Bewerken van Lijst van de 5-sterren track in 2018
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 99 || 1 januari || Blackbird || ''Lost in the Middle'' | ||
|- | |- | ||
| | | 100 || 8 januari || AWOLNATION || ''Seven Sticks Of Dynamite'' | ||
|- | |- | ||
| | | 101 || 15 januari || Traudes || ''Back Down'' | ||
|- | |- | ||
| | | 102 || 22 januari || Mamas Gun || ''I Need a Win'' | ||
|- | |- | ||
| | | 103 || 29 januari || Bernhoft & The Fashion Bruises feat. Raelee Nikole || ''Buried Gold'' | ||
|- | |- | ||
| | | 104 || 5 februari || Kali Uchis ft. Tyler, The Creator & Bootsy Collins || ''After the Storm'' | ||
|- | |- | ||
| || 12 februari || Kali Uchis ft. Tyler, The Creator & Bootsy Collins || ''After the Storm'' | | || 12 februari || Kali Uchis ft. Tyler, The Creator & Bootsy Collins || ''After the Storm'' | ||
|- | |- | ||
| | | 105 || 19 februari || Mamas Gun || ''London Girls'' | ||
|- | |- | ||
| | | 106 || 26 februari || Janelle Monáe || ''Make Me Feel'' | ||
|- | |- | ||
| || 5 maart || | | || 5 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 12 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 19 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 26 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 2 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 9 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 16 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 23 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 30 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 7 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 14 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 21 mei || || | ||
|- | |- | ||
| || 28 mei || | | || 28 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 4 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 11 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 18 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 25 juni || || | ||
|- | |||
| || 2 juli || || | |||
|- | |||
| || 9 juli || || | |||
|- | |||
| || 16 juli || || | |||
|- | |||
| || 23 juli || || | |||
|- | |||
| || 30 juli || || | |||
|- | |||
| || 6 augustus || || | |||
|- | |||
| || 13 augustus || || | |||
|- | |||
| || 20 augustus || || | |||
|- | |||
| || 27 augustus || || | |||
|- | |||
| || 3 september || || | |||
|- | |||
| || 10 september || || | |||
|- | |||
| || 17 september || || | |||
|- | |||
| || 24 september || || | |||
|- | |||
| || 1 oktober || || | |||
|- | |||
| || 8 oktober || || | |||
|- | |||
| || 15 oktober || || | |||
|- | |||
| || 22 oktober || || | |||
|- | |||
| || 29 oktober || || | |||
|- | |||
| || 5 november || || | |||
|- | |||
| || 12 november || || | |||
|- | |||
| || 19 november || || | |||
|- | |||
| || 26 november || || | |||
|- | |||
| || 3 december || || | |||
|- | |||
| || 10 december || || | |||
|- | |||
| || 17 december || || | |||
|- | |||
| || 24 december || || | |||
|- | |||
| || 31 december || || | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Vijf sterren track}} | {{Navigatie Vijf sterren track}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |