Bewerken van Lijst van lokale omroepen in Vlaanderen
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| Brugge || 89,6 MHz || 1995 W || VZW Edison Radio omroep (E.R.O.) || VBRO | | Brugge || 89,6 MHz || 1995 W || VZW Edison Radio omroep (E.R.O.) || VBRO | ||
|- | |- | ||
| Brugge || 91,3 MHz || 3162 W || BVBA Topradio Brugge || | | Brugge || 91,3 MHz || 3162 W || BVBA Topradio Brugge || Swing | ||
|- | |- | ||
| Brugge || 102,7 MHz || 1995 W || VZW D.A.B.R.O. || Exclusief | | Brugge || 102,7 MHz || 1995 W || VZW D.A.B.R.O. || Exclusief | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
| Ieper || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Vrie || [[ClubFM|ClubFM Ieper]] | | Ieper || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Vrie || [[ClubFM|ClubFM Ieper]] | ||
|- | |- | ||
| Ieper || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio Cieper || | | Ieper || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio Cieper || Topradio Ieper | ||
|- | |- | ||
| Izegem || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio FM Gold || FM Gold | | Izegem || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio FM Gold || FM Gold | ||
Regel 59: | Regel 59: | ||
| Kortemark || 106,6 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Kortemark]] | | Kortemark || 106,6 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Kortemark]] | ||
|- | |- | ||
| Kortrijk || 88,4 MHz || 100 W || VZW Radio Gemini | | | Kortrijk || 88,4 MHz || 100 W || VZW Radio Gemini || Gemini | ||
|- | |- | ||
| Kortrijk || 104,4 MHz || 501 W || VZW Stadsradio Metropolys || [[ClubFM|ClubFM Kortrijk]] | | Kortrijk || 104,4 MHz || 501 W || VZW Stadsradio Metropolys || [[ClubFM|ClubFM Kortrijk]] | ||
Regel 73: | Regel 73: | ||
| Menen / Ledegem || 89,9 MHz || 100 W || VZW Lokale Klankomroep Pallieter || [[ClubFM|ClubFM Menen]] | | Menen / Ledegem || 89,9 MHz || 100 W || VZW Lokale Klankomroep Pallieter || [[ClubFM|ClubFM Menen]] | ||
|- | |- | ||
| Menen / Wevelgem || 107,1 MHz || 100 W || VZW Radio West | | | Menen / Wevelgem || 107,1 MHz || 100 W || VZW Radio West || Topradio Menen | ||
|- | |- | ||
| Meulebeke || 106,9 MHz || 100 W || VZW Amerika || Amerika | | Meulebeke || 106,9 MHz || 100 W || VZW Amerika || Amerika | ||
Regel 93: | Regel 93: | ||
| Oostende || 106,3 MHz || 100 W || VZW Galaxy || Middenkust Oostende | | Oostende || 106,3 MHz || 100 W || VZW Galaxy || Middenkust Oostende | ||
|- | |- | ||
| Oostende || 107,1 MHz || 100 W || VZW Kustradio | | | Oostende || 107,1 MHz || 100 W || VZW Kustradio || TOPradio Oostende | ||
|- | |- | ||
| Oostende || 107,4 MHz || 100 W || VZW Seaside Radio || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Oostende]] | | Oostende || 107,4 MHz || 100 W || VZW Seaside Radio || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Oostende]] | ||
Regel 103: | Regel 103: | ||
| Oostkamp || 105,7 MHz || 100 W || VZW Oostkamp FM || POPRADIO3 | | Oostkamp || 105,7 MHz || 100 W || VZW Oostkamp FM || POPRADIO3 | ||
|- | |- | ||
| Poperinge || 104,5 MHz || 1000 W || VZW Radio Westhoek | | | Poperinge || 104,5 MHz || 1000 W || VZW Radio Westhoek || Topradio Poperinge | ||
|- | |- | ||
| Poperinge || 107,5 MHz || 100 W || VZW Hoppestad FM || Hoppestad FM | | Poperinge || 107,5 MHz || 100 W || VZW Hoppestad FM || Hoppestad FM | ||
