Bewerken van Lijst van satellietschijven (Radio Monique)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De '''[[Satellietschijf]]''' was van 16 december 1984 tot 21 november 1987 de wekelijkse hittip van [[Radio Monique]]. | De '''[[Satellietschijf]]''' was van 16 december 1984 tot 21 november 1987 de wekelijkse hittip van [[Radio Monique]], van 10 juli 1988 tot 30 oktober 1988 van [[Radio 558]] en van 6 november 1988 tot 13 augustus 1989 van [[Radio 819]]. | ||
=== 1984 === | === 1984 === | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
!width="300pt" | Titel | !width="300pt" | Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 december 1984<ref name="Uitzending19841216">{{citation|title=Maarten de Jong|date=16 december 1984|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Ashford & Simpson || [[Solid (Ashford & Simpson)|Solid]] | | 16 december 1984<ref name="Uitzending19841216">{{citation|title=Maarten de Jong|date=16 december 1984|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Ashford & Simpson || [[Solid (Ashford & Simpson)|Solid]] | ||
|- | |- | ||
| 23 december 1984 | | 23 december 1984 || Stephanie Lawrence || Only He Has the Power to Move Me | ||
|- | |- | ||
| 30 december 1984 | | 30 december 1984 ||| Band of Gold || In Love Again | ||
|} | |} | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
!width="300pt" | Titel | !width="300pt" | Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 januari 1985 | | 6 januari 1985 || Karel en de Spoedniks || Huilen is voor jou te laat | ||
|- | |- | ||
| 13 januari 1985 | | 13 januari 1985 || Guys 'n' Dolls || Phoney People | ||
|- | |- | ||
| 20 januari 1985<ref name="Uitzending19850120">{{citation|title=Ron West - Zondagmiddag matinee|date=20 januari 1985|time=14:19-15:36 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || The Temptations || Treat Her Like a Lady | | 20 januari 1985<ref name="Uitzending19850120">{{citation|title=Ron West - Zondagmiddag matinee|date=20 januari 1985|time=14:19-15:36 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || The Temptations || Treat Her Like a Lady | ||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| 24 februari 1985<ref name="Uitzending19850224">{{citation|title=Frits Koning|date=1 maart 1985|time=10:45-11:25 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Foreigner || That Was Yesterday | | 24 februari 1985<ref name="Uitzending19850224">{{citation|title=Frits Koning|date=1 maart 1985|time=10:45-11:25 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Foreigner || That Was Yesterday | ||
|- | |- | ||
| 3 maart 1985 | | 3 maart 1985 || Audrey Landers & Camilo Sesto || Mi amor | ||
|- | |- | ||
| 10 maart 1985<ref name="Uitzending19850310">{{citation|title=Walter Simons en Frits Koning|date=11 maart 1985|time=17:57-18:35 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Little Benny & the Masters || Who Comes to Boogie | | 10 maart 1985<ref name="Uitzending19850310">{{citation|title=Walter Simons en Frits Koning|date=11 maart 1985|time=17:57-18:35 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Little Benny & the Masters || Who Comes to Boogie | ||
Regel 46: | Regel 46: | ||
| 31 maart 1985<ref name="Uitzending19850331">{{citation|title=Ad Roberts en Nico Stevens|date=31 maart 1985|time=14:08-15:22 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || The Lotus Eaters || It Hurts | | 31 maart 1985<ref name="Uitzending19850331">{{citation|title=Ad Roberts en Nico Stevens|date=31 maart 1985|time=14:08-15:22 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || The Lotus Eaters || It Hurts | ||
|- | |- | ||
| 7 april 1985 | | 7 april 1985 || Dollie De Luxe || Queen of the Night | ||
|- | |- | ||
