Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 28: | Regel 28: | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || || België || x || | | Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || || Engeland || || x || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Catsman Castrol Service || | België || || || || x || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Clarck Jeans || || || x || x || || || || || x || || || || || | | Clarck Jeans || || || x || x || || || || || x || || || || || | ||
Regel 43: | Regel 45: | ||
|- | |- | ||
| Costa Brava dancing || || || || || || || || || || || || || || | | Costa Brava dancing || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || || || || || || || || | ||
|- | |||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 89: | Regel 95: | ||
|- | |- | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | | Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 94: | Regel 102: | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || || || x || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || || || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || || || || || | ||
Regel 104: | Regel 112: | ||
| Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | | Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Ordex || Deventer || Nederland || || x || || || || || || || || || | | Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
Regel 118: | Regel 128: | ||
| Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Selectclub | | Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 126: | Regel 136: | ||
| Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | | Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || | | Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | | Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || | | Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || | | Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | | Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 144: | Regel 154: | ||
| West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || || || || || || || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 19 okt 2018 12:15
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Originals of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | |||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Maldegem | België | x | |||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | ||||||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | ||||||||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | |||||||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | x | x | ||||||||||
Catsman Castrol Service | België | x | ||||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | ||||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | |||||||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | ||||||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | |||||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | |||||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | ||||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | |||||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | ||||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | |||||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | |||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | |||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | ||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | |||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | |||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | |||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | |||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | |||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Soundservice Nienhove | x | |||||||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | ||||||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x |