|- | |- | ||
| Roeselare || 106,3 MHz || 85 W || VZW Maxima | | | Roeselare || 106,3 MHz || 85 W || VZW Maxima || TOPradio Maxima | ||
|- | |- | ||
| Roeselare || 107,2 MHz || 100 W || VZW Bingo || Bingo | | Roeselare || 107,2 MHz || 100 W || VZW Bingo || Bingo | ||
|- | |- | ||
| Staden || 105,5 MHz || 100 W || VZW Crazy FM | | | Staden || 105,5 MHz || 100 W || VZW Crazy FM || Topradio Staden | ||
|- | |- | ||
| Tielt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Molenland || Molenland FM | | Tielt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Molenland || Molenland FM | ||
Regel 152: | Regel 152: | ||
| Aalter || 107,8 MHz || 100 W || VZW Club FM || [[Family Radio|FamilyRadio Aalter]] | | Aalter || 107,8 MHz || 100 W || VZW Club FM || [[Family Radio|FamilyRadio Aalter]] | ||
|- | |- | ||
| Aalter || 104,7 MHz || 501 W || VZW Radio Aalter || | | Aalter || 104,7 MHz || 501 W || VZW Radio Aalter || Aalter | ||
|- | |- | ||
| Aalter || 107,4 MHz || 100 W || VZW Logic FM || [[ClubFM|ClubFM Aalter]] | | Aalter || 107,4 MHz || 100 W || VZW Logic FM || [[ClubFM|ClubFM Aalter]] | ||
Regel 174: | Regel 174: | ||
| Deinze || 107,1 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radio Canteclaer Deinze || [[ClubFM|ClubFM Deinze]] | | Deinze || 107,1 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radio Canteclaer Deinze || [[ClubFM|ClubFM Deinze]] | ||
|- | |- | ||
| Dendermonde || 103,9 MHz || 100 W || VZW 't Ros || | | Dendermonde || 103,9 MHz || 100 W || VZW 't Ros || 't Ros FM | ||
|- | |- | ||
| Dendermonde || 106,3 MHz || 100 W || VZW Weekend || Beiaard | | Dendermonde || 106,3 MHz || 100 W || VZW Weekend || Beiaard | ||
Regel 192: | Regel 192: | ||
| Gent || 96,3 MHz || 1995 W || VZW Radio Airway || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Gent]] | | Gent || 96,3 MHz || 1995 W || VZW Radio Airway || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Gent]] | ||
|- | |- | ||
| Gent || 99,4 MHz || 3162 W || VZW Radio S.I.S. | | | Gent || 99,4 MHz || 3162 W || VZW Radio S.I.S. || S.I.S. | ||
|- | |- | ||
| Gent || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Plus || Zen FM | | Gent || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Plus || Zen FM | ||
Regel 224: | Regel 224: | ||
| Kruibeke || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Scheldeland || Goldies Radio 107.2 | | Kruibeke || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Scheldeland || Goldies Radio 107.2 | ||
|- | |- | ||
| Lierde || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Delta || | | Lierde || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Delta || Data | ||
|- | |- | ||
| Lochristi || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio You || [[ClubFM|ClubFM Lochristi/Lokeren]] | | Lochristi || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio You || [[ClubFM|ClubFM Lochristi/Lokeren]] | ||
Regel 246: | Regel 246: | ||
| Oudenaarde || 106,6 MHz || 100 W || VZW Digitaal || [[ClubFM|ClubFM Oudenaarde]] | | Oudenaarde || 106,6 MHz || 100 W || VZW Digitaal || [[ClubFM|ClubFM Oudenaarde]] | ||
|- | |- | ||
| Sint-Gillis-Waas || 105,3 MHz || 100 W || VZW Topradio Waasland || | | Sint-Gillis-Waas || 105,3 MHz || 100 W || VZW Topradio Waasland || Topradio Waasland | ||
|- | |- | ||
