Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Caroline)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ad Roberts || Datum? || Voyager || Halfway Hotel || | | Ad Roberts || Datum? <ref name="uitzending19790624-14"/> || Voyager || Halfway Hotel || | ||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | | Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | ||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || Datum? || The Three Degrees|| My Simple Heart || | | Ad Roberts || Datum? || The Three Degrees|| My Simple Heart || | ||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || John Jolliffe || Follow The Wind || | |||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || Supertramp || Goodbye Stranger || juni 1979 | |||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || After the Fire || One Rule for You || | |||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || Richard Jon Smith || Michael Row the Boat Ashore || | |||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || The Millionaires || Queen of Santa Maria || | |||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || Gus Williams || Canyon To Canyon || voor 8 juli 1979 | |||
|- | |- | ||
| Captain Harris || Datum?<ref name="uitzending19800202-10">{{citation|title=Peter de Vries - Espresso|date=20 februari 1980|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || The Darks || I'll Been Down || | | Captain Harris || Datum?<ref name="uitzending19800202-10">{{citation|title=Peter de Vries - Espresso|date=20 februari 1980|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || The Darks || I'll Been Down || | ||
|- | |||
| Herman de Graaf || Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013</ref> || Cashmere || Love's What I Want || | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | | Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | ||
|- | |||
| Johan Visser || Datum? || Robert Palmer || Bad Case of Lovin' You || | |||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800111-07">{{citation|title=Peter de Vries - Wekkerradio|date=11 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 21 april 2018</ref> || The Police || Walking on the Moon || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800111-07">{{citation|title=Peter de Vries - Wekkerradio|date=11 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 21 april 2018</ref> || The Police || Walking on the Moon || | ||
Regel 26: | Regel 42: | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800128-07">{{citation|title=Hugo de Groot - Wekkerradio|date=28 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 26 april 2018</ref> || Billy Preston & Syreeta || It Will Come in Time || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800128-07">{{citation|title=Hugo de Groot - Wekkerradio|date=28 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 26 april 2018</ref> || Billy Preston & Syreeta || It Will Come in Time || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum | | Kees Borrell || Datum || Wet Willie || Weekend || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum | | Kees Borrell || Datum || The Police || Sending Out An S.O.S. || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum | | Kees Borrell || Datum || Whelan Brothers || Love and Music || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Marc Jacobs || Datum? Naam? || Bus Stop || I Wrote You a Letter || | |||
|- | |- | ||
| | | Marc Jacobs || Datum? <ref name="uitzending19790722-14">{{citation|title=Marc Jacobs, Ad Roberts - Zondagmiddagmatinee|date=22 juli 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Ricky Lee Jones || Chuck E's In Love || | ||
|- | |- | ||
| | | Marc Jacobs ||Datum? <ref name="uitzending19790815-08">{{citation|title=Rene van Elst|date=15 augustus 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013 2013</ref> || Brothers Johnson || Strawberry Letter 23 || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Paul de Wit ||Datum? <ref name="uitzending19790624-14">{{citation|title=Paul de Wit, Rob Hudson, Marc Jacobs - Zondagmiddagmatinee|date=24 juni 1979|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013 2013</ref> || Anita Ward || Ring My Bell || 2 a 3 weken eerder zijn hittip. | ||
|- | |- | ||
| Paul de Wit || Datum? || Nadine Expert || It's Up To You (My Mamie Told Me) || | | Paul de Wit || Datum? || Nadine Expert || It's Up To You (My Mamie Told Me) || | ||
|- | |- | ||
| Rene van Elst || Datum? || | | Rene van Elst || Datum? || No Doubt || Everybody Dancing || 3 juni 1979 <ref name="uitzending19790609-11">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=9 juni 1979|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013</ref> | ||
|- | |||
| Rene van Elst || Datum? || Edwin Starr || H.A.P.P.Y. Radio || 8 maart 1980 <ref name="uitzending19800308-15">{{citation|title=Hugo de Groot - 19tig show|date=8 maart 1980|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 maart 2018</ref> | |||
|- | |- | ||
| Richard Thompson || Datum? || The Shirts || Out On the Ropes || | | Richard Thompson || Datum? || The Shirts || Out On the Ropes || | ||
Regel 53: | Regel 71: | ||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || Amii Stewart || Light My Fire || | | Rob Hudson || Datum? || Amii Stewart || Light My Fire || | ||
|- | |||
| Rob Hudson || Datum? || Patti Smith || Frederick || | |||
|- | |- | ||
| Rob Hudson || Datum? || The Boomtown Rats || I Don’t Like Mondays || | | Rob Hudson || Datum? || The Boomtown Rats || I Don’t Like Mondays || | ||
Regel 81: | Regel 101: | ||
|} | |} | ||
Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) | Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 6 sep 2018 20:06 (CEST) | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> |