Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe namen in januari 80) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | | Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Abert Minnen || Lombardzijle || België || || || || || || || || || x || | | Abert Minnen || Lombardzijle || België || || || || || || || || || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || | | Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || x || || || | | Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || x || || || | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || | | Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | | Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || x || x || | | Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | | Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || x || || || || | | Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || x || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Roadshow || | | Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Roadshow || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | | Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
Regel 56: | Regel 56: | ||
| Catsman Castrol Service || Wolphaartsdijk || Nederland || || || x || || || || || || x || || || | | Catsman Castrol Service || Wolphaartsdijk || Nederland || || || x || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || | | Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | | Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || | | Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Credileen || || België || || || || || || || || x || x || | | Credileen || || België || || || || || || || || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | | Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Popsi || Torhout || België || || || || || || || || || x || || || | | Dancing Popsi || Torhout || België || || || || || || || || || x || || || | ||
Regel 76: | Regel 76: | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || x || x || || || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || | | De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || x || x || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || x || || || || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
Regel 92: | Regel 92: | ||
| Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | | Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Eurosoap wasmiddelen || Waregem || België || || || || || || || || || x || | | Eurosoap wasmiddelen || Waregem || België || || || || || || || || || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || || || || || || || || x || x || | | Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || || || || || || || || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | | Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
Regel 104: | Regel 104: | ||
| FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | | FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | | Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goudhaantje || || Nederland || | | Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || | | Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hangaarbouw Willy Naessens || Wortegem-Petegem || België || || || || || || || || x || x || | | Hangaarbouw Willy Naessens || Wortegem-Petegem || België || || || || || || || || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | | HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 127: | Regel 127: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || x || || || || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Homediscount Center || Gent || België || || || || || || || || || || x || || | | Homediscount Center || Gent || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || x || x || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | | Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | ||
Regel 137: | Regel 138: | ||
| Julian Knockart || Rubbervoorde || België || || || || || || || || x || x || || || | | Julian Knockart || Rubbervoorde || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || | | Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kledingboxer || || Nederland || || || || || || || || || x || | | Kledingboxer || || Nederland || || || || || || || || || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | | Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
Regel 151: | Regel 152: | ||
| Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | | Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || x || || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || x || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || x || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | | Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | ||
Regel 159: | Regel 160: | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 171: | Regel 172: | ||
| Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | | Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || x || || || | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || x || || || | ||
Regel 179: | Regel 180: | ||
| Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | | Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant L'Ammoral van Egmond || Oud-Beijerland || Nederland || || || || || || || || || || x || || | | Restaurant L'Ammoral van Egmond || Oud-Beijerland || Nederland || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || x || || || | | Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Salami Milda || Maldegem || België || || || || || || || || || x || | | Salami Milda || Maldegem || België || || || || || || || || || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | | Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Sanyo Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || | | Sanyo Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | | Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | ||
Regel 199: | Regel 200: | ||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Snackbar Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || x || | | Snackbar Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 206: | Regel 207: | ||
| Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || || || || | | Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Standing || Aalst || België || || || || || || || || || x || | | Standing || Aalst || België || || || || || || || || || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stella Artois || || België || || || || || || || || || || x || || | | Stella Artois || || België || || || || || || || || || || x || || | ||
Regel 224: | Regel 225: | ||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vamba sokken en panty's || || || | | Vamba sokken en panty's || || || || || || || || || || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Van Dale Leenknegt || Rumbeke || België || || || || || || || || || || x || || | | Van Dale Leenknegt || Rumbeke || België || || || || || || || || || || x || || | ||
Regel 234: | Regel 235: | ||
| Vlaams Vakantie expo Boudewijnpark || Brugge || België || || || || || || || || || || x || || | | Vlaams Vakantie expo Boudewijnpark || Brugge || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 242: | Regel 243: | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || | | Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || x || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 20 okt 2018 08:57
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 hits van Sandy (elpee) | x | |||||||||||||
20 Original hits of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Abert Minnen | Lombardzijle | België | x | x | ||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | x | ||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autobedrijf Gebroeders Cools | x | x | ||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | x | ||||||||||
Bar-dancing Hacienda | Rilland-Bath | Nederland | x | |||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | x | x | |||||||||
Boetiek Bee Gee | Knokke / Brugge / Roeselare | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Igtegem / Maldegem | België | x | x | x | x | ||||||||
Boetiek Sandra | Tielt / Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | x | x | ||||||||||
Café King Creole | Runbeke | België | x | |||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | x | x | x | x | ||||||||
Caroline Dancing | Frankrijk | x | x | x | x | |||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | x | x | x | x | x | x | ||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Casanova Beurs (Ahoy) | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Catsman Castrol Service | Wolphaartsdijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | x | x | ||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | x | |||||||||||
Costa Brava dancing | x | x | ||||||||||||
Credileen | België | x | x | x | ||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | x | ||||||||||
Dancing Popsi | Torhout | België | x | |||||||||||
Dancing Punch | Altegem | België | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | x | x | x | x | |||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | x | x | ||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | x | x | x | ||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | x | x | x | |||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | x | x | |||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Eurojingle | België | x | ||||||||||||
Eurosoap wasmiddelen | Waregem | België | x | x | ||||||||||
Feestzaal Ter Berke | Heulen | België | x | x | x | |||||||||
Frans Vlaming | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
Frituur Het Ronde Punt | Roeselate | België | x | |||||||||||
FTM jingle machines | Mechelen | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | x | |||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | x | x | ||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | x | |||||||||||
Hangaarbouw Willy Naessens | Wortegem-Petegem | België | x | x | x | |||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herman Tavarnier | Zwevegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Homediscount Center | Gent | België | x | |||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | x | ||||||||||
Homediscount Center | Gent | België | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | x | x | x | x | |||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | x | x | x | ||||||||
Jubileum Cross De Weekbode | Roeselare | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | Rubbervoorde | België | x | x | ||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | x | x | x | ||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | x | ||||||||||
Kledingboxer | Nederland | x | x | |||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | x | ||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Levi's spijkerbroek | x | |||||||||||||
Manege De Korenzolder | Buinisse | Nederland | x | |||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | x | x | |||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |||
Meulbeekse jeugd top 100 | Meulbeek | België | x | |||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | x | x | |||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | x | ||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pepsi | x | |||||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | x | x | x | ||||||||
Prefabbouw Wijnen | Zarren | België | x | x | x | x | ||||||||
Privé club 051 | Arsel | België | x | |||||||||||
Radio Infoon | x | |||||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | x | ||||||||||
Restaurant L'Ammoral van Egmond | Oud-Beijerland | Nederland | x | |||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | x | x | x | x | |||||||
Roland De Schagt tegelbedijf | x | x | ||||||||||||
Salami Milda | Maldegem | België | x | x | x | |||||||||
Samson shag | Nederland | x | x | |||||||||||
Sanyo Music | Rotterdam | Nederland | x | x | ||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | x | |||||||||
Shellina | x | x | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Snackbar Figorelli | Torhout | België | x | x | x | x | x | x | ||||||
Snackbar Lentini | België | x | ||||||||||||
Soundcenter | Nienhove | België | x | x | x | |||||||||