| Sint-Laureins || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio- en Disco Polderland || Polderland | | Sint-Laureins || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio- en Disco Polderland || Polderland | ||
Regel 279: | Regel 279: | ||
|} | |} | ||
== | == Overige == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Plaats !! Frequentie !! Vermogen !! Organisatie !! Naam | ! Plaats !! Frequentie !! Vermogen !! Organisatie !! Naam | ||
|- | |||
| Aarschot || 106,9 MHz || 100 W || VZW Touring || [[Komilfoo FM]] | |||
|- | |- | ||
| Antwerpen || 98,0 MHz || 1000 W || VZW Antwerpse Buurtradio || Minerva | | Antwerpen || 98,0 MHz || 1000 W || VZW Antwerpse Buurtradio || Minerva | ||
Regel 305: | Regel 307: | ||
| Arendonk || 107,9 MHz || 100 W || VZW Antenne || Eagle | | Arendonk || 107,9 MHz || 100 W || VZW Antenne || Eagle | ||
|- | |- | ||
| Baarle-Hertog || colspan="2" | Nederlandse zendvergunning || VZW BaHeNa | | Asse || 106,4 MHz || 67 W || VZW Albatros || Asse 106.4 | ||
|- | |||
| Baarle-Hertog || colspan="2" | krijgt Nederlandse zendvergunning || VZW BaHeNa | |||
|- | |- | ||
| Balen || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Magic || Gompel | | Balen || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Magic || Gompel | ||
Regel 314: | Regel 318: | ||
|- | |- | ||
| Beerse || 107,8 MHz || 100 W || VZW Remember || Remember | | Beerse || 107,8 MHz || 100 W || VZW Remember || Remember | ||
|- | |||
| Beersel || 105,6 MHz || 100 W || VZW Omega-Zuid, Niet-openbare Radio, Stadsradio Halle || Stadsradio Halle | |||
|- | |||
| Begijnendijk || 107,2 MHz || 100 W || VZW Madera || Decibel | |||
|- | |||
| Begijnendijk || 107,6 MHz || 100 W || VZW Begijnendijks Onafhankelijk Radiostation (B.O.R.) || Ten | |||
|- | |||
| Beringen || 106,4 MHz || 100 W || VZW Regionale Informatie OverdrachtsOrganisatie Limburg || Benelux | |||
|- | |||
| Bierbeek || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Atlantis || Belgica | |||
|- | |||
| Bilzen || 106,2 MHz || 100 W || VZW Arcan Radio || [[ClubFM|ClubFM Bilzen]] | |||
|- | |- | ||
| Boom || 106,9 MHz || 100 W || VZW Rupel Radio || Select | | Boom || 106,9 MHz || 100 W || VZW Rupel Radio || Select | ||
|- | |||
| Borgloon / Heers || 105,6 MHz || 100 W || VZW Vrije Zender Radio 2000 || Haspengouw | |||
|- | |- | ||
| Brasschaat || 105,2 MHz || 100 W || VZW Brasschaatse Radio Omroep (B.R.O.) || B.R.O. | | Brasschaat || 105,2 MHz || 100 W || VZW Brasschaatse Radio Omroep (B.R.O.) || B.R.O. | ||
Regel 323: | Regel 341: | ||
| Brecht || 107,6 MHz || 92 W || VZW Info 2000 || Radio Contrast | | Brecht || 107,6 MHz || 92 W || VZW Info 2000 || Radio Contrast | ||
|- | |- | ||
| | | Bree || 99,3 MHz || 1000 W || FM Promotions BVBA || A.T.L. Bree | ||
|- | |- | ||
| | | Bree || 105,9 MHz || 100 W || VZW FM Goud Bree || Goud Bree | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 94,6 MHz || 501 W || VZW Radio Ring || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Brussel]] | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 98,8 MHz || 3162 W || VZW FM Brussel || FM Brussel | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Niet-openbare Radio Contact || [[ClubFM|ClubFM Brussel]] | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 105,0 MHz || 40 W || VZW Radio Spes || Spes | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 106,5 MHz || 11 W || VZW Candy Radio || FG Radio Brussel | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 107,9 MHz || 100 W || VZW Alfa Noord || Fantastiek | ||
|- | |- | ||
| | | Diepenbeek || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio VRD || V.R.D. | ||
|- | |- | ||
| | | Diest || 103,9 MHz || 501 W || VZW Radio Palermo || [[ClubFM|ClubFM Diest]] | ||
|- | |- | ||
| | | Diest || 105,1 MHz || 74 W || VZW Seniorenomroeporganisatie Hageland || Diest | ||
|- | |- | ||
| | | Duffel || 107,5 MHz || 100 W || VZW Radio Ter Elst || [[ClubFM|ClubFM Duffel]] | ||
|- | |- | ||
| | | Essen || 105,5 MHz || 100 W || VZW Evro || FeelGood Radio Essen | ||
|- | |- | ||
| | | Galmaarden || 103,9 MHz || 100 W || VZW Pajotse Regio Info || Spits FM Pajottenland | ||
|- | |- | ||
| | | Geel || 103,8 MHz || 1000 W || VZW Radio 2440 || Power | ||
|- | |- | ||
| | | Geel || 106,3 MHz || 100 W || VZW Power || [[ClubFM|ClubFM Geel]] | ||
|- | |- | ||
| | | Geel || 107,0 MHz || 100 W || VZW Studio Mi-Amigo || Geel FM | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 88,0 MHz || 501 W || VZW Gelora || R.M.L. | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 104,3 MHz || 501 W || VZW Radio Punch || [[ClubFM|ClubFM Genk]] | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 105,4 MHz || 60 W || VZW Toxic FM || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Genk]] | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 105,8 MHz || 100 W || VZW Radio Internazionale 101 || Internazionale | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 107,4 MHz || 100 W || VZW Genker Radio Kontakt || G.R.K. | ||
|- | |- | ||
| | | Halen || 105,5 MHz || 100 W || VZW Fanclub Radio Loksbergen voor Organisatie van Regionale Culturele Informatie (ORCI Loksbergen) || Animo | ||
|- | |- | ||
| | | Halle || 105,2 MHz || 100 W || VZW Victoria || Victoria | ||
|- | |- | ||
| | | Ham || 104,9 MHz || 100 W || VZW Radio Ham || Ham | ||
|- | |- | ||
| | | Ham || 106,0 MHz || 100 W || VZW West Point || Martinique | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 104,7 MHz || 1000 W || VZW Helemaal Hasselt || Radio Helemaal Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 99,2 MHz || 501 W || VZW Radio Radio || Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 103,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Systeem || [[Family Radio|FamilyRadio Hasselt]] | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 104,1 MHz || 1995 W || VZW Radio 2000 || [[ClubFM|ClubFM Hasselt]] | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 106,1 MHz || 35 W || VZW Limburgia FM || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Hasselt]] | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt (Stevoort) || 107,2 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Mid West Limburg || Mid West Limburg | ||
|- | |- | ||
| | | Hechtel-Eksel || 107,3 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Hechtel || [[ClubFM|ClubFM Hechtel-Eksel]] | ||
|- | |- | ||
| | | Hechtel-Eksel || 107,7 MHz || 100 W || VZW FM Goud || FM Goud | ||
|- | |- | ||
| | | Heist o/d Berg || 106,1 MHz || 46 W || VZW Radio Christina || Christina | ||
|- | |- | ||
| | | Heist o/d Berg || 106,8 MHz || 100 W || VZW Radio Apollo || Wiekevorst | ||
|- | |- | ||
| | | Herent || 106,7 MHz || 100 W || VZW Radiomakers || [[ClubFM|ClubFM Leuven/Herent]] | ||
