Lijst van onderwerpen Jensen in de ochtend in 2001: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (Vincent heeft pagina Lijst van onderwerpen Jensen in de ochtend hernoemd naar Lijst van onderwerpen Jensen in de ochtend in 2001) |
(november) |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| 9 augustus || Bejaarde van de week, Man uit trein gegooid | | 9 augustus || Bejaarde van de week, Man uit trein gegooid | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10 augustus || Genetisch (Robert belt zijn nicht), | | 10 augustus || Genetisch (Robert belt zijn nicht), Emile, Jan over zijn familie | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 augustus || Jan over zijn ziekenhuisbezoek, Belletje trekken, Column Viola | | 13 augustus || Jan over zijn ziekenhuisbezoek, Belletje trekken, Column Viola | ||
Regel 22: | Regel 22: | ||
| 16 augustus || Vloeken, Caterine Keil over vagina's (herhaling), Albert Mol aan de telefoon, Immitaties Jan | | 16 augustus || Vloeken, Caterine Keil over vagina's (herhaling), Albert Mol aan de telefoon, Immitaties Jan | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 17 augustus || Bellen met | | 17 augustus || Bellen met Emile over ramp, Ab Normaal in de studio, Column Viola, Peroonlijke thuismanager | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 augustus || Belltje trekken (Chiel), Hummie, Gesprek over verschillen mannenen vrouwen, Bejaarde (slechthorend) | | 18 augustus || Belltje trekken (Chiel), Hummie, Gesprek over verschillen mannenen vrouwen, Bejaarde (slechthorend) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 augustus || | | 20 augustus || Emile (Leidse studenten), RSC over Eurekaweek | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 augustus || Nieuwe single Michael Jackson, Fragmenten Karel van der Graaf, Metaaldetector, Spreukwoordenboek, Silvia Millecam | | 21 augustus || Nieuwe single Michael Jackson, Fragmenten Karel van der Graaf, Metaaldetector, Spreukwoordenboek, Silvia Millecam | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| 23 augustus || Rogier aan de lijn | | 23 augustus || Rogier aan de lijn | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 augustus || Bejaarde van de week, Uitvaartverzorger, | | 24 augustus || Bejaarde van de week, Uitvaartverzorger, Emile (vuurlopen) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 augustus || Klonen, Jan afgeslacht, Studenten Tilburg, Tankpas (12.000 gulden) | | 30 augustus || Klonen, Jan afgeslacht, Studenten Tilburg, Tankpas (12.000 gulden) | ||
Regel 45: | Regel 45: | ||
| 3 september || Irene Moors (herhaling), Patty en José, Verwarde DJ | | 3 september || Irene Moors (herhaling), Patty en José, Verwarde DJ | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 september || Radio 10 Gold, Jan op het rooster, Man van 10 miljoen, | | 4 september || Radio 10 Gold, Jan op het rooster, Man van 10 miljoen, Emile (kind nog niet geboren), Bejaarde (kanker) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 5 september || Belletje trekken (Annet), Solliciteren, KLM (turbulentie) | | 5 september || Belletje trekken (Annet), Solliciteren, KLM (turbulentie) | ||
Regel 57: | Regel 57: | ||
| 21 september || Roddelcheck (Hans en Willem), Transcedente meditatie | | 21 september || Roddelcheck (Hans en Willem), Transcedente meditatie | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 september || | | 24 september || Emile, Ab Normaal | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
|} | |} | ||
Regel 68: | Regel 68: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 oktober || Jan met neplach, Melboer 15.000 boompjes, Karel de Graaf | | 2 oktober || Jan met neplach, Melboer 15.000 boompjes, Karel de Graaf | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 oktober || Marco Borsato aan de lijn, BN'er lijnbelspel (Tineke Verburg) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 oktober || Hele leuke bejaarde, Pistolen Paultje, Jongen lijkt op hond | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 oktober || Belletjes luisteraars, Hufterigheid van de jeugd, Bejaarde hoogtepunten | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 oktober || Richard BB, Ab Normaal in de studio, Monqiue in de studio | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 oktober || Mariska Hulsker, Vis opgegeten | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 oktober || Transsexualiteit, Hummie overvallen, Emile (kind slaan) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 oktober || Humordeskundige, Emile | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 oktober || Roddelcheck Henk van Dorp, Danielle Overgaag | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 oktober || Emile, BN'er aan de lijnbelspel | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 oktober || Tania, Ab Normaal, Jan Sing Varna | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 oktober || Wubbo Ockels, Discussie Taliban, Emile | |||
|} | |||
===november=== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Onderwerp | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 november || Shakes, Discussie Robbie, Emile Bakkum | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 november || Efriam genootschap, BN'er Albert Verlinde, Dove bejaarde | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 november || Baja verhaal, Ab Normaal | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 november || Robbie verliefd/Coke, Taliban song | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 november || Emile Bakkum, Roeier | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 november || BR'er Peter Koelewijn, Bom in de tuin, Taliban song | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 november || Tel Unclu Jimmy, Jan aan het afvallen, Pistolen Paultje | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 november || Priscella BB, Ab Normaal | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 november || Robbie en Jan | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 november || Robbie en Jan | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 november || BN'er Jan Mulder, Bejaarde spraakgebrek, Duscussie Robbie, Immitatie Barend en Van Dorp, Taliban song | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 november || Sint, Jan Mulder | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 november || Buurman Bin Laden, Roeiers, Emile (0900) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 november || Barend en Van Dorp, BN'er Paul Witteman, Uitkeringstrekker | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 november || Jan de studio uit, Froukje in de Playboy, Bejaarde van de week | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 november || Belletje trekken Erika Boris, BB Coos, Verhaal Patty | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 november || Actualiteiten, Emile, Klein leed (huis) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 november || BB Bart, BB Koos, BB Bianca | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 november || Tuf tuf club, BN'er Beau, Bejaarde | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 november || Barend en Van Dorp, Hoogtepunt, Klein leed )paspoort) | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Veronica FM]] | [[Categorie:Veronica FM]] | ||
[[Categorie:Yorin FM]] | [[Categorie:Yorin FM]] |
Versie van 14 feb 2016 10:19
Overzicht van de onderwerpen in het radioprogramma Jensen in de ochtend.
