Lijst van de 5-sterren track in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 18: | Regel 18: | ||
| 15 || 15 februari || Duke Dumont || ''Ocean Drive'' | | 15 || 15 februari || Duke Dumont || ''Ocean Drive'' | ||
|- | |- | ||
| - || 22 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de ''Ken je klassiekers week'' op [[NPO Radio ]] | | - || 22 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de ''Ken je klassiekers week'' op [[NPO Radio 2]] | ||
|- | |- | ||
| - || 29 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de vakantie van [[ Gerard Ekdom]] | | - || 29 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de vakantie van [[ Gerard Ekdom]] |
Versie van 29 feb 2016 08:49
Deze platen waren in 2016 de 5-sterren track van het radioprogramma Ekdom in de ochtend op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
9 | 4 januari | Mi Amigo | What I Want |
10 | 11 januari | Fleur East | Sax |
11 | 18 januari | The Paper Kites | Electric Indigo |
12 | 25 januari | Faces On TV | Love / Dead |
13 | 1 februari | Dua Lipa | Be the One |
14 | 8 februari | The Heavy | Since You Been Gone |
15 | 15 februari | Duke Dumont | Ocean Drive |
- | 22 februari | Geen 5-sterren i.v.m. de Ken je klassiekers week op NPO Radio 2 | |
- | 29 februari | Geen 5-sterren i.v.m. de vakantie van Gerard Ekdom |