| 14 april 1985<ref name="Uitzending19850414">{{citation|title=Walter Simons - Radioavondblad|date=15 april 1985|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Fifty-Fifty || Love Me Touch Me | | 14 april 1985<ref name="Uitzending19850414">{{citation|title=Walter Simons - Radioavondblad|date=15 april 1985|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Fifty-Fifty || Love Me Touch Me | ||
Regel 52: | Regel 52: | ||
| 21 april 1985<ref name="Uitzending19850421">{{citation|title=Ad Roberts|date=27 april 1985|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Rose Royce || Love Me Right Now | | 21 april 1985<ref name="Uitzending19850421">{{citation|title=Ad Roberts|date=27 april 1985|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 13 juli 2013</ref> || Rose Royce || Love Me Right Now | ||
|- | |- | ||
| 28 april 1985 | | 28 april 1985 || Frank Boeijen Groep || Kronenburg Park | ||
|- | |- | ||
| 5 mei 1985 || The Dream Academy || Life in a Northern Town | | 5 mei 1985 || The Dream Academy || Life in a Northern Town | ||
Regel 209: | Regel 209: | ||
| Dire Straits || Walk of Life | | Dire Straits || Walk of Life | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 21 december 1985 | | rowspan="2"| 21 december 1985 | ||
| Elton John || Wrap Her Up | | Elton John || Wrap Her Up | ||
|- | |- | ||
Regel 352: | Regel 352: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 31 mei 1986<ref name=" | | rowspan="2"| 31 mei 1986<ref name="Uitzending19860531Beide">{{citation|title=Ferry Eden - Zondagmiddagmatinee|date=1 juni 1986|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 14 juli 2013</ref> | ||
| | | Gold || Capitaine Abandonne | ||
|- | |- | ||
| Ronnie Tober || Leven met jou | | Ronnie Tober || Leven met jou | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 7 juni 1986 | | rowspan="2"| 7 juni 1986 | ||
| Ria Valk || Johannes | | Ria Valk || Johannes | ||
|- | |- | ||
| | | Ike & Tina Turner || Living for the City | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 386: | Regel 386: | ||
| Golden Earring || Why Do I | | Golden Earring || Why Do I | ||
|- | |- | ||
| Johnny | | Johnny van Tiel || He pap | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 401: | Regel 401: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"| 26 juli 1986<ref name="Uitzending19860726Beide">{{citation|title=Ron van der Plas - Zondagmiddagmatinee |date=27 juli 1986|time=14:00-15:30 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 14 juli 2013</ref> | ||
| Benny Neyman || Jij was | | Benny Neyman || Jij was | ||
|- | |- | ||
| Jimmy Cliff || Brown Eyes | | Jimmy Cliff || Brown Eyes | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 470: | Regel 468: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 11 oktober 1986 | | rowspan="2"| 11 oktober 1986 | ||
| André | | André Symone || The Dance Electric | ||
|- | |- | ||
| Viktor Lazlo || Sweet, Soft n' Lazy | | Viktor Lazlo || Sweet, Soft n' Lazy | ||
Regel 502: | Regel 500: | ||
| Al Jarreau || L Is for Lover | | Al Jarreau || L Is for Lover | ||
|- | |- | ||
| Marlene | | Marlene Ritchie || A Woman In Me | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 540: | Regel 538: | ||
| Gregory Abbott || Shake You Down | | Gregory Abbott || Shake You Down | ||
|} | |} | ||
=== 1987 === | === 1987 === | ||
Regel 573: | Regel 569: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 31 januari 1987 | | rowspan="2"| 31 januari 1987 | ||
| Taffy || I Love My Radio (Midnight Radio) | | Taffy || I Love My Radio (Midnight Radio) | ||
|- | |- | ||
| | | ? || Miracle | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 7 februari 1987 | | rowspan="2"| 7 februari 1987 | ||
