Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Bart van Leeuwen || Datum?? || KC and the Sunshine Band || Shake Your Booty || | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | Bert Bennett<ref name="uitzending19750621-147">{{citation|title=Peter van Dam - Vliegende 50|date=21 juni 1975|time=14:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 21 februari 2018</ref> || Datum? || The Doobie Brothers|| Take Me in Your Arms (Rock Me a Little While) || voor 21 juni 1975 | |||
| rowspan=" | |||
|- | |- | ||
| Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | | Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | ||
Regel 27: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
| Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | | Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | Haike Debois | | rowspan="3" | Haike Debois | ||
Regel 46: | Regel 36: | ||
|- | |- | ||
| Dick Verheul || Datum?? || Golden Bis Band || Summertime || | | Dick Verheul || Datum?? || Golden Bis Band || Summertime || | ||
|- | |- | ||
| Herman de Graaf || Datum? || Bee Gees || Emotions || 1978 | | Herman de Graaf || Datum? || Bee Gees || Emotions || 1978 | ||
Regel 58: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
| Herman de Graaf || Datum? || Allan Jeffers || Stop Still || | | Herman de Graaf || Datum? || Allan Jeffers || Stop Still || | ||
|- | |||
| Herman de Graaf || Datum? || Sheila & B. Devotion || I Don't Need a Doctor || | |||
|- | |- | ||
| Herman de Graaf || Datum? || Andrew Gold || How Can This Be Love || voor juni 78 | | Herman de Graaf || Datum? || Andrew Gold || How Can This Be Love || voor juni 78 | ||
|- | |- | ||
| Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | | Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Linda Law || Nights in White Satin || | | Johan Visser || Datum? || Linda Law || Nights in White Satin || | ||
|- | |||
| Johan Visser || Datum? || Donna Lynton || Charlie's Angels || | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Highway || Most Of All || 1978 | | Johan Visser || Datum? || Highway || Most Of All || 1978 | ||
Regel 74: | Regel 60: | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Heatwave || The Groove Line || 3 of 10 juni 1978? | | Johan Visser || Datum? || Heatwave || The Groove Line || 3 of 10 juni 1978? | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | | Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | ||
Regel 92: | Regel 68: | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | | Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | ||
|- | |- | ||
| Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | | Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | ||
|- | |- | ||
| Luc Watermans || Naam? || New World Collection || Sky || | | Luc Watermans || Naam? || New World Collection || Sky || | ||
|- | |||
| Luc Watermans || Datum? || Brotherhood of Man || Figaro || | |||
|- | |- | ||
| Luc Watermans || Datum? || Showaddywaddy || I Wonder Why || | | Luc Watermans || Datum? || Showaddywaddy || I Wonder Why || | ||
Regel 112: | Regel 86: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | | rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | ||
| Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de | | Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de Koning || Onverbiddelijk nee || | ||
|- | |- | ||
| Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | | Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | ||
|- | |- | ||
| | | Peter van Dam<ref name="uitzending19750628-14"/> || Datum? || Moments and Whatnauts || Girls || voor 7 juni 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | Peter van Dam || Datum? || Tavares || Heaven Must Be Missing an Angel || | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell<ref name="uitzending19760708-07">{{citation|title=Marc Jacobs - Belgische Nationale Tipparade|date=8 juli 1976|time=15:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2015</ref> || Datum? || Massada || Latin Dance || voor 08-07-1978 | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell || Datum? || The Trammps || Disco Inferno || | ||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | | Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | ||
Regel 137: | Regel 107: | ||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || The New Marketts || Theme from M.A.S.H. || vermoedelijke 8 of 15 september 1978 | | Otto || Datum? || The New Marketts || Theme from M.A.S.H. || vermoedelijke 8 of 15 september 1978 | ||
|- | |||
| Otto || Datum? || Bill Withers || Lovely Day || | |||
|- | |||
| Otto || Datum? || Cerrone || Supernature || | |||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || Hot Chocolate || Everyone's a Winner || 1978 | | Rob Hudson || Datum? || Hot Chocolate || Everyone's a Winner || 1978 |