Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4" | Bert Bennett<ref name="uitzending19750621-147">{{citation|title=Peter van Dam - Vliegende 50|date=21 juni 1975|time=14:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 21 februari 2018</ref> || Datum? || The Doobie Brothers|| Take Me in Your Arms (Rock Me a Little While) || voor 21 juni 1975 | |||
| rowspan=" | |||
|- | |- | ||
| Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | | Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | ||
Regel 27: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
| Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | | Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | Haike Debois | | rowspan="3" | Haike Debois | ||
Regel 37: | Regel 25: | ||
| Datum? || Michel Sardou || Comme d'habitude || maart 1978 | | Datum? || Michel Sardou || Comme d'habitude || maart 1978 | ||
|- | |- | ||
| Dick Verheul || Datum? || | | Dick Verheul<ref name="uitzending19780503-16">{{citation|title=Dick Verheul - Stuurboord|date=3 mei 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 14 mei 2019</ref> || Datum? || The Trammps || The Night the Lights Went Out || | ||
|- | |- | ||
| Dick Verheul || Datum? || | | Dick Verheul || Datum? || AC/DC || Whole Lotta Rosie || | ||
|- | |- | ||
| Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | | Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | ||
Regel 67: | Regel 33: | ||
| Johan Visser || Datum? || Linda Law || Nights in White Satin || | | Johan Visser || Datum? || Linda Law || Nights in White Satin || | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Highway || Most Of All || 1978 | | Johan Visser || Datum? || Donna Lynton || Charlie's Angels || | ||
|- | |||
| Johan Visser || Datum? ||Highway || Most Of All || 1978 | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || Rose Royce || Whising on a Star || | | Johan Visser || Datum? || Rose Royce || Whising on a Star || | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || | | Johan Visser || Datum? || Joe Bourne || Bourne to Satisfy || | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum? || | | Johan Visser || Datum? || Girlie || Andy (For Love It Takes Two) || | ||
|- | |- | ||
| | | Johan Visser || Datum? || C.J. & Co || Big City Sidewalk || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | | Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || The | | Kees Borrell || Datum? || The Rolling Stones || Miss You || 1978 | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || Rick James || You and I || 1978 | | Kees Borrell || Datum? || Rick James || You and I || 1978 | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | | Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | ||
|- | |- | ||
| Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | | Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | ||
Regel 104: | Regel 60: | ||
|- | |- | ||
| Luc Watermans || Datum? || Dream Express || Like Mozart Said || | | Luc Watermans || Datum? || Dream Express || Like Mozart Said || | ||
|- | |||
| Marc Jacobs || Datum? || Tina Charles || Dance Little Lady Dance || | |||
|- | |- | ||
| Marc Jacobs || Datum? || Octopus || ''Summerland || November 1976 | | Marc Jacobs || Datum? || Octopus || ''Summerland || November 1976 | ||
|- | |- | ||
| Marc Jacobs || Datum? || Jessy Greene || Nice and Slow || juni 1976, 1e Marc Jacobs | | Marc Jacobs || Datum? || Jessy Greene || Nice and Slow || juni 1976, 1e Marc Jacobs | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | | rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | ||
| Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de | | Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de Koning || Onverbiddelijk nee || | ||
|- | |- | ||
| Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | | Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | ||
|- | |- | ||
| | | Peter van Dam<ref name="uitzending19750628-14"/> || Datum? || Moments and Whatnauts || Girls || voor 7 juni 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | Ton Schipper || Datum? || Showdown || Keep Doin' It || | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell<ref name="uitzending19760708-07">{{citation|title=Marc Jacobs - Belgische Nationale Tipparade|date=8 juli 1976|time=15:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2015</ref> || Datum? || Massada || Latin Dance || voor 08-07-1978 | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | | Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | ||
Regel 135: | Regel 85: | ||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || Johhny Mathis & Deniece Williams || Too Much, Too Little, Too Late || 1978 | | Otto || Datum? || Johhny Mathis & Deniece Williams || Too Much, Too Little, Too Late || 1978 | ||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || Hot Chocolate || Everyone's a Winner || 1978 | | Rob Hudson || Datum? || Hot Chocolate || Everyone's a Winner || 1978 | ||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || | | Rob Hudson || Datum? || Styx || Folling Yourself || juni 1978 | ||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || | | Rob Hudson || Datum? || Jimmy “Bo” Horne || Dance Across the Floor || 27 mei of 3 juni 1978 | ||
|- | |- | ||
| Stan Haag<ref name="uitzending19750628-14">{{citation|title=Peter van Dam - Vliegende 50|date=28 juni 1975|time=14:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 20 februari 1975</ref> || Datum? || White Butterflies || Sen Gidince || mei of juni 1975 | | Stan Haag<ref name="uitzending19750628-14">{{citation|title=Peter van Dam - Vliegende 50|date=28 juni 1975|time=14:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 20 februari 1975</ref> || Datum? || White Butterflies || Sen Gidince || mei of juni 1975 | ||
|} | |} | ||
[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) | Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 3 mrt 2019 08:23 (CET) | ||
== Referenties == | == Referenties == |