Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Caroline)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
== Info gezocht == | == Info gezocht == | ||
Van de onderstaande hittips wordt de week dat het de tip was gezocht en (indien vermeld) nog een naamcontrole op artiest/titel. Met de keus van de datum is uitgegaan van de zondag. Dit omdat in het programma Zondagmiddagmatinee de nieuwe tips bekend werden gemaakt. | Van de onderstaande hittips wordt de week dat het de tip was gezocht en (indien vermeld) nog een naamcontrole op artiest/titel. Met de keus van de datum is uitgegaan van de zondag. Dit omdat in het programma Zondagmiddagmatinee de nieuwe tips bekend werden gemaakt. --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 20 apr 2018 10:42 (CEST) | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ad Roberts || Datum? || Voyager || Halfway Hotel || | | Ad Roberts || Datum? <ref name="uitzending19790624-14"/> || Voyager || Halfway Hotel || | ||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || Styx || Babe || | |||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | | Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | ||
Regel 17: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
| Captain Harris || Datum?<ref name="uitzending19800202-10">{{citation|title=Peter de Vries - Espresso|date=20 februari 1980|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || The Darks || I'll Been Down || | | Captain Harris || Datum?<ref name="uitzending19800202-10">{{citation|title=Peter de Vries - Espresso|date=20 februari 1980|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || The Darks || I'll Been Down || | ||
|- | |||
| Herman de Graaf || Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013</ref> || Cashmere || Love's What I Want || | |||
|- | |||
| Hugo de Groot || Datum?<ref name="uitzending19800105-12">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=5 januari 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> || Stephanie Mills || What Cha Gonna Do With My Lovin’ || | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | | Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name=" | | Kees Borrell || Datum? <ref name="uitzending19790905-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 september 1979|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 8 september 2013</ref>|| The Korgis || If I Had You || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name=" | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800105-14">{{citation|title=Tom van der Velde - 19tig show|date=5 januari 1980|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> || The Pretenders || Brass in Pocket || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3" | Marc Jacobs | |||
| Datum? Naam? || Bus Stop || I Wrote You a Letter || | |||
|- | |- | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790722-14">{{citation|title=Marc Jacobs, Ad Roberts - Zondagmiddagmatinee|date=22 juli 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Ricky Lee Jones || Chuck E's In Love || | |||
|- | |- | ||
| | | Datum? <ref name="uitzending19790815-08">{{citation|title=Rene van Elst|date=15 augustus 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013 2013</ref> || Brothers Johnson || Strawberry Letter 23 || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2" | Paul de Wit | ||
|Datum? <ref name="uitzending19790624-14">{{citation|title=Paul de Wit, Rob Hudson, Marc Jacobs - Zondagmiddagmatinee|date=24 juni 1979|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013 2013</ref> || Anita Ward || Ring My Bell || 2 a 3 weken eerder zijn hittip. | |||
|- | |- | ||
| | | Naam? || Lisa McKeay || Hold Me || datum is 27 mei 1979 <ref name="uitzending19790601-14">{{citation|title=Paul de Wit - 19-tig show|date=1 juni 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013</ref> | ||
|- | |- | ||
| | | Rene van Elst || Datum? || No Doubt || Everybody Dancing || 3 juni 1979 <ref name="uitzending19790609-11">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=9 juni 1979|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013 2013</ref> | ||
|- | |- | ||
| | | Rene van Elst || Datum? || Edwin Starr || H.A.P.P.Y. Radio || 8 maart 1980 <ref name="uitzending19800308-15">{{citation|title=Hugo de Groot - 19tig show|date=8 maart 1980|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 maart 2018</ref> | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2" | Rob Hudson | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013</ref> || Bee Gees || Love You Inside Out || | |||
|- | |- | ||
| | | Naam? || Love Dimension || You Step Into My Life || | ||
|- | |- | ||
| | |Jeroen Woelwater || Datum?<ref name="uitzending19791130-08">{{citation|title=Jeroen Woelwater - Wekkerradio|date=30 november 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2016</ref> ||B.A Robertson || Bang Bang || Oude hittip, melding 30 november 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | Peter de Vries || Datum?<ref name="uitzending19800202-16">{{citation|title=Peter de Vries - Gangboord disco|date=20 februari 1980|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || Amii Stewart || Jealousy || | ||
|- | |- | ||
| Sebastiaan Peters || Datum? || Jean Falissard || Ça va || | | Sebastiaan Peters || Datum? || Jean Falissard || Ça va || | ||
|- | |- | ||
| Tom van der Velde || Datum? || Danny Boy || Repper de Klep || 1980 | | Tom van der Velde || Datum? || Danny Boy || Repper de Klep || 1980 | ||
|- | |- | ||
Regel 75: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
| Will Luikinga || Datum? || Balloon || All You Need is the Music || 1979 | | Will Luikinga || Datum? || Balloon || All You Need is the Music || 1979 | ||
|} | |} | ||
Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) | Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 7 apr 2018 08:32 (CEST) | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> |