|- | |- | ||
| | | Herentals || 105,0 MHz || 86 W || VZW Lokale Omroep Kempen Media || [[ClubFM|ClubFM Herentals]] | ||
|- | |- | ||
| | | Herentals || 105,7 MHz || 100 W || VZW Neteland FM || THALS FM Neteland | ||
|- | |- | ||
| | | Herentals / Grobbendonk || 107,7 MHz || 100 W || VZW ZINFM || [[Family Radio|FamilyRadio Herentals]] | ||
|- | |- | ||
| | | Herenthout / Olen || 107,4 MHz || 40 W || VZW Radio Liefkenshoek || Herenthout FM | ||
|- | |- | ||
| | | Herk-De-Stad || 107,9 MHz || 100 W || VZW Speedy || Radio Diest - Limburg | ||
|- | |- | ||
| | | Herselt / Laakdal || 107,8 MHz || 100 W || VZW Bergom || [[Komilfoo FM]] | ||
|- | |- | ||
| | | Hoeilaart || 105,8 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || [[ClubFM|ClubFM Hoeilaart]] | ||
|- | |- | ||
| | | Hoeselt || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Sport || Sport | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogstraten || 105,8 MHz || 100 W || VZW H Radio || FreshFM Hoogstraten | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogstraten / Meer || 105,0 MHz || 98 W || VZW Radio Valencia || Valencia | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogstraten / Meerle || 105,4 MHz || 100 W || VZW Radio Stad Hoogstraten || Hoogstraatse Radio | ||
|- | |- | ||
| | | Houthalen-Helchteren / Heusden-Zolder || 107,0 MHz || 100 W || VZW Radio Azzurra || Blitz | ||
|- | |- | ||
| | | Hulshout || 106,5 MHz || 100 W || VZW Verenigde Hulshoutse Radioliefhebbers Telstar || RGR 106.5 Hulshout | ||
|- | |- | ||
| | | Kampenhout || 107,0 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Kampenhout || Tempo FM | ||
|- | |- | ||
| | | Kampenhout || 107,4 MHz || 100 W || VZW Radio M.T.R. || M.T.R. | ||
|- | |- | ||
| | | Kapellen / Stabroek || 105,9 MHz || 100 W || VZW Radio Totaal || Lokaal FM | ||
|- | |- | ||
| | | Kasterlee || 105,9 MHz || 100 W || VZW Kulturele Informatie Organisatie Streek Kempen (K.I.O.S.K.) || Capitol Gold | ||
|- | |- | ||
| | | Kasterlee / Lichtaart || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio Lichtaart || Lichtaart | ||
|- | |- | ||
| | | Keerbergen / Haacht || 105,2 MHz || 100 W || VZW Radio Venus || [[Family Radio|FamilyRadio Keerbergen]] | ||
|- | |- | ||
| | | Kinrooi || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Royaal Regionaal || LRM Kinrooi | ||
|- | |- | ||
| | | Kinrooi || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Monza || Monza | ||
|- | |- | ||
| | | Kinrooi || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio Bocholt Speedway || [[ClubFM|ClubFM Kinrooi]] | ||
|- | |- | ||
| | | Kortessem || 107,6 MHz || 100 W || VZW Radio Telstar || Ariane | ||
|- | |- | ||
| | | Lanaken || 106,0 MHz || 100 W || VZW Euregio Media || Ping FM | ||
|- | |- | ||
| | | Lanaken || 107,1 MHz || 100 W || VZW Culturele Radio Maaskant || LRL Lokale Radio Lanaken | ||
|- | |- | ||
| Lennik / Dilbeek || 105,9 MHz || 100 W || VZW Vereniging voor Vorming en Informatie Atlantis || Pajottenland 105.9 | | Lennik / Dilbeek || 105,9 MHz || 100 W || VZW Vereniging voor Vorming en Informatie Atlantis || Pajottenland 105.9 | ||
Regel 465: | Regel 476: | ||
|- | |- | ||
