Overleg:Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Niet gedateerde Power Play uit 1970: {| class="wikitable" ! Artiest !! Titel || opmerking |- | Chicago || ''25 or 6 to 4'' || (mogelijk 12 juli) |- | The Jackson 5...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
| The Ides of March || ''Vehicle'' || | | The Ides of March || ''Vehicle'' || | ||
|- | |||
| The Tremeloes || ''By the Way'' || voor 14 april 1970 | |||
|- | |- | ||
| Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' || | | Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' || |
Versie van 4 jun 2019 10:19
Niet gedateerde Power Play uit 1970:
Artiest | Titel | opmerking |
---|---|---|
Chicago | 25 or 6 to 4 | (mogelijk 12 juli) |
The Jackson 5 | The Love You Save | (mogelijk 12 juli) |
Elvis Presley | Kentucky Rain | |
Richard Barnes | Take to the Mountains | |
Diana Ross | Reach Out and Touch (Somebody's Hand) | |
The Ides of March | Vehicle | |
The Tremeloes | By the Way | voor 14 april 1970 |
Creedence Clearwater Revival | Up Around the Bend |