Bewerken van Overleg:Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1970
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| Chicago || ''25 or 6 to 4'' || (mogelijk 12 juli) | | Chicago || ''25 or 6 to 4'' || (mogelijk 12 juli) | ||
|- | |- | ||
| | | The Jackson 5 || ''The Love You Save'' || (mogelijk 12 juli) | ||
|- | |- | ||
| Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' || | | Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' || | ||
|- | |- | ||
| Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' || | | Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' || | ||
|- | |||
| Diana Ross || ''Reach Out and Touch (Somebody's Hand)'' || | |||
|- | |- | ||
| The Ides of March || ''Vehicle'' || | | The Ides of March || ''Vehicle'' || | ||
|- | |- | ||
| | | Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' || | ||
|} | |} | ||
--[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 | --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 aug 2017 09:23 (CEST) |