Lijst van nummer 1-hits in de 3FM Mega Top 50 in 2003: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Platen toegevoegd.) |
(2003 compleet) |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze hits stonden in ''' | Deze hits stonden in '''2003''' op '''nummer 1''' in de '''[[3FM Mega Top 50]]'''. | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
! width="100px" | Datum !! Artiest !! Titel | ! width="100px" | Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 4 januari || Eminem || Lose Yourself | ||
|- | |- | ||
| | | 11 januari || Eminem || Lose Yourself | ||
|- | |- | ||
| | | 18 januari || Eminem || Lose Yourself | ||
|- | |- | ||
| | | 25 januari || Eminem || Lose Yourself | ||
|- | |- | ||
| | | 1 februari || Eminem || Lose Yourself | ||
|- | |- | ||
| | | 8 februari || Blue & Elton John || Sorry Seems To Be The Hardest Word | ||
|- | |- | ||
| | | 15 februari || Blue & Elton John || Sorry Seems To Be The Hardest Word | ||
|- | |- | ||
| | | 22 februari || Blue & Elton John || Sorry Seems To Be The Hardest Word | ||
|- | |- | ||
| | | 1 maart || Blue & Elton John || Sorry Seems To Be The Hardest Word | ||
|- | |- | ||
| | | 8 maart || Gareth Gates || Anyone Of Us (stupid Mistake) | ||
|- | |- | ||
| | | 15 maart || Gareth Gates || Anyone Of Us (stupid Mistake) | ||
|- | |- | ||
| | | 22 maart || Gareth Gates || Anyone Of Us (stupid Mistake) | ||
|- | |- | ||
| | | 29 maart || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 5 april || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 12 april || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 19 april || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 26 april || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 3 mei || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 10 mei || Jamai || Step Right Up | ||
|- | |- | ||
| | | 17 mei || Jim || Tell Her | ||
|- | |- | ||
| | | 24 mei || Jim || Tell Her | ||
|- | |- | ||
| | | 31 mei || Jim || Tell Her | ||
|- | |- | ||
| | | 7 juni || Jim || Tell Her | ||
|- | |- | ||
| | | 14 juni || Sean Paul || Get Busy | ||
|- | |- | ||
| | | 21 juni || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 28 juni || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 5 juli || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 12 juli || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 19 juli || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 26 juli || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 2 augustus || The Underdog Project & Sunclub || Summer Jam 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 augustus || Jim || This Is Real Love | ||
|- | |- | ||
| | | 16 augustus || Jim || This Is Real Love | ||
|- | |- | ||
| | | 23 augustus || Lumidee || Never Leave You (uh-oooh) | ||
|- | |- | ||
| | | 30 augustus || Lumidee || Never Leave You (uh-oooh) | ||
|- | |- | ||
| | | 6 september || Chipz || Chipz In Black (who You Gonna Call) | ||
|- | |- | ||
| | | 13 september || Chipz || Chipz In Black (who You Gonna Call) | ||
|- | |- | ||
| | | 20 september || Chipz || Chipz In Black (who You Gonna Call) | ||
|- | |- | ||
| | | 27 september || Chipz || Chipz In Black (who You Gonna Call) | ||
|- | |- | ||
| | | 4 oktober || Black Eyed Peas || Where Is The Love | ||
|- | |- | ||
| | | 11 oktober || DJ Tiesto || Traffic | ||
|- | |- | ||
| | | 18 oktober || Nena & Kim Wilde || Anyplace, Anywehere, Anytime | ||
|- | |- | ||
| | | 25 oktober || Nena & Kim Wilde || Anyplace, Anywehere, Anytime | ||
|- | |- | ||
| | | 1 november || Nena & Kim Wilde || Anyplace, Anywehere, Anytime | ||
|- | |- | ||
| | | 8 november || Nena & Kim Wilde || Anyplace, Anywehere, Anytime | ||
|- | |- | ||
| | | 15 november || Chipz || Cowboy | ||
|- | |- | ||
| | | 22 november || Chipz || Cowboy | ||
|- | |||
| 29 november || Chipz || Cowboy | |||
|- | |||
| 6 december || Frans Bauer || Heb je even voor mij | |||
|- | |||
| 13 december || Frans Bauer || Heb je even voor mij | |||
|- | |||
| 20 december || Frans Bauer || Heb je even voor mij | |||
|- | |||
| 27 december || colspan="3"| Geen 3FM Mega Top 50 verschenen | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | |||
[[Categorie:3FM Mega Top 50]] | [[Categorie:3FM Mega Top 50]] |
Huidige versie van 2 apr 2013 om 08:51
Deze hits stonden in 2003 op nummer 1 in de 3FM Mega Top 50.