| Leuven / Holsbeek || 105,6 MHz || 40 W || VZW Lokale Radio-omroepstichting "Radio Groot-Rotselaar van de Vlaamse Cultuurgemeenschap || RGR FM | | Leuven / Holsbeek || 105,6 MHz || 40 W || VZW Lokale Radio-omroepstichting "Radio Groot-Rotselaar van de Vlaamse Cultuurgemeenschap || RGR FM | ||
|- | |||
| Lier || 106,4 MHz || 100 W || VZW Kiliaan || [[ClubFM|ClubFM Lier]] | |||
|- | |- | ||
| Linter / Zoutleeuw || 107,0 MHz || 95 W || VZW Calipso || [[ClubFM|ClubFM Linter-Tienen]] | | Linter / Zoutleeuw || 107,0 MHz || 95 W || VZW Calipso || [[ClubFM|ClubFM Linter-Tienen]] | ||
|- | |||
| Lommel / Overpelt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio 2000 || S.O.L. | |||
|- | |- | ||
| Londerzeel || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Tamara || Tamara | | Londerzeel || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Tamara || Tamara | ||
Regel 472: | Regel 487: | ||
| Lubbeek || 107,3 MHz || 100 W || VZW Rebecca || Rebecca | | Lubbeek || 107,3 MHz || 100 W || VZW Rebecca || Rebecca | ||
|- | |- | ||
| | | Lummen || 107,5 MHz || 80 W || VZW Organisatie voor Regionale en Culturele Informatie (ORCI) || Lorali | ||
|- | |- | ||
| | | Maaseik || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Veronika Anders || [[ClubFM|ClubFM Maaseik]] | ||
|- | |- | ||
| | | Maaseik || 107,6 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Maaseik || L.R.M. | ||
|- | |- | ||
| | | Maasmechelen || 106,7 MHz || 100 W || VZW Socio-Culturele Onafhankelijke Maaslandse Informatieve Regionale Organisatie (SCOMIRO) || [[ClubFM|ClubFM Maasmechelen]] | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 99,0 MHz || 1000 W || VZW Radio Tele Randstad || Randstad | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 104,8 MHz || 316 W || VZW Radio Reflex Mechelen || Reflex | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 105,5 MHz || 100 W || VZW Radio Omega || Opsinjoor | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 105,9 MHz || 100 W || VZW Carina || Retro Mechelen | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 106,2 MHz || 100 W || VZW Centrum Radio Mechelen || [[ClubFM|ClubFM Mechelen]] | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 106,6 MHz || 100 W || VZW Via Media || Via FM | ||
|- | |- | ||
| | | Meerhout || 106,7 MHz || 100 W || BVBA Limago || Meer Goud | ||
|- | |- | ||
| | | Meeuwen-Gruitrode || 106,3 MHz || 100 W || VZW FM 106 || FM 106 | ||
|- | |- | ||
| | | Mol || 105,2 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio-omroep: Regionale, Actuele en Directe Informatieoverdracht - Mol (R.A.D.I.O. - Mol) || Mol | ||
|- | |- | ||
| | | Mortsel / Hove || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Flash || Frekwent | ||
|- | |- | ||
| | | Nijlen / Berlaar || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Heikant || Christina 2 FM | ||
|- | |- | ||
| | | Nijlen / Berlaar || 107,1 MHz || 100 W || VZW Horizon || Horizon | ||
|- | |- | ||
| | | Opwijk || 87,8 MHz || 100 W || VZW Radio T.R.O.D. || SpitsFM | ||
|- | |- | ||
| | | Oud-Heverlee || 107,1 MHz || 100 W || VZW V.R. Meerdaal || [[ClubFM|ClubFM Oud-Heverlee]] | ||
|- | |- | ||
| | | Oud-Turnhout || 106,2 MHz || 100 W || GCV Radio OT en Automaten OT / RS Karweiendienst || O.T. | ||
|- | |- | ||
| | | Oud-Turnhout || 107,5 MHz || 100 W || VZW Radio Mi Amigo || Noorderkempen | ||
|- | |- | ||
| | | Peer || 106,6 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radiozender Groot-Peer Holiday || Holiday | ||
