Bewerken van Overleg:Lijst met gasten in Muziekcafe in 2019
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
== Lijst met gasten in Muziekcafe in 2016 == | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Gast !! Gassst !! Gast !! Gast | |||
|- | |||
| 5 januari 2019 || '' || '' || '' || '' | |||
|- | |||
| 12 januari 2019 || ''Bent van Looy'' || ''Frank Boeijen'' || ''Tim Dawn'' || '' | |||
|- | |||
| 19 januari 2019 || ''Bertolf'' || ''Jan Smit'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 26 januari 2019 || ''Darlyn'' || ''Kenny B'' || ''Van Dik Hout'' || '' | |||
|- | |||
| 2 februari 2019 || '' || '' || '' || '' | |||
|- | |||
| 9 februari 2019 || ''Jake Etheridge'' || ''Jeangu Macrooy'' || ''Jodymoon'' || '' | |||
|- | |||
| 16 februari 2019 || ''Raymond van het Groenewoud'' || ''Thijs Boontjes'' || ''Son Mieux'' || ''Yori Swart'' | |||
|- | |||
| 23 februari 2019 || ''Benny Sings'' || ''Bjorn van der Doelen'' || ''James Morrison'' || ''Kati Menari'' | |||
|- | |||
| 2 maart 2019 || ''Bökkers'' || ''Ruben Hein'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 9 maart 2019 || ''Krezip'' || '' || '' || '' | |||
|- | |||
| 16 maart 2019 || ''Diggy Dex'' || ''Edsilia Rombley'' || ''Maya Shanti'' || '' | |||
|- | |||
| 23 maart 2019 || ''Mercy John'' || ''Supersister Projekt 2019'' || ''Trijntje Oosterhuis'' || ''Will Knox'' | |||
|- | |||
| 30 maart 2019 || '' || '' || '' || '' | |||
|- | |||
| 6 april 2019 || ''Matt Simons'' || ''Navarone'' || ''Tim Akkerman'' || '' | |||
|- | |||
| 13 april 2019 || ''Gosto'' || ''Jim van der Zee'' || ''Lisa Lois'' || ''Noah Kahan'' | |||
|- | |||
| 20 april 2019 || ''Bennie Jolink'' || ''Julia Zahra'' || ''Komodo'' || '' | |||
|- | |||
| 27 april 2019 || '' || '' || '' || '' | |||
|- | |||
| 04 mei 2019 || ''Davina Michelle'' || ''Danny Vera'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 11 mei 2019 || ''Nathan Ball'' || ''Wouter Hamel'' || '' || '' | |||
|- | |||
|} |