Regel 585: | Regel 582: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 14 februari 1987<ref name="Uitzending19870215Lynn">{{citation|title=Jan Veldkamp - Windkracht 4 tot 6|date=15 februari 1987|time=17:00-18:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 10 juli 2013</ref><ref name="Uitzending19870214Fantastique">{{citation|title=Ad Roberts - Windkracht 4 tot 6|date=17 februari 1987|time=17:00-17:44 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 15 juli 2013</ref> | | rowspan="2"| 14 februari 1987<ref name="Uitzending19870215Lynn">{{citation|title=Jan Veldkamp - Windkracht 4 tot 6|date=15 februari 1987|time=17:00-18:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 10 juli 2013</ref><ref name="Uitzending19870214Fantastique">{{citation|title=Ad Roberts - Windkracht 4 tot 6|date=17 februari 1987|time=17:00-17:44 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 15 juli 2013</ref> | ||
| | | Lynn White || Don't Let Success | ||
|- | |- | ||
| Fantastique || Mama Told Me | | Fantastique || Mama Told Me | ||
Regel 621: | Regel 618: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 28 maart 1987<ref name="Uitzending19870328beide">{{citation|title=Maarten de Jong - Poptiek|date=1 april 1987|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 15 juli 2013</ref> | | rowspan="2"| 28 maart 1987<ref name="Uitzending19870328beide">{{citation|title=Maarten de Jong - Poptiek|date=1 april 1987|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 15 juli 2013</ref> | ||
| One Fine Day || No | | One Fine Day || No Comments | ||
|- | |- | ||
| Starship || Nothing's Gonna Stop Us Now | | Starship || Nothing's Gonna Stop Us Now | ||
Regel 632: | Regel 629: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"| 11 april 1987<ref name="Uitzending198700411Lynn">{{citation|title=Jan Veldkamp - Windkracht 4 tot 6|date=15 april 1987|time=17:00-17:44 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 15 juli 2013 | | rowspan="2"| 11 april 1987<ref name="Uitzending198700411Lynn">{{citation|title=Jan Veldkamp - Windkracht 4 tot 6|date=15 april 1987|time=17:00-17:44 uur|publisher=Radio Monique}}, opname geraadpleegd op 15 juli 2013</ref> | ||
| Lynn White || Don't Let | | Lynn White || Don't Let Succes | ||
|- | |- | ||
| Wang Chung || Let's Go | | Wang Chung || Let's Go | ||
Regel 644: | Regel 641: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 mei 1987 | | 2 mei 1987 || Blizz || Sitting on Top of the World | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 737: | Regel 734: | ||
|} | |} | ||
== | === 1988 === | ||
{| class="wikitable" | |||
!width="180pt"|Datum | |||
!width="300pt"|Artiest | |||
!width="300pt"|Titel | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 juli 1988<ref name="19880709-10">{{citation|title=Erwin van der Bliek - Testuitzending|date=9 juli 1988|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 16 augustus 2013</ref> || Mariska van Kolck || Cold as Ice | |||
|- | |||
| 17 juli 1988<ref name="19880720-18">{{citation|title=Colin Peters|date=20 juli 1988|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 26 augustus 2013</ref> || Erasure || Chains of Love | |||
|- | |||
| 24 juli 1988<ref name="19880730-16">{{citation|title=Colin Peters - The Revenge|date=30 juli 1988|time=16:00-18:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 27 augustus 2013</ref> || Voice of the Beehive || Don’t Call Me Baby | |||
|- | |||
| 31 juli 1988<ref name="19880801-12">{{citation|title=Walter Simons - Broodje Ross|date=1 augustus 1988|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 3 september 2013</ref> || Moody Blues || I Know You're Out There Somewhere | |||
|- | |||
| 7 augustus 1988<ref name="19880811-09">{{citation|title=Frank Petersen - 3 om 3|date=11 augustus 1988|time=09:00-10:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || John Diki Jump || Africa | |||
|- | |||
| 14 augustus 1988<ref name="19880820-08">{{citation|title=Ad Roberts - Opstaan met 558|date=20 augustus 1988|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || G’race || Never Felt This Way Before | |||
|- | |||
