Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(Rene van Elst) |
||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| [[Soul Coaxing (Biddu Orchestra)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesB"/> || | | [[Soul Coaxing (Biddu Orchestra)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesB"/> || | ||
|- | |- | ||
| [[Summer of '42 (Biddu Orchestra)]] || || [[Schoonschip]]<ref name="uitzending19790416-12">{{citation|title=Herman de Graaf - Schoonschip|date=16 april 1979|time=|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 2 oktober 1980</ref> || | | [[Summer of '42 (Biddu Orchestra)]] || [[Herman de Graaf]] || [[Schoonschip]]<ref name="uitzending19790416-12">{{citation|title=Herman de Graaf - Schoonschip|date=16 april 1979|time=|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 2 oktober 1980</ref> || | ||
|- | |||
| [[Summer of '42 (Biddu Orchestra)]] || [[Rene van Elst]]<ref name="soundscapesB"/> || || | |||
|- | |- | ||
| [[Tangled Up in Love (David Ireland)]] || || [[Espresso (Radio Caroline)|Espresso]]<ref name="soundscapesD">{{Citation| last = Knot| first = H.| url = http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5D.shtml| title = Zeezender Discografie 5D| publisher = Soundscapes}}</ref><ref name="Het Tunes Boek"/> || | | [[Tangled Up in Love (David Ireland)]] || || [[Espresso (Radio Caroline)|Espresso]]<ref name="soundscapesD">{{Citation| last = Knot| first = H.| url = http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5D.shtml| title = Zeezender Discografie 5D| publisher = Soundscapes}}</ref><ref name="Het Tunes Boek"/> || |
Versie van 25 okt 2018 11:42
Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80
Referenties
- ↑ a b c d Knot, H., Zeezender Discografie 5B, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5B.shtml
- ↑ a b c Jelle Boonstra; Benno Roozen (2007), Het Tunes Boek, Amsterdam: Nijgh en Van Ditmar, ISBN 9789038803449
- ↑ Hugo de Groot - Belgische Nationale Hitparade, Radio Caroline, 3 februari 1980, opname geraadpleegd op 13 april 2018
- ↑ Knot, Hans, Zeezender Discografie, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5G.shtml
- ↑ Will Luikinga - Will wil wel, Radio Caroline, 1 oktober 1979, opname geraadpleegd op 3 oktober 2018
- ↑ Johan Visser, Radio Caroline, 28 oktober 1979, opname geraadpleegd op 22 juni 2018
- ↑ Ad Roberts - Radio Caroline Top 50, Radio Caroline, 15 december 1979, opname geraadpleegd op 9 mei 2018
- ↑ Rob Hudson - Schoonschip, Radio Caroline, 5 mei 1979, opname geraadpleegd op 24 oktober 2018
- ↑ a b Knot, Hans, Zeezender Discografie, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5A.shtml
- ↑ Ad Roberts - Gangboord Disco, Radio Caroline, 4 augustus 1979, opname geraadpleegd op 2 augustus 2018
- ↑ Johan Visser - 19 toen show, Radio Mi Amigo, 22 april 1979, opname geraadpleegd op 12 oktober 2018
- ↑ Herman de Graaf - Schoonschip, Radio Caroline, 16 april 1979, opname geraadpleegd op 2 oktober 1980
- ↑ Knot, H., Zeezender Discografie 5D, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5D.shtml