Bewerken van Lijst van de 5-sterren track in 2016
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze platen waren in 2016 de [[5-sterren track]] van het radioprogramma [[Ekdom in de ochtend]] op [[NPO Radio 2]] | Deze platen waren in 2016 de [[5-sterren track]] van het radioprogramma [[Ekdom in de ochtend]] op [[NPO Radio 2]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || 4 januari || Mi Amigo || ''What I Want'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || 11 januari || Fleur East || ''Sax'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || 18 januari || The Paper Kites || ''Electric Indigo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || 25 januari || Faces On TV || ''Love / Dead'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || 1 februari || Dua Lipa || ''Be the One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || 8 februari || The Heavy || ''Since You Been Gone'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || 15 februari || Duke Dumont || ''Ocean Drive'' | ||
|- | |- | ||
| - || 22 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de ''Ken je klassiekers week'' op [[NPO Radio 2]] | | - || 22 februari || colspan="2"|Geen 5-sterren i.v.m. de ''Ken je klassiekers week'' op [[NPO Radio 2]] | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || 29 februari || Cool Uncle featuring Mayer Hawthorne || ''Game Over'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || 7 maart || Andrew Bird || ''Capsized'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || 14 maart || Gregory Porter || ''Don’t Lose Your Steam'' | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || 21 maart || Izzy Bizu || ''White Tiger'' | ||
|- | |- | ||
| | | 20 || 28 maart || Sunday Sun || ''When We Kiss'' | ||
|- | |- | ||
| | | 21 || 4 april || Kungs vs. Cookin' On 3 Burners"|| ''This Girl'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 || 11 april || Harts || ''Lovers in Bloom'' | ||
|- | |- | ||
| | | 23 || 18 april || Jodie Abacus || ''She's in Love with the Weekend'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"|24 || 25 april || Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) || ''Kill the Lights'' | ||
|- | |- | ||
| 2 mei || Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) || ''Kill the Lights'' | | 2 mei || Alex Newell & DJ Cassidy (with Nile Rodgers) || ''Kill the Lights'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 || 9 mei || Justin Timberlake || '' Can Stop This Feeling'' | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || 17 mei || Kraak & Smaak || ''I Don't Know Why (ft. Mayer Hawthorne)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || 23 mei || The Stone Roses || ''All for One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || 30 mei || Alica Keys || ''In Common'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 || 6 juni || The Boxer Rebellion || ''Weapon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || 13 juni || De La Sol || ''Pain'' | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || 20 juni || Maggie Rogers || ''Alaska'' | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || 27 juni || Allen Stone || ''Perfect World'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || 4 juli || Disclosure feat. Al Green || ''Feel Like I Do'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || 11 juli || Cassius ft. Ryan Tedder || ''The Missing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || 18 juli || Jamie Lidell || ''Walk Right Back'' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || 25 juli || Bob Moses || ''Tearing Me Up'' | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Vijf sterren track}} | {{Navigatie Vijf sterren track}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |