Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Adverteerder''' || '''Plaats''' || '''Land''' || '''apr''' || '''mei''' || '''jun''' || '''jul''' || '''aug''' || '''sep''' || '''okt''' || '''nov''' || '''dec''' || '''jan''' || '''feb''' || '''mrt''' | ! '''Adverteerder''' || '''Plaats''' || '''Land''' || '''apr''' || '''mei''' || '''jun''' || '''jul''' || '''aug''' || '''sep''' || '''okt''' || '''nov''' || '''dec''' || '''jan''' || '''feb''' || '''mrt''' | ||
|- | |- | ||
| 20 Originals of the 70's (elpee) || || || x || | | 20 Originals of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | | Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 22: | Regel 22: | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Music Show || || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Radio Club || || || x || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || || België || x || || || || || || || || || || x || | | Caroline Roadshow || || België || x || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Clarck Jeans || || || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Clarck Jeans || || || x || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 46: | Regel 48: | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem / Petergem || België || || || || || || || x || || || || || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem / Petergem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || || || || || || || || || || x || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || x || | |||
|- | |||
| Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Goormans || Nijlen || België || || | | Goormans || Nijlen || België || || x || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 59: | Regel 65: | ||
|- | |- | ||
| HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | | HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |||
| Honda || || || || x || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 82: | Regel 90: | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Nationale Platenbon || || Nederland || || x || || || || || || || || || x || | |||
|- | |||
| Ordex || Deventer || Nederland || || x || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
Regel 103: | Regel 115: | ||
|- | |- | ||
| Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | | Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || || || x || || || || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || || || x || || || || x || |
Versie van 19 okt 2018 11:09
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Originals of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Maldegem | België | x | |||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | ||||||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | |||||||||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | x | |||||||||||
Clarck Jeans | x | x | ||||||||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | x | |||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | ||||||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | |||||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | ||||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem / Petergem | België | x | |||||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | x | |||||||||||
Drum | Nederland | x | x | |||||||||||
Freewave | Nederland | x | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | ||||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | ||||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Honda | x | x | ||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | |||||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | |||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | |||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | ||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | ||||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | ||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | |||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | |||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | |||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Soundservice Nienhove | x | |||||||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Timex horloges | x | x | ||||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | ||||||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België |