| 21 augustus 1988<ref name="19880823-11">{{citation|title=Frank Petersen - 3 om 3|date=23 augustus 1988|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || a-ha || Touchy! | |||
|- | |||
| 28 augustus 1988<ref name="19880901-18">{{citation|title=Colin Peters - Met de kop in de wind|date=1 september 1988|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Julio Iglesias || Ae, Ao | |||
|- | |||
| 4 september 1988<ref name="19880906-10">{{citation|title=Mirjam Verhoef - 3 om 3 op verzoek|date=6 september 1988|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Bzn || La Primavera | |||
|- | |||
| 11 september 1988<ref name="1988913-18">{{citation|title=Colin Peters - Met de kop in de wind|date=13 september 1988|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || George Baker Selection || Que Viva Summer Holiday | |||
|- | |||
| 18 september 1988 || Ria Valk || Waarom blijft de zon toch schijnen? | |||
|- | |||
| 25 september 1988<ref name="19881001-17">{{citation|title=Erwin van der Bliek - The Revenge|date=1 oktober 1988|time=17:00-18:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Lee Towers & Jody's Singers || Highway To Freedom | |||
|- | |||
| 2 oktober 1988<ref name="19881008-10">{{citation|title=Peter van der Meer - 3 om 3 op verzoek|date=8 oktober 1988|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Billy Ocean || The Colour of Love | |||
|- | |||
| 9 oktober 1988<ref name="19881013-07">{{citation|title=Peter van der Meer - 3 om 3 op verzoek|date=13 oktober 1988|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Demis Roussos || Time | |||
|- | |||
| 16 oktober 1988<ref name="19881022-16">{{citation|title=Walter Simons - 3 om 3|date=22 oktober 1988|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Joan Armatrading || Living for You | |||
|- | |||
| 23 oktober 1988<ref name="19881029-07">{{citation|title=Ad Roberts - Opstaan met 558|date=29 oktober 1988|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Level 42 || Heaven in My Hands | |||
|- | |||
| 30 oktober 1988<ref name="19881104-10">{{citation|title=Pete McKenzie - 3 om 3 op verzoek|date=4 november 1988|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio 558}}, opname geraadpleegd op 4 september 2013</ref> || Luis Cobos || Capriccio Russo | |||
|- | |||
| 6 november 1988<ref name="19881107-07">{{citation|title=Ron van der Plas - Opstaan met 819|date=7 november 1988|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Bzn || Wheels on Fire | |||
|- | |||
| 13 november 1988<ref name="19881119-11">{{citation|title=Fred van Amstel - 3 om 3|date=19 november 1988|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Lisa Boray || Lovers Until the End | |||
|- | |||
| 20 november 1988<ref name="19881120-14">{{citation|title=Erwin van der Bliek - Radio 819 Top 50|date=20 november 1988|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Piet Veerman || Go On Home | |||
|- | |||
| 27 november 1988<ref name="19881129-09">{{citation|title=Hendrik van Nellestijn - Van ontbijt tot koffietijd|date=29 november 1988|time=09:00-10:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Robin Beck || First Time | |||
|- | |||
| 4 december 1988<ref name="19881210-08">{{citation|title=Colin Peters - Opstaan met 819|date=10 december 1988|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Cissy & Whitney Houston || I Know Him So Well | |||
|- | |||
| 11 december 1988<ref name="19881217-09">{{citation|title=Hendrik van Nellestijn - Tussen ontbijt en koffietijd|date=17 december 1988|time=09:00-10:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Hans van Kooten || Is dit ook uw Kerst? | |||
|- | |||
| 18 december 1988<ref name="19881219-08">{{citation|title=Ron van der Plas - Opstaan met 819|date=19 december 1988|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Glenn Medeiros || Never Get Enough of You | |||
|- | |||