|- | |- | ||
| | | Puurs / Bornem || 107,6 MHz || 81 W || VZW Radio Klein-Brabant || Klein-Brabant | ||
|- | |- | ||
| | | Ravels || 106,0 MHz || 100 W || VZW Radio Paloma || Paloma | ||
|- | |- | ||
| | | Ravels || 107,1 MHz || 100 W || VZW Fantasy || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Ravels]] | ||
|- | |- | ||
| | | Retie || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Sint-Job || Sint-Job | ||
|- | |- | ||
| | | Roosdaal || 105,5 MHz || 67 W || VZW Vrije Radio Lombeek || [[ClubFM|ClubFM Pajottenland]] | ||
|- | |- | ||
| | | Schelle || 106,5 MHz || 100 W || VZW Eén Twee || RGR 106.5 Zuid-Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | | Scherpenheuvel-Zichem || 105,8 MHz || 100 W || VZW Faboer || [[ClubFM|ClubFM Scherpenheuvel-Zichem]] | ||
|- | |- | ||
| | | Schoten || 106,3 MHz || 100 W || VZW Radio Echo || Echo | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Truiden || 105,2 MHz || 85 W || VZW Radio Aktief || Sint-Truiden | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Truiden || 106,3 MHz || 91 W || VZW Baccara || [[ClubFM|ClubFM Sint-Truiden]] | ||
|- | |- | ||
| | | Ternat || 107,5 MHz || 100 W || VZW Regionale Media Info || FMAsse/Ternat | ||
|- | |- | ||
| | | Tienen || 105,0 MHz || 72 W || VZW Touring-Tienen || Touring | ||
|- | |- | ||
| | | Tienen || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Tienen || Tienen | ||
|- | |- | ||
| | | Tienen || 107,7 MHz || 100 W || VZW Vierennegentig || RobFM Tienen | ||
|- | |- | ||
| | | Tongeren || 106,6 MHz (off air) || 100 W || VZW Radio Tongeren Lokaal || Radio Tongeren Lokaal | ||
|- | |- | ||
| | | Tongeren || 107,3 MHz || 100 W || VZW Radio Tongeren || [[ClubFM|ClubFM Tongeren]] | ||
|- | |- | ||
| | | Tongeren || 107,7 MHz || 100 W || VZW Radio Zuid Limburg || [[Family Radio|FamilyRadio Zuid Limburg]] | ||
|- | |- | ||
| | | Tremelo || 107,9 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Aarschot (V.R.A.) || [[Komilfoo FM]] | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 95,1 MHz || 1000 W || VZW Radio Pink Panther || Turnhout | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 103,9 MHz || 501 W || VZW Turnhoutse Omroep Studio || T.O.S. | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Dimension || Rootsradio | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 105,5 MHz || 100 W || VZW Radio Contact || [[ClubFM|ClubFM Turnhout]] | ||
|- | |- | ||
| | | Vilvoorde || 105,7 MHz || 32 W || VZW Moetoen || [[ClubFM|ClubFM Vilvoorde]] | ||
|- | |- | ||
| | | Wellen || 104,9 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Wellen || V.R.W. | ||
|- | |- | ||
| | | Westerlo || 105,4 MHz || 100 W || VZW V.R.H. || Double You | ||
|- | |- | ||
| | | Willebroek || 104,9 MHz || 100 W || VZW Radio Sint-Jan || R.S.J. | ||
|- | |- | ||
| | | Wuustwezel || 106,1 MHz || 100 W || VZW V.W.B.-Noord || Contrast | ||
|- | |- | ||
| | | Wuustwezel || 107,2 MHz || 100 W || VZW Saffier || Saffier | ||
|- | |- | ||
| | | Zoersel || 104,9 MHz || 100 W || VZW Omega || Zoe | ||
|- | |- | ||
| Zonhoven / Heusden-Zolder || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Formule 1 || Formule 1 | | Zonhoven / Heusden-Zolder || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Formule 1 || Formule 1 | ||
|} | |} | ||