Lijst van nummer 1-hits in de 3FM Mega Top 50 in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(Nieuwe nummer 1) |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nummer !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 2 januari || Justin Bieber || ''Love Yourself'' | | 792 || 2 januari || Justin Bieber || ''Love Yourself'' | ||
|- | |- | ||
| 9 januari || Justin Bieber || ''Love Yourself'' | | || 9 januari || Justin Bieber || ''Love Yourself'' | ||
|- | |- | ||
| 16 januari || Justin Bieber || ''Love Yourself'' | | || 16 januari || Justin Bieber || ''Love Yourself'' | ||
|- | |- | ||
| 23 januari || Lukas Graham || ''7 Years'' | | 793 || 23 januari || Lukas Graham || ''7 Years'' | ||
|- | |- | ||
| 30 januari || Major Lazer & Nyla & Fuse ODG || ''Light It Up (remix)'' | | 794 || 30 januari || Major Lazer & Nyla & Fuse ODG || ''Light It Up (remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 6 februari || Major Lazer & Nyla & Fuse ODG || ''Light It Up (remix)'' | | || 6 februari || Major Lazer & Nyla & Fuse ODG || ''Light It Up (remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 13 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | 795 || 13 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 20 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | || 20 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 27 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | || 27 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 5 maart || Rihanna feat. Drake || ''Work'' | | 796 || 5 maart || Rihanna feat. Drake || ''Work'' | ||
|- | |- | ||
| 12 maart || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | 795 || 12 maart || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 19 maart || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | || 19 maart || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
|- | |||
| 797 || 26 maart || Dua Lipa || ''Be the One'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | {{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | ||
[[Categorie:3FM Mega Top 50]] | [[Categorie:3FM Mega Top 50]] |
Versie van 26 mrt 2016 21:16
Deze hits stonden in 2016 op nummer 1 in de 3FM Mega Top 50.
Nummer | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
792 | 2 januari | Justin Bieber | Love Yourself |
9 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
16 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
793 | 23 januari | Lukas Graham | 7 Years |
794 | 30 januari | Major Lazer & Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) |
6 februari | Major Lazer & Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) | |
795 | 13 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
20 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
27 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
796 | 5 maart | Rihanna feat. Drake | Work |
795 | 12 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
19 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
797 | 26 maart | Dua Lipa | Be the One |