Lijst van onderwerpen Jensen in de ochtend in 2001: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Overzicht van de onderwerpen in het radioprogramma Jensen in de ochtend. ==2001== {| class="wikitable" ! Datum !! Onderwep |- style="vertical-align: top" | 4...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
==2001== | ==2001== | ||
===augustus=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Datum !! | ! Datum !! Onderwerp | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 augustus || Reinout Oerlemans te gast | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 augustus || King of Somey aan de telefoon, Meisje bedwelmt in Spaanse disco, Eddo heeft ruzie met Jan omdat jij achterbaks is | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 augustus || Bejaarde van de week, Man uit trein gegooid | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 augustus || Genetisch (Robert belt zijn nicht), Emil, Jan over zijn familie | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 augustus || Jan over zijn ziekenhuisbezoek, Belletje trekken, Column Viola | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 augustus || Reinout Oerlemans (roddelcheck), Meningkokken (Jan over zoenen) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 augustus || Caterine Keil over vagina's, Alle belletje trekken fragmenten | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 augustus || Vloeken, Caterine Keil over vagina's (herhaling), Albert Mol aan de telefoon, Immitaties Jan | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 augustus || Bellen met Emil over ramp, Ab Normaal in de studio, Column Viola, Peroonlijke thuismanager | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 augustus || Belltje trekken (Chiel), Hummie, Gesprek over verschillen mannenen vrouwen, Bejaarde (slechthorend) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 augustus || Emil (Leidse studenten), RSC over Eurekaweek | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 augustus || Nieuwe single Michael Jackson, Fragmenten Karel van der Graaf, Metaaldetector, Spreukwoordenboek, Silvia Millecam | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 augustus || Rogier aan de lijn | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 augustus || Bejaarde van de week, Uitvaartverzorger, Emil (vuurlopen) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 augustus || Klonen, Jan afgeslacht, Studenten Tilburg, Tankpas (12.000 gulden) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 augustus || Irene Moors | |||
|} | |||
===september=== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Onderwerp | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 september || Irene Moors (herhaling), Patty en José, Verwarde DJ | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 september || Radio 10 Gold, Jan op het rooster, Man van 10 miljoen, Emil (kind nog niet geboren), Bejaarde (kanker) | | 4 september || Radio 10 Gold, Jan op het rooster, Man van 10 miljoen, Emil (kind nog niet geboren), Bejaarde (kanker) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 5 september || Belletje trekken (Annet), Solliciteren, KLM (turbulentie) | | 5 september || Belletje trekken (Annet), Solliciteren, KLM (turbulentie) | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 september || Lichtallergie (herhaling), Hoogtepunt (Jan aangepakt), Ab Normaal | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 september || Telefoonterreur Uncle Jimmy, Voedingsdeskundige | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 september || Tientjes truck, BN'er Peter R., Slapen | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 september || Roddelcheck (Hans en Willem), Transcedente meditatie | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 september || Emil, Ab Normaal | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|} | |||
===oktober=== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Onderwerp | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 oktober || Nancy in de Studio BB, Ab Normaal, Vrouwen en vreemdgaan | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 oktober || Jan met neplach, Melboer 15.000 boompjes, Karel de Graaf | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Veronica FM]] | [[Categorie:Veronica FM]] | ||
[[Categorie:Yorin FM]] | [[Categorie:Yorin FM]] |
Versie van 14 feb 2016 09:54
Overzicht van de onderwerpen in het radioprogramma Jensen in de ochtend.
2001
augustus
Datum | Onderwerp |
---|---|
6 augustus | Reinout Oerlemans te gast |
8 augustus | King of Somey aan de telefoon, Meisje bedwelmt in Spaanse disco, Eddo heeft ruzie met Jan omdat jij achterbaks is |
9 augustus | Bejaarde van de week, Man uit trein gegooid |
10 augustus | Genetisch (Robert belt zijn nicht), Emil, Jan over zijn familie |
13 augustus | Jan over zijn ziekenhuisbezoek, Belletje trekken, Column Viola |
14 augustus | Reinout Oerlemans (roddelcheck), Meningkokken (Jan over zoenen) |
15 augustus | Caterine Keil over vagina's, Alle belletje trekken fragmenten |
16 augustus | Vloeken, Caterine Keil over vagina's (herhaling), Albert Mol aan de telefoon, Immitaties Jan |
17 augustus | Bellen met Emil over ramp, Ab Normaal in de studio, Column Viola, Peroonlijke thuismanager |
18 augustus | Belltje trekken (Chiel), Hummie, Gesprek over verschillen mannenen vrouwen, Bejaarde (slechthorend) |
20 augustus | Emil (Leidse studenten), RSC over Eurekaweek |
21 augustus | Nieuwe single Michael Jackson, Fragmenten Karel van der Graaf, Metaaldetector, Spreukwoordenboek, Silvia Millecam |
23 augustus | Rogier aan de lijn |
24 augustus | Bejaarde van de week, Uitvaartverzorger, Emil (vuurlopen) |
30 augustus | Klonen, Jan afgeslacht, Studenten Tilburg, Tankpas (12.000 gulden) |
31 augustus | Irene Moors |
september
Datum | Onderwerp |
---|---|
3 september | Irene Moors (herhaling), Patty en José, Verwarde DJ |
4 september | Radio 10 Gold, Jan op het rooster, Man van 10 miljoen, Emil (kind nog niet geboren), Bejaarde (kanker) |
5 september | Belletje trekken (Annet), Solliciteren, KLM (turbulentie) |
7 september | Lichtallergie (herhaling), Hoogtepunt (Jan aangepakt), Ab Normaal |
20 september | Telefoonterreur Uncle Jimmy, Voedingsdeskundige |
19 september | Tientjes truck, BN'er Peter R., Slapen |
21 september | Roddelcheck (Hans en Willem), Transcedente meditatie |
24 september | Emil, Ab Normaal |
oktober
Datum | Onderwerp |
---|---|
1 oktober | Nancy in de Studio BB, Ab Normaal, Vrouwen en vreemdgaan |
2 oktober | Jan met neplach, Melboer 15.000 boompjes, Karel de Graaf |