Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || | | Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 19: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
| Boetiek Chris || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | | Boetiek Chris || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 26: | Regel 28: | ||
| Carlos Rivera (elpee) || || || || || || || || || x || || || || || | | Carlos Rivera (elpee) || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || || || || | | |||
|- | |- | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || || || || || || || || | | Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |||
| Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| | | Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Catsman Castrol Service || | België || || || || x || || || || || || || || | | Catsman Castrol Service || | België || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || | | Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Clarck Jeans || || || x || x || | | Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Costa Brava dancing || || || || | | Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | | Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | ||
Regel 50: | Regel 56: | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || | | De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 60: | Regel 66: | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | | Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | |||
|- | |||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | | Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Goormans || Nijlen || België || || x || || || | | Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 86: | Regel 98: | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | | Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 96: | Regel 108: | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || | | Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | | Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || || || x || || || || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || || || || x || | ||
|- | |||
| Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || || || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || || || || || | ||
Regel 112: | Regel 128: | ||
| Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | | Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || | | Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | | Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
|- | |||
| Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || | | Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || x || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || || || || || || || || | | Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | ||
|- | |||
| Shellina || || || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Soundservice Nienhove || || || || || || || || | | Soundservice Nienhove || || || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | | Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Stimerol || || || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | | Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | ||
Regel 148: | Regel 174: | ||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || | | Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- | |||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 154: | Regel 182: | ||
| West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || || || || || || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- | |||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 19 okt 2018 12:47
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Originals of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | x | ||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Maldegem | België | x | |||||||||||
Boetiek Sandra | Tielt / Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | x | x | ||||||||||
Caroline Dancing | Frankrijk | x | x | x | ||||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | x | x | ||||||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | x | x | |||||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Casanova Beurs (Ahoy) | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Catsman Castrol Service | België | x | ||||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | x | x | ||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | x | x | |||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | x | x | ||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | |||||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | ||||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | x | ||||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Eurojingle | België | x | ||||||||||||
Frans Vlaming | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
FTM jingle machines | Mechelen | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | x | x | ||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | x | x | |||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | |||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | x | ||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Manege De Korenzolder | Buinisse | Nederland | x | |||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | |||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | x | x | ||||||
Meulbeekse jeugd top 100 | Meulbeek | België | x | |||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | |||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pepsi | x | |||||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | |||||||||||
Radio Infoon | x | |||||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | x | ||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | x | ||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Samson shag | Nederland | x | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | x | |||||||||
Shellina | x | x | ||||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Soundservice Nienhove | x | x | ||||||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Stimerol | x | x | ||||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vetelect | Nederland / België | x | x | |||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | x | x | ||||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
Wim en Marja | Oud Vossemeer | Nederland | x | x |