Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Caroline)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ad Roberts || Datum? || Voyager || Halfway Hotel || | | Ad Roberts || Datum? <ref name="uitzending19790624-14"/> || Voyager || Halfway Hotel || | ||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | | Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | ||
Regel 19: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | | Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | ||
|- | |||
| Johan Visser || Datum? || Robert Palmer || Bad Case of Lovin' You || | |||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800111-07">{{citation|title=Peter de Vries - Wekkerradio|date=11 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 21 april 2018</ref> || The Police || Walking on the Moon || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800111-07">{{citation|title=Peter de Vries - Wekkerradio|date=11 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 21 april 2018</ref> || The Police || Walking on the Moon || | ||
Regel 26: | Regel 28: | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800128-07">{{citation|title=Hugo de Groot - Wekkerradio|date=28 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 26 april 2018</ref> || Billy Preston & Syreeta || It Will Come in Time || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800128-07">{{citation|title=Hugo de Groot - Wekkerradio|date=28 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 26 april 2018</ref> || Billy Preston & Syreeta || It Will Come in Time || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum | | Kees Borrell || Datum || Wet Willie || Weekend || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum | | Kees Borrell || Datum || The Police || Sending Out An S.O.S. || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum | | Kees Borrell || Datum || Whelan Brothers || Love and Music || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Marc Jacobs || Datum? Naam? || Bus Stop || I Wrote You a Letter || | | Marc Jacobs || Datum? Naam? || Bus Stop || I Wrote You a Letter || | ||
|- | |||
| Marc Jacobs || Datum? <ref name="uitzending19790722-14">{{citation|title=Marc Jacobs, Ad Roberts - Zondagmiddagmatinee|date=22 juli 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Ricky Lee Jones || Chuck E's In Love || | |||
|- | |- | ||
| Marc Jacobs || Datum? <ref name="uitzending19790815-08">{{citation|title=Rene van Elst|date=15 augustus 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013 2013</ref> || Brothers Johnson || Strawberry Letter 23 || | | Marc Jacobs || Datum? <ref name="uitzending19790815-08">{{citation|title=Rene van Elst|date=15 augustus 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013 2013</ref> || Brothers Johnson || Strawberry Letter 23 || | ||
|- | |||
| Marc Jacobs || Datum? || Supertramp || Breakfast in America || | |||
|- | |- | ||
| Paul de Wit || Datum? || Nadine Expert || It's Up To You (My Mamie Told Me) || | | Paul de Wit || Datum? || Nadine Expert || It's Up To You (My Mamie Told Me) || | ||
|- | |||
| Rene van Elst || Datum? || No Doubt || Everybody Dancing || 3 juni 1979 <ref name="uitzending19790609-11">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=9 juni 1979|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013</ref> | |||
|- | |- | ||
| Rene van Elst || Datum? || Kenny Rogers & Dottie West || All I Ever Need Is You || | | Rene van Elst || Datum? || Kenny Rogers & Dottie West || All I Ever Need Is You || | ||
Regel 81: | Regel 85: | ||
|} | |} | ||
Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) | Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 15 sep 2018 08:16 (CEST) | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> |