huib Orizand || 8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Brigadier Briggs || | | Brigadier Briggs || Huib Orizant || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Brigadier Hanmer || | | Brigadier Hanmer || Paul Deen || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Brigadier O'Brian || | | Brigadier O'Brian || Paul Deen || 7,8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Commissaris Bradley || | | Commissaris Bradley || Willem de Vries || 1-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Derek Slater || | | Derek Slater || Bert Dijkstra || 3 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dolly Fraser || | | Dolly Fraser || Emy Smit || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gus || | | Gus || Lau Sterman || 6,7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hart, brandweerman || | | Hart, brandweerman || Jo Vischer || 8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hoofdinspecteur Street || | | Hoofdinspecteur Street || Constant van Kerckhoven || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ina Vlaanderen || | | Ina Vlaanderen || Eva Janssen || 1-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Inspecteur Ross || | | Inspecteur Ross || Piet te Nuyl sr. || 1-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kelner || | | Kelner || Paul Deen || 2,4 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Maisie || | | Maisie || Miep van den Berg || 6,7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Mevr. Clarence || Wil Snel || 3-5,7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Mevrouw Clarence || Nel Snel || 8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Paul Vlaanderen || Jan van Ees || 1-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Politie agent || Maarten Kapteyn || 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Pryce, bediende van Vlaanderen || Lau Sterman || 2,5,8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Radio omroeper || Maarten Kapteyn || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Rex Carlton || Maarten Kapteyn || 4 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Roger Storey || Wim Paauw || 1-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Sammy Wren || Anton Burgdorffer || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Sir | | Sir Felix Raybourn || Ludzer Eringa || 3-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Sir Graham Forbes || Nico de Jong || 1-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ted Wilson || | | Taxi chauffeur || Jo Vischer || 6 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Ted Wilson || Huib Orizand || 4 | |||
|} | |} | ||
* Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | *Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | ||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == | ||
* april 1947 | *april 1947 | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Aflevering | ! Aflevering | ||
Regel 122: | Regel 124: | ||
| Dit is de markies | | Dit is de markies | ||
|} | |} | ||
* Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH"/> | *Bron: De Nieuwe Hoorspelers <ref name="DNH"/> | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:AVRO]] | [[Categorie:AVRO]] |