2001
augustus
Datum | Onderwerp |
---|---|
6 augustus | Reinout Oerlemans te gast |
8 augustus | King of Somey aan de telefoon, Meisje bedwelmt in Spaanse disco, Eddo heeft ruzie met Jan omdat jij achterbaks is |
9 augustus | Bejaarde van de week, Man uit trein gegooid |
10 augustus | Genetisch (Robert belt zijn nicht), Emile, Jan over zijn familie |
13 augustus | Jan over zijn ziekenhuisbezoek, Belletje trekken, Column Viola |
14 augustus | Reinout Oerlemans (roddelcheck), Meningkokken (Jan over zoenen) |
15 augustus | Caterine Keil over vagina's, Alle belletje trekken fragmenten |
16 augustus | Vloeken, Caterine Keil over vagina's (herhaling), Albert Mol aan de telefoon, Immitaties Jan |
17 augustus | Bellen met Emile over ramp, Ab Normaal in de studio, Column Viola, Peroonlijke thuismanager |
18 augustus | Belltje trekken (Chiel), Hummie, Gesprek over verschillen mannenen vrouwen, Bejaarde (slechthorend) |
20 augustus | Emile (Leidse studenten), RSC over Eurekaweek |
21 augustus | Nieuwe single Michael Jackson, Fragmenten Karel van der Graaf, Metaaldetector, Spreukwoordenboek, Silvia Millecam |
23 augustus | Rogier aan de lijn |
24 augustus | Bejaarde van de week, Uitvaartverzorger, Emile (vuurlopen) |
30 augustus | Klonen, Jan afgeslacht, Studenten Tilburg, Tankpas (12.000 gulden) |
31 augustus | Irene Moors |
september
Datum | Onderwerp |
---|---|
3 september | Irene Moors (herhaling), Patty en José, Verwarde DJ |
4 september | Radio 10 Gold, Jan op het rooster, Man van 10 miljoen, Emile (kind nog niet geboren), Bejaarde (kanker) |
5 september | Belletje trekken (Annet), Solliciteren, KLM (turbulentie) |
7 september | Lichtallergie (herhaling), Hoogtepunt (Jan aangepakt), Ab Normaal |
20 september | Telefoonterreur Uncle Jimmy, Voedingsdeskundige |
19 september | Tientjes truck, BN'er Peter R., Slapen |
21 september | Roddelcheck (Hans en Willem), Transcedente meditatie |
24 september | Emile, Ab Normaal |
oktober
Datum | Onderwerp |
---|---|
1 oktober | Nancy in de Studio BB, Ab Normaal, Vrouwen en vreemdgaan |
2 oktober | Jan met neplach, Melboer 15.000 boompjes, Karel de Graaf |
3 oktober | Marco Borsato aan de lijn, BN'er lijnbelspel (Tineke Verburg) |
4 oktober | Hele leuke bejaarde, Pistolen Paultje, Jongen lijkt op hond |
5 oktober | Belletjes luisteraars, Hufterigheid van de jeugd, Bejaarde hoogtepunten |
8 oktober | Richard BB, Ab Normaal in de studio, Monqiue in de studio |
9 oktober | Mariska Hulsker, Vis opgegeten |
10 oktober | Transsexualiteit, Hummie overvallen, Emile (kind slaan) |
11 oktober | Humordeskundige, Emile |
12 oktober | Roddelcheck Henk van Dorp, Danielle Overgaag |
17 oktober | Emile, BN'er aan de lijnbelspel |
30 oktober | Tania, Ab Normaal, Jan Sing Varna |
31 oktober | Wubbo Ockels, Discussie Taliban, Emile |
november
Datum | Onderwerp |
---|---|
1 november | Shakes, Discussie Robbie, Emile Bakkum |
2 november | Efriam genootschap, BN'er Albert Verlinde, Dove bejaarde |
5 november | Baja verhaal, Ab Normaal |
6 november | Robbie verliefd/Coke, Taliban song |
7 november | Emile Bakkum, Roeier |
8 november | BR'er Peter Koelewijn, Bom in de tuin, Taliban song |
9 november | Tel Unclu Jimmy, Jan aan het afvallen, Pistolen Paultje |
12 november | Priscella BB, Ab Normaal |
13 november | Robbie en Jan |
14 november | Robbie en Jan |
16 november | BN'er Jan Mulder, Bejaarde spraakgebrek, Duscussie Robbie, Immitatie Barend en Van Dorp, Taliban song |
20 november | Sint, Jan Mulder |
21 november | Buurman Bin Laden, Roeiers, Emile (0900) |
22 november | Barend en Van Dorp, BN'er Paul Witteman, Uitkeringstrekker |
23 november | Jan de studio uit, Froukje in de Playboy, Bejaarde van de week |
26 november | Belletje trekken Erika Boris, BB Coos, Verhaal Patty |
27 november | Actualiteiten, Emile, Klein leed (huis) |
28 november | BB Bart, BB Koos, BB Bianca |
29 november | Tuf tuf club, BN'er Beau, Bejaarde |
30 november | Barend en Van Dorp, Hoogtepunt, Klein leed )paspoort) |