| 25 december 1988<ref name="19881230-08">{{citation|title=Ron van der Plas|date=30 december 1988|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2013</ref> || Jason & Kylie || Especially for You | |||
|} | |||
=== 1989 === | |||
{| class="wikitable" | |||
!width="180pt"|Datum | |||
!width="300pt"|Artiest | |||
!width="300pt"|Titel | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 januari 1989<ref name="19890102-14">{{citation|title=Ron van der Plas - 3 om 3|date=2 januari 1989|time=14:00-15:30 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 13 oktober 2013</ref> ||Johan Verminnen || Achter de wolken schijnt de zon | |||
|- | |||
| 8 januari 1989<ref name="19890109-15">{{citation|title=Rene Bakker - 3 om 3|date=9 januari 1989|time=15:00-17:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 14 oktober 2013</ref> || Will To Power || Baby I Love Your Way | |||
|- | |||
| 15 januari 1989<ref name="19890120-17">{{citation|title=Ron van der Plas - Met de kop in de wind|date=20 januari 1989|time=17:00-19:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 14 oktober 2013</ref> || Anny Schilder || Goodbye Farewell | |||
|- | |||
| 22 januari 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 29 januari 1989<ref name="19890129-13">{{citation|title=Erik Beekman - Radio 819 Top 50|date=29 januari 1989|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 14 oktober 2013</ref> || Joe Jackson || (He’s A) Shape in a Drape | |||
|- | |||
| 5 februari 1989<ref name="1989205-13">{{citation|title=Erik Beekman - Radio 819 Top 50|date=5 februari 1989|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 14 oktober 2013</ref> || Debbie Gibson || Lost In Your Eyes | |||
|- | |||
| 12 februari 1989<ref name="1989217-14">{{citation|title=Arie Zwets - 3 om 3 op verzoek|date=17 februari 1989|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio 819}}, opname geraadpleegd op 15 oktober 2013</ref> || Tina Selini || O drommos tis zois mou | |||
|- | |||
| 19 februari 1989 || Womack & Womack || Celebrate the World | |||
|- | |||
| 26 februari 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 5 maart 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 12 maart 1989 || Conny Vandenbos en Wim Rijken || Stapelgek op jou | |||
|- | |||
| 19 maart 1989 || Jason Donovan || Too Many Broken Hearts | |||
|- | |||
| 26 maart 1989 || N93 || Bus Stop | |||
|- | |||
| 2 april 1989 || Ria Valk || Dat is echt iets voor mij | |||
|- | |||
| 9 april 1989 || Lisa Lux || Luxury | |||
|- | |||
| 16 april 1989 || Aretha & John || Through the Storm | |||
|- | |||
| 23 april 1989 || Grant & Forsyth || Touch the Moon | |||
|- | |||
| 30 april 1989 || Ramon || Mijn lieve Mamma | |||
|- | |||
| 7 mei 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 14 mei 1989 || Bzn || El Cordobes | |||
|- | |||
| 21 mei 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 28 mei 1989 || Kylie Minogue || Hand on Your Heart | |||
|- | |||
| 4 juni 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 11 juni 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 18 juni 1989 || The Bangles || Be With You | |||
|- | |||
| 25 juni 1989 || Coco M || Love & Devotion | |||
|- | |||
| 2 juli 1989 || Exposé || What You Don't Know | |||
|- | |||
| 9 juli 1989 || Pet Shop Boys || It’s Alright | |||
|- | |||
| 16 juli 1989 || Queen || Breakthru | |||
|- | |||
| 23 juli 1989 || Gipsy Kings || Bamboleo | |||
|- | |||
| 30 juli 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 6 augustus 1989 || ? || ? | |||
|- | |||
| 13 augustus 1989 || Frankie Boy || Gel erover | |||
|} | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Radio 558|Satellietschijf, Radio 558]] | |||
[[Categorie:Radio 819|Satellietschijf, Radio 819]] | |||
[[Categorie:Radio Monique|Satellietschijf, Radio Monique]] | [[Categorie:Radio Monique|Satellietschijf, Radio Monique]] | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |