Overleg:Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(Mixtures en op alfabet) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| Chicago || ''25 or 6 to 4'' || (mogelijk 12 juli) | | Chicago || ''25 or 6 to 4'' || (mogelijk 12 juli) | ||
|- | |- | ||
| | | Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' || | ||
|- | |||
| Diana Ross || ''Reach Out and Touch (Somebody's Hand)'' || | |||
|- | |- | ||
| Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' || | | Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' || | ||
Regel 12: | Regel 14: | ||
| Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' || | | Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' || | ||
|- | |- | ||
| | | The Ides of March || ''Vehicle'' || | ||
|- | |- | ||
| The | | The Jackson 5 || ''The Love You Save'' || (mogelijk 12 juli) | ||
| | |||
| The Mixtures || ''The Pushbike Song'' || voor 20 december 1970 | |||
|- | |- | ||
| The Tremeloes || ''By the Way'' || voor 14 april 1970 | | The Tremeloes || ''By the Way'' || voor 14 april 1970 | ||
|- | |- | ||
| Union Expres || ''Think About The Good Times'' || voor 11 april 1970 | | Union Expres || ''Think About The Good Times'' || voor 11 april 1970 | ||
|} | |} | ||
--[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 | --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 nov 2021 14:37 (CET) |
Versie van 4 nov 2021 15:37
Niet gedateerde Power Play uit 1970:
Artiest | Titel | opmerking | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Chicago | 25 or 6 to 4 | (mogelijk 12 juli) | ||||
Creedence Clearwater Revival | Up Around the Bend | |||||
Diana Ross | Reach Out and Touch (Somebody's Hand) | |||||
Elvis Presley | Kentucky Rain | |||||
Richard Barnes | Take to the Mountains | |||||
The Ides of March | Vehicle | |||||
The Jackson 5 | The Love You Save | (mogelijk 12 juli) | The Mixtures | The Pushbike Song | voor 20 december 1970 | |
The Tremeloes | By the Way | voor 14 april 1970 | ||||
Union Expres | Think About The Good Times | voor 11 april 1970 |