Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Bart van Leeuwen || Datum?? || KC and the Sunshine Band || Shake Your Booty || | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | Bert Bennett<ref name="uitzending19750621-147">{{citation|title=Peter van Dam - Vliegende 50|date=21 juni 1975|time=14:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 21 februari 2018</ref> || Datum? || The Doobie Brothers|| Take Me in Your Arms (Rock Me a Little While) || voor 21 juni 1975 | |||
| rowspan=" | |||
|- | |- | ||
| Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | | Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | ||
Regel 27: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
| Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | | Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | Haike Debois | | rowspan="3" | Haike Debois | ||
Regel 37: | Regel 27: | ||
| Datum? || Michel Sardou || Comme d'habitude || maart 1978 | | Datum? || Michel Sardou || Comme d'habitude || maart 1978 | ||
|- | |- | ||
| Dick Verheul || Datum? || | | Dick Verheul<ref name="uitzending19780503-16">{{citation|title=Dick Verheul - Stuurboord|date=3 mei 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 14 mei 2019</ref> || Datum? || The Trammps || The Night the Lights Went Out || | ||
|- | |||
| Dick Verheul || Datum? || Darts || The Boy From New York City || | |||
|- | |- | ||
| Dick Verheul || Datum? || Darts || Daddy Cool - The Girl Can't Help It || | | Dick Verheul || Datum? || Darts || Daddy Cool - The Girl Can't Help It || | ||
Regel 45: | Regel 37: | ||
| Dick Verheul || Datum? || The Trammps || (The Lights Went Out in) New York City || | | Dick Verheul || Datum? || The Trammps || (The Lights Went Out in) New York City || | ||
|- | |- | ||
| Herman de Graaf || Datum? || Bee Gees || Emotions || 1978 | | Herman de Graaf || Datum? || Bee Gees || Emotions || 1978 | ||
|- | |- | ||
Regel 58: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
| Herman de Graaf || Datum? || Allan Jeffers || Stop Still || | | Herman de Graaf || Datum? || Allan Jeffers || Stop Still || | ||
|- | |- | ||
| Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | | Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Linda Law || Nights in White Satin || | | Johan Visser || Datum? || Linda Law || Nights in White Satin || | ||
|- | |||
| Johan Visser || Datum? || Donna Lynton || Charlie's Angels || | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Highway || Most Of All || 1978 | | Johan Visser || Datum? || Highway || Most Of All || 1978 | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Rose Royce || Whising on a Star || | | Johan Visser || Datum? || Rose Royce || Whising on a Star || | ||
|- | |||
| Johan Visser || Datum? || Joe Bourne || Bourne to Satisfy || | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Foreigner || Hot Blooded || 26 augustus of 2 september 1978. | | Johan Visser || Datum? || Foreigner || Hot Blooded || 26 augustus of 2 september 1978. | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | | Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | ||
Regel 92: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | | Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | ||
|- | |- | ||
| Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | | Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | ||
Regel 112: | Regel 80: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | | rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | ||
| Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de | | Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de Koning || Onverbiddelijk nee || | ||
|- | |- | ||
| Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | | Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | ||
|- | |- | ||
| | | Peter van Dam<ref name="uitzending19750628-14"/> || Datum? || Moments and Whatnauts || Girls || voor 7 juni 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | Peter van Dam || Datum? || Tavares || Heaven Must Be Missing an Angel || | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell<ref name="uitzending19760708-07">{{citation|title=Marc Jacobs - Belgische Nationale Tipparade|date=8 juli 1976|time=15:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2015</ref> || Datum? || Massada || Latin Dance || voor 08-07-1978 | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell || Datum? || The Trammps || Disco Inferno || | ||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | | Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | ||
Regel 137: | Regel 101: | ||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || The New Marketts || Theme from M.A.S.H. || vermoedelijke 8 of 15 september 1978 | | Otto || Datum? || The New Marketts || Theme from M.A.S.H. || vermoedelijke 8 of 15 september 1978 | ||
|- | |||
| Otto || Datum? || Bill Withers || Lovely Day || | |||
|- | |||
| Otto || Datum? || Cerrone || Supernature || | |||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || Hot Chocolate || Everyone's a Winner || 1978 | | Rob Hudson || Datum? || Hot Chocolate || Everyone's a Winner || 1978 |