Bewerken van Moordbrigade Stockholm
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Moordbrigade Stockholm | | naam = Moordbrigade Stockholm | ||
| afbeelding = [[ | | afbeelding = [[File:Vara logo.gif|110px]] | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = | | serie = | ||
| genre = Detective | | genre = Detective | ||
| omroep = [[VARA]] | | omroep = [[VARA]] | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|Hilversum 1|Hilversum 2}} | ||
| auteur = | | auteur = May Sjowall, Per Wahloo | ||
| | | auteurs = | ||
| | | oorspronkelijke titel = | ||
| bewerking = Ruurd van Wijk | | vertaling = Anton Quintana | ||
| regie = [[Ad Lobler | | bewerking = [[Ruurd van Wijk]] | ||
| techniek = | | regie = [[Ad Lobler] | ||
| opnamestudio = | | techniek = | ||
| opnamestudio = | |||
| startdatum = 1 oktober 1975 | | startdatum = 1 oktober 1975 | ||
| einddatum = 28 april 1976 | | einddatum = 28 april 1976 | ||
| afleveringen = 31 | | afleveringen = 31 | ||
| duur = | |||
}} | }} | ||
'''Moordbrigade Stockholm''' is een hoorspel welke is uitgezonden door de [[VARA]]. | '''Moordbrigade Stockholm''' is een hoorspel welke is uitgezonden door de [[VARA]]. | ||
== Geschiedenis == | ==Geschiedenis== | ||
De serie is geschreven door de Zweedse schrijver Maj Sjowall en Per Wahloo en gaat over de afdeling moordzaken van een politiebureau in Stockholm. De luisteraar maakt kennis de met privé-zaken alsmede met de dagelijkse criminaliteit waarmee de medewerkers worden geconfronteerd. De Nederlandse vertaling is van Anton Quintana, bewerkt door Ruurd van Wijk. Regie was in handen van Ad Lobler. De eerste keer werd deze serie uitgezonden op [[ | De serie is geschreven door de Zweedse schrijver Maj Sjowall en Per Wahloo en gaat over de afdeling moordzaken van een politiebureau in Stockholm. De luisteraar maakt kennis de met privé-zaken alsmede met de dagelijkse criminaliteit waarmee de medewerkers worden geconfronteerd. De Nederlandse vertaling is van Anton Quintana, bewerkt door Ruurd van Wijk. Regie was in handen van Ad Lobler. De eerste keer werd deze serie uitgezonden op [[Hilverum 2]] van 16:00 tot 17:00 uur in 31 afleveringen van [[1 oktober]] [[1975]] tot [[28 april]] [[1976]]. Van [[14 mei]] [[1987]] tot [[5 mei]] [[1988]] is de serie herhaald op [[Hilverum 1]]. De herhaling bestond uit 43 afleveringen van 40 minuten en was in de avond te beluisteren: 22:20 tot 23:00 uur. | ||
== Rolverdeling == | ==Rolverdeling== | ||
Het betreft de rolverdeling van de oorspronkelijke 31 delige serie.<ref name="De Nieuwe Hoorspelers"/> | Het betreft de rolverdeling van de oorspronkelijke 31 delige serie.<ref name="De Nieuwe Hoorspelers"/> | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Regel 37: | Regel 38: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Lennard Kolberg | | Lennard Kolberg | ||
| | | Hans Karsenbarg | ||
| 1-16, 19-31 | | 1-16, 19-31 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 57: | Regel 58: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Rea | | Rea | ||
| [[ | | [[Fe Sciarone]] | ||
| 24-31 | | 24-31 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 69: | Regel 70: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Kolberg | | Mevrouw Kolberg | ||
| [[Irene Poorter]] | | [[Irene Poorter ]] | ||
| 9, 10, 12, 14, 16, 18 | | 9, 10, 12, 14, 16, 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 121: | Regel 122: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boman | | Boman | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 29, 30 | | 29, 30 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De dokter | | De dokter | ||
| | | Jan Verkoren | ||
| 2, 7 | | 2, 7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De jongeman van de ambassade | | De jongeman van de ambassade | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 4, 5 | | 4, 5 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 141: | Regel 142: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Numan | | Mevrouw Numan | ||
| | | Willy Brill | ||
| 19, 20 | | 19, 20 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 161: | Regel 162: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roffe | | Roffe | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 8, 9 | | 8, 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 177: | Regel 178: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Arne | | Arne | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 24 | | 24 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Baklund | | Baklund | ||
| | | Willy Ruys | ||
| 6 | | 6 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 189: | Regel 190: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Bertil Swenson | | Bertil Swenson | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 18 | | 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Blonde Marline | | Blonde Marline | ||
| | | Corry van der Linden | ||
| 13 | | 13 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 201: | Regel 202: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Burgerwacht 2 | | Burgerwacht 2 | ||
| | | Cees van Oyen | ||
| 9 | | 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 217: | Regel 218: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De expert | | De expert | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 9 | | 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De stuurman | | De stuurman | ||
| | | Frans Somers | ||
| 2 | | 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dieke | | Dieke | ||
| | | Bert Dijkstra | ||
| 12 | | 12 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 233: | Regel 234: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Doris Martheson | | Doris Martheson | ||
| [[ | | [[Fe Sciarone]] | ||
| 15 | | 15 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Edgar Olafson | | Edgar Olafson | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 1 | | 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 245: | Regel 246: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een bankemploye | | Een bankemploye | ||
| | | Frans Somers | ||
| 26 | | 26 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 253: | Regel 254: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een beheerder | | Een beheerder | ||
| | | Frans Somers | ||
| 18 | | 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een brandweerman | | Een brandweerman | ||
| | | Tonny Foletta | ||
| 15 | | 15 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een buurvrouw | | Een buurvrouw | ||
| | | Eva Janssen | ||
| 15 | | 15 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 277: | Regel 278: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een dokter | | Een dokter | ||
| | | Frans Somers | ||
| 25 | | 25 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 285: | Regel 286: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een kolonel | | Een kolonel | ||
| | | Willy Ruys | ||
| 2 | | 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een oude man | | Een oude man | ||
| | | Tonny Foletta | ||
| 26 | | 26 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 305: | Regel 306: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een professor | | Een professor | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 14 | | 14 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Een secretaresse | | Een secretaresse | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 25 | | 25 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 337: | Regel 338: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Esther Notch | | Esther Notch | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 19 | | 19 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Eva | | Eva | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 7 | | 7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Eva Svenson | | Eva Svenson | ||
| | | Fe Sciarone | ||
| 18 | | 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 353: | Regel 354: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Friestedt | | Friestedt | ||
| | | Willy Ruys | ||
| 10 | | 10 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gottfriedson | | Gottfriedson | ||
| | | Frans Somers | ||
| 14 | | 14 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gunnar Alberg | | Gunnar Alberg | ||
| | | Frans Somers | ||
| 1 | | 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gunnarson | | Gunnarson | ||
| | | Frans Somers | ||
| 6 | | 6 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gustavson | | Gustavson | ||
| | | Jan Wegter | ||
| 22 | | 22 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gutta Izakson | | Gutta Izakson | ||
| | | Tine Medema | ||
| 2 | | 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hector | | Hector | ||
| | | Cees van Oyen | ||
| 31 | | 31 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Helena Hanson | | Helena Hanson | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 17 | | 17 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Huld | | Huld | ||
| | | Willy Ruys | ||
| 19 | | 19 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ingela | | Ingela | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 24 | | 24 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Journalist 1 | | Journalist 1 | ||
| | | Jan Verkoren | ||
| 11 | | 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 405: | Regel 406: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Journalist 4 | | Journalist 4 | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 30 | | 30 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 413: | Regel 414: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Journaliste | | Journaliste | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 11 | | 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Karl Erikson | | Karl Erikson | ||
| | | Cees van Oyen | ||
| 2 | | 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kent | | Kent | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 24 | | 24 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kwastmo | | Kwastmo | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 27 | | 27 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Larsons zuster | | Larsons zuster | ||
| | | Fe Sciarone | ||
| 16 | | 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Liesbeth | | Liesbeth | ||
| | | Paula Majoor | ||
| 8 | | 8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Magneson | | Magneson | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 19 | | 19 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Man aan de telefoon | | Man aan de telefoon | ||
| | | Jan Verkoren | ||
| 8 | | 8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Marcia Grenholm | | Marcia Grenholm | ||
| [[Ingeborg uyt den Bogaard]] | | [[Ingeborg uyt den Bogaard]] | ||
| 11 | | 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 457: | Regel 458: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Matz Linder | | Matz Linder | ||
| | | Frans Somers | ||
| 16 | | 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meneer Zwingstrom | | Meneer Zwingstrom | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 31 | | 31 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Anderson | | Mevrouw Anderson | ||
| | | Eva Janssen | ||
| 9 | | 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Asterson | | Mevrouw Asterson | ||
| | | Tine Medema | ||
| 12 | | 12 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Carlson | | Mevrouw Carlson | ||
| | | Fe Sciarone | ||
| 7 | | 7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Carlson | | Mevrouw Carlson | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 12 | | 12 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Engstrom | | Mevrouw Engstrom | ||
| | | Maria Lindes | ||
| 9 | | 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Gottfriedson | | Mevrouw Gottfriedson | ||
| | | Eva Janssen | ||
| 14 | | 14 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Grungren | | Mevrouw Grungren | ||
| | | Eva Janssen | ||
| 16 | | 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 497: | Regel 498: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mevrouw Oscarson | | Mevrouw Oscarson | ||
| | | Fe Sciarone | ||
| 9 | | 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 505: | Regel 506: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Miken | | Miken | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 8 | | 8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Molien | | Molien | ||
| | | Joop van der Donk | ||
| 4 | | 4 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Molien | | Molien | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 21 | | 21 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Monica | | Monica | ||
| | | Paula Majoor | ||
| 27 | | 27 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 525: | Regel 526: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Onbekend | | Onbekend | ||
| | | Tonny Foletta | ||
| 1 | | 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Onbekend | | Onbekend | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 1 | | 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 537: | Regel 538: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Onbekend | | Onbekend | ||
| | | Jan Wegter | ||
| 21 | | 21 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radiotechnicus | | Radiotechnicus | ||
| | | Cees van Oyen | ||
| 13 | | 13 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 549: | Regel 550: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Receptionist | | Receptionist | ||
| | | Cees van Oyen | ||
| 4 | | 4 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 561: | Regel 562: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Siv Lindbergh | | Siv Lindbergh | ||
| | | Irene Poorter | ||
| 3 | | 3 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stefan Numan | | Stefan Numan | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 19 | | 19 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Sven | | Sven | ||
| | | Olaf Wijnants | ||
| 24 | | 24 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 581: | Regel 582: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Thure Asterson | | Thure Asterson | ||
| | | Tonny Foletta | ||
| 12 | | 12 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 589: | Regel 590: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Werner Roos | | Werner Roos | ||
| | | Hans Veerman | ||
| 23 | | 23 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wirgenson | | Wirgenson | ||
| [[ | | Frans Somers | ||
| 13 | |||
|} | |||
== Uitzendingen == | |||
*1975-1976 op Hilversum 1 van 16:03 tot 17:00 uur. | |||
*1987-1988 op Hilversum 1 van 22:20 tot 23:00 uur. | |||
{| class="wikitable" | |||
! Aflevering | |||
! 1975-1976 | |||
! 1987-1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 | |||
| [[1 oktober]] [[1975]] | |||
| [[14 mei]] [[1987]] | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 | |||
| [[8 oktober]] 1975 | |||
| [[21 mei]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 | |||
| [[15 oktober]] 1975 | |||
| [[28 mei]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 | |||
| [[22 oktober]] 1975 | |||
| [[4 juni]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 | |||
| [[29 oktober]] 1975 | |||
| [[11 juni]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 | |||
| [[5 november]] 1975 | |||
| [[18 juni]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 | |||
| [[12 november]] 1975 | |||
| [[25 juni]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 | |||
| [[19 november]] 1975 | |||
| [[2 juli]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 | |||
| [[26 november]] 1975 | |||
| [[9 juli]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 | |||
| [[3 december]] 1975 | |||
| [[16 juli]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 | |||
| [[10 december]] 1975 | |||
| [[23 juli]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 | |||
| [[17 december]] 1975 | |||
| [[30 juli]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 | | 13 | ||
| [[24 december]] 1975 | |||
| [[6 augustus]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 | |||
| [[31 december]] 1975 | |||
| [[13 augustus]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 | |||
| [[7 januari]] [[1976]] | |||
| [[20 augustus]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 | |||
| [[14 januari]] 1976 | |||
| [[27 augustus]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 | |||
| [[21 januari]] 1976 | |||
| [[3 september]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 | |||
| [[28 januari]] 1976 | |||
| [[10 september]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 | |||
| [[4 februari]] 1976 | |||
| [[17 september]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 | |||
| [[11 februari]] 1976 | |||
| [[24 september]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 | |||
| [[18 februari]] 1976 | |||
| [[1 oktober]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 | |||
| [[25 februari]] 1976 | |||
| [[8 oktober]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 | |||
| [[3 maart]] 1976 | |||
| [[15 oktober]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 | |||
| [[10 maart]] 1976 | |||
| [[22 oktober]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 | |||
| [[17 maart]] 1976 | |||
| [[29 oktober]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 | |||
| [[24 maart]] 1976 | |||
| [[5 november]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 | |||
| [[31 maart]] 1976 | |||
| [[12 november]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 | |||
| [[7 april]] 1976 | |||
| [[19 november]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 | |||
| [[14 april]] 1976 | |||
| [[6 november]] 1987 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 | |||
| [[21 april]] 1976 | |||
| [[4 februari]] [[1988]] | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 | |||
| [[28 april]] 1976 | |||
| [[11 februari]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 32 | |||
| | |||
| [[18 februari]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 33 | |||
| | |||
| [[25 februari]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 34 | |||
| | |||
| [[3 maart]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 35 | |||
| | |||
| [[10 maart]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 36 | |||
| | |||
| [[17 maart]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 37 | |||
| | |||
| [[24 maart]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 38 | |||
| | |||
| [[31 maart]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 39 | |||
| | |||
| [[7 april]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 40 | |||
| | |||
| [[14 april]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 41 | |||
| | |||
| [[21 april]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 42 | |||
| | |||
| [[28 april]] 1988 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 43 | |||
| | |||
| [[5 mei]] 1988 | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references> | <references> | ||
<ref name="De Nieuwe Hoorspelers">{{citation|date=2007|title=De Nieuwe Hoorspelers|author=Peter Schrama| | <ref name="De Nieuwe Hoorspelers">{{citation|date=2007|title=De Nieuwe Hoorspelers|author=Peter Schrama|Versie=1.18, build 011}}</ref> | ||
</references> | </references> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:VARA]] | [[Categorie:VARA]] |