Lijst van de 5-sterren track in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(nummering aangepast) |
||
(22 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze platen waren in 2016 de [[5-sterren track]] van het radioprogramma [[Ekdom in de ochtend]] op [[NPO Radio 2]]. | Deze platen waren in 2016 de [[5-sterren track]] van het radioprogramma [[Ekdom in de ochtend]] op [[NPO Radio 2]]. Alle nummers zijn ook terug te luisteren in de [[5-sterren track]] Spotify playlist: http://spoti.fi/2yIi2ze. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || 4 januari || Mi Amigo || ''What I Want'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || 11 januari || Fleur East || ''Sax'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || 18 januari || The Paper Kites || ''Electric Indigo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || 25 januari || Faces On TV || ''Love / Dead'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || 1 februari || Dua Lipa || ''Be the One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || 8 februari || The Heavy || ''Since You Been Gone'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || 15 februari || Duke Dumont || ''Ocean Drive'' | ||
|- | |- | ||
| - || 22 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de ''Ken je klassiekers week'' op [[NPO Radio 2]] | | - || 22 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de ''Ken je klassiekers week'' op [[NPO Radio 2]] | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || 29 februari || Cool Uncle featuring Mayer Hawthorne || ''Game Over'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || 7 maart || Andrew Bird || ''Capsized'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || 14 maart || Gregory Porter || ''Don’t Lose Your Steam'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || 21 maart || Izzy Bizu || ''White Tiger'' | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || 28 maart || Sunday Sun || ''When We Kiss'' | ||
|- | |- | ||
| | | 20 || 4 april || Kungs vs. Cookin' On 3 Burners"|| ''This Girl'' | ||
|- | |- | ||
| | | 21 || 11 april || Harts || ''Lovers in Bloom'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 || 18 april || Jodie Abacus || ''She's in Love with the Weekend'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"|23 || 25 april || Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) || ''Kill the Lights'' | ||
|- | |- | ||
| 2 mei || Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) || ''Kill the Lights'' | | 2 mei || Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) || ''Kill the Lights'' | ||
|- | |- | ||
| | | 24 || 9 mei || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 || 17 mei || Kraak & Smaak || ''I Don't Know Why (ft. Mayer Hawthorne)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || 23 mei || The Stone Roses || ''All for One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || 30 mei || Alica Keys || ''In Common'' | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || 6 juni || The Boxer Rebellion || ''Weapon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 || 13 juni || De La Sol || ''Pain'' | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || 20 juni || Maggie Rogers || ''Alaska'' | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || 27 juni || Allen Stone || ''Perfect World'' | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || 4 juli || Disclosure feat. Al Green || ''Feel Like I Do'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || 11 juli || Cassius ft. Ryan Tedder || ''The Missing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || 18 juli || Jamie Lidell || ''Walk Right Back'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || 25 juli || Bob Moses || ''Tearing Me Up'' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || 1 augustus || Young Gun Silver Fox || ''Long Way Back'' | ||
|- | |- | ||
| || 8 augustus || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. [[De supporterstour]] | | || 8 augustus || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. [[De supporterstour]] | ||
Regel 70: | Regel 70: | ||
| || 15 augustus || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. [[De supporterstour]] | | || 15 augustus || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. [[De supporterstour]] | ||
|- | |- | ||
| | | 37 || 22 augustus || Kaytranada feat. AlunaGeorge & GoldLink || ''Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || 28 augustus || Dua Lipa || ''Blow Your Mind (Mwah)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 39 || 5 september || Mac Miller feat. Anderson .Paak || ''Dang!'' | ||
|- | |||
| 40 || 12 september || Tiggs da Author || ''Swear Down'' | |||
|- | |||
| 41 || 19 september || Keljet ft. Pretty Sister || ''Love at First Sight'' | |||
|- | |||
| 42 || 26 september || Harrison Brome || ''Midnight Island'' | |||
|- | |||
| 43 || 3 oktober || Black Honey || ''Hello Today'' | |||
|- | |||
| || 10 oktober || Black Honey || ''Hello Today'' | |||
|- | |||
| 44 || 17 oktober || Boris || ''Best of Me'' | |||
|- | |||
| 45 || 24 oktober || Bernhoft || ''We Have a Dream'' | |||
|- | |||
| 46 || 31 oktober || Alex Newell || ''Keep It Moving'' | |||
|- | |||
| 47 || 7 november || TV Noise ft. Oisín || ''Remember'' | |||
|- | |||
| 48 || 14 November || DELV!S || ''Come My Way'' | |||
|- | |||
| rowspan="2"|49 || 21 november || The xx || ''On Hold'' | |||
|- | |||
| 28 november || The xx || ''On Hold'' | |||
|- | |||
| 50 || 5 december || Jett Rebel || ''All the Way'' | |||
|- | |||
| 51 || 12 december || M'lissa || ''I Wish Everyday Was Christmas'' | |||
|- | |||
| 52 || 19 december || Stevie Wonder feat. Ariana Grande || ''Faith'' | |||
|- | |||
| || 26 december || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. [[Top 2000]] | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Vijf sterren track}} | {{Navigatie Vijf sterren track}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |
Huidige versie van 21 sep 2020 om 17:34
Deze platen waren in 2016 de 5-sterren track van het radioprogramma Ekdom in de ochtend op NPO Radio 2. Alle nummers zijn ook terug te luisteren in de 5-sterren track Spotify playlist: http://spoti.fi/2yIi2ze.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
8 | 4 januari | Mi Amigo | What I Want |
9 | 11 januari | Fleur East | Sax |
10 | 18 januari | The Paper Kites | Electric Indigo |
11 | 25 januari | Faces On TV | Love / Dead |
12 | 1 februari | Dua Lipa | Be the One |
13 | 8 februari | The Heavy | Since You Been Gone |
14 | 15 februari | Duke Dumont | Ocean Drive |
- | 22 februari | Geen 5-sterren i.v.m. de Ken je klassiekers week op NPO Radio 2 | |
15 | 29 februari | Cool Uncle featuring Mayer Hawthorne | Game Over |
16 | 7 maart | Andrew Bird | Capsized |
17 | 14 maart | Gregory Porter | Don’t Lose Your Steam |
18 | 21 maart | Izzy Bizu | White Tiger |
19 | 28 maart | Sunday Sun | When We Kiss |
20 | 4 april | Kungs vs. Cookin' On 3 Burners" | This Girl |
21 | 11 april | Harts | Lovers in Bloom |
22 | 18 april | Jodie Abacus | She's in Love with the Weekend |
23 | 25 april | Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) | Kill the Lights |
2 mei | Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) | Kill the Lights | |
24 | 9 mei | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! |
25 | 17 mei | Kraak & Smaak | I Don't Know Why (ft. Mayer Hawthorne) |
26 | 23 mei | The Stone Roses | All for One |
27 | 30 mei | Alica Keys | In Common |
28 | 6 juni | The Boxer Rebellion | Weapon |
29 | 13 juni | De La Sol | Pain |
30 | 20 juni | Maggie Rogers | Alaska |
31 | 27 juni | Allen Stone | Perfect World |
32 | 4 juli | Disclosure feat. Al Green | Feel Like I Do |
33 | 11 juli | Cassius ft. Ryan Tedder | The Missing |
34 | 18 juli | Jamie Lidell | Walk Right Back |
35 | 25 juli | Bob Moses | Tearing Me Up |
36 | 1 augustus | Young Gun Silver Fox | Long Way Back |
8 augustus | Geen 5-sterren i.v.m. De supporterstour | ||
15 augustus | Geen 5-sterren i.v.m. De supporterstour | ||
37 | 22 augustus | Kaytranada feat. AlunaGeorge & GoldLink | Together |
38 | 28 augustus | Dua Lipa | Blow Your Mind (Mwah) |
39 | 5 september | Mac Miller feat. Anderson .Paak | Dang! |
40 | 12 september | Tiggs da Author | Swear Down |
41 | 19 september | Keljet ft. Pretty Sister | Love at First Sight |
42 | 26 september | Harrison Brome | Midnight Island |
43 | 3 oktober | Black Honey | Hello Today |
10 oktober | Black Honey | Hello Today | |
44 | 17 oktober | Boris | Best of Me |
45 | 24 oktober | Bernhoft | We Have a Dream |
46 | 31 oktober | Alex Newell | Keep It Moving |
47 | 7 november | TV Noise ft. Oisín | Remember |
48 | 14 November | DELV!S | Come My Way |
49 | 21 november | The xx | On Hold |
28 november | The xx | On Hold | |
50 | 5 december | Jett Rebel | All the Way |
51 | 12 december | M'lissa | I Wish Everyday Was Christmas |
52 | 19 december | Stevie Wonder feat. Ariana Grande | Faith |
26 december | Geen 5-sterren i.v.m. Top 2000 |