Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable sortable" |- ! Titel (artiest) ! Presentator ! Programma ! Jingle |- | All Together Now (The Beatles) || || || 3 1 9 I love you<ref name="so...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80 | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
Regel 7: | Regel 10: | ||
|- | |- | ||
| [[All Together Now (The Beatles)]] || || || 3 1 9 I love you<ref name="soundscapesB">{{Citation| last = Knot| first = H.| url = http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5B.shtml| title = Zeezender Discografie 5B| publisher = Soundscapes}}</ref><ref name="Het Tunes Boek"/> | | [[All Together Now (The Beatles)]] || || || 3 1 9 I love you<ref name="soundscapesB">{{Citation| last = Knot| first = H.| url = http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5B.shtml| title = Zeezender Discografie 5B| publisher = Soundscapes}}</ref><ref name="Het Tunes Boek"/> | ||
|- | |- | ||
| [[Angel (Theme) (Angel)]] || || || You, the music and...<ref name="Het Tunes Boek">{{citation|date=2007|title=Het Tunes Boek|author1=Jelle Boonstra|author2=Benno Roozen|publisher=Nijgh en Van Ditmar|place=Amsterdam|isbn=9789038803449}}</ref> | | [[Angel (Theme) (Angel)]] || || || You, the music and...<ref name="Het Tunes Boek">{{citation|date=2007|title=Het Tunes Boek|author1=Jelle Boonstra|author2=Benno Roozen|publisher=Nijgh en Van Ditmar|place=Amsterdam|isbn=9789038803449}}</ref> | ||
|- | |||
| [[Theme From Battlestar Galactica (Henry Mancini)]] || || [[Belgische Nationale Hitparade (Radio Caroline)|Belgische Nationale Hitparade]]<ref name="uitzending19800203-11">{{citation|title=Hugo de Groot - Belgische Nationale Hitparade|date=3 februari 1980|time=11:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 13 april 2018</ref> || | |||
|- | |||
| [[Breezin' (George Benson)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesG">{{Citation| last = Knot| first = Hans| url = http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5G.shtml| title = Zeezender Discografie| publisher = Soundscapes}}</ref> || | |||
|- | |||
| [[Do It (Benelux and Nancy Dee)]] || [[Marc Jacobs]]<ref name="soundscapesB"/> || || | |||
|- | |||
| [[Foggy Mountain Breakdown (Flatt & Scruggs)]] || || [[Country Time (Radio Caroline)|Country Time]]<ref name="uitzending19791028-12">{{citation|title=Johan Visser|date=28 oktober 1979|time=12:00-13:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 22 juni 2018</ref> || | |||
|- | |- | ||
| [[Machine Gun (The Commodores)]] || [[Rob Hudson]]<ref name="uitzending19790505-12">{{citation|title=Rob Hudson - Schoonschip|date=5 mei 1979|time=12:00-13:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2018</ref> || || | | [[Machine Gun (The Commodores)]] || [[Rob Hudson]]<ref name="uitzending19790505-12">{{citation|title=Rob Hudson - Schoonschip|date=5 mei 1979|time=12:00-13:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2018</ref> || || | ||
|- | |- | ||
| [[On The Border (Al Stewart)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesA"/> || | | [[On The Border (Al Stewart)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesA">{{Citation| last = Knot| first = Hans| url = http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5A.shtml| title = Zeezender Discografie| publisher = Soundscapes}}</ref> || | ||
|- | |- | ||
| [[Rock That! (Earth, Wind & Fire)]] || || [[Gangboord Disco]]<ref name="uitzending19790804-16">{{citation|title=Ad Roberts - Gangboord Disco|date=4 augustus 1979|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 2 augustus 2018</ref> || | | [[Rock That! (Earth, Wind & Fire)]] || || [[Gangboord Disco]]<ref name="uitzending19790804-16">{{citation|title=Ad Roberts - Gangboord Disco|date=4 augustus 1979|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 2 augustus 2018</ref> || | ||
|- | |||
| [[Shindig (The Shadows)]] || || [[19 toen show]]<ref name="uitzending19790422-">{{citation|title=Johan Visser - 19 toen show|date=22 april 1979|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 12 oktober 2018</ref> || | |||
|- | |||
| [[Soul Coaxing (Biddu Orchestra)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesB"/> || | |||
|- | |||
| [[Summer of '42 (Biddu Orchestra)]] || || [[Schoonschip]]<ref name="uitzending19790416-12">{{citation|title=Herman de Graaf - Schoonschip|date=16 april 1979|time=|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 2 oktober 1980</ref> || | |||
|- | |- | ||
| [[Year Of The Cat (Al Stewart)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesA"/> || | | [[Year Of The Cat (Al Stewart)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesA"/> || |
Versie van 24 okt 2018 20:40
Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80
Referenties
- ↑ a b c Knot, H., Zeezender Discografie 5B, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5B.shtml
- ↑ a b Jelle Boonstra; Benno Roozen (2007), Het Tunes Boek, Amsterdam: Nijgh en Van Ditmar, ISBN 9789038803449
- ↑ Hugo de Groot - Belgische Nationale Hitparade, Radio Caroline, 3 februari 1980, opname geraadpleegd op 13 april 2018
- ↑ Knot, Hans, Zeezender Discografie, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5G.shtml
- ↑ Johan Visser, Radio Caroline, 28 oktober 1979, opname geraadpleegd op 22 juni 2018
- ↑ Rob Hudson - Schoonschip, Radio Caroline, 5 mei 1979, opname geraadpleegd op 24 oktober 2018
- ↑ a b Knot, Hans, Zeezender Discografie, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5A.shtml
- ↑ Ad Roberts - Gangboord Disco, Radio Caroline, 4 augustus 1979, opname geraadpleegd op 2 augustus 2018
- ↑ Johan Visser - 19 toen show, Radio Mi Amigo, 22 april 1979, opname geraadpleegd op 12 oktober 2018
- ↑ Herman de Graaf - Schoonschip, Radio Caroline, 16 april 1979, opname geraadpleegd op 2 oktober 1980