Datum | Artiest | Titel | |
---|---|---|---|
4 januari | Eminem | Lose Yourself | |
11 januari | Eminem | Lose Yourself | |
18 januari | Eminem | Lose Yourself | |
25 januari | Eminem | Lose Yourself | |
1 februari | Eminem | Lose Yourself | |
8 februari | Blue & Elton John | Sorry Seems To Be The Hardest Word | |
15 februari | Blue & Elton John | Sorry Seems To Be The Hardest Word | |
22 februari | Blue & Elton John | Sorry Seems To Be The Hardest Word | |
1 maart | Blue & Elton John | Sorry Seems To Be The Hardest Word | |
8 maart | Gareth Gates | Anyone Of Us (stupid Mistake) | |
15 maart | Gareth Gates | Anyone Of Us (stupid Mistake) | |
22 maart | Gareth Gates | Anyone Of Us (stupid Mistake) | |
29 maart | Jamai | Step Right Up | |
5 april | Jamai | Step Right Up | |
12 april | Jamai | Step Right Up | |
19 april | Jamai | Step Right Up | |
26 april | Jamai | Step Right Up | |
3 mei | Jamai | Step Right Up | |
10 mei | Jamai | Step Right Up | |
17 mei | Jim | Tell Her | |
24 mei | Jim | Tell Her | |
31 mei | Jim | Tell Her | |
7 juni | Jim | Tell Her | |
14 juni | Sean Paul | Get Busy | |
21 juni | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
28 juni | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
5 juli | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
12 juli | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
19 juli | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
26 juli | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
2 augustus | The Underdog Project & Sunclub | Summer Jam 2003 | |
9 augustus | Jim | This Is Real Love | |
16 augustus | Jim | This Is Real Love | |
23 augustus | Lumidee | Never Leave You (uh-oooh) | |
30 augustus | Lumidee | Never Leave You (uh-oooh) | |
6 september | Chipz | Chipz In Black (who You Gonna Call) | |
13 september | Chipz | Chipz In Black (who You Gonna Call) | |
20 september | Chipz | Chipz In Black (who You Gonna Call) | |
27 september | Chipz | Chipz In Black (who You Gonna Call) | |
4 oktober | Black Eyed Peas | Where Is The Love | |
11 oktober | DJ Tiesto | Traffic | |
18 oktober | Nena & Kim Wilde | Anyplace, Anywehere, Anytime | |
25 oktober | Nena & Kim Wilde | Anyplace, Anywehere, Anytime | |
1 november | Nena & Kim Wilde | Anyplace, Anywehere, Anytime | |
8 november | Nena & Kim Wilde | Anyplace, Anywehere, Anytime | |
15 november | Chipz | Cowboy | |
22 november | Chipz | Cowboy | |
29 november | Chipz | Cowboy | |
6 december | Frans Bauer | Heb je even voor mij | |
13 december | Frans Bauer | Heb je even voor mij | |
20 december | Frans Bauer | Heb je even voor mij | |
27 december | Geen 3FM Mega Top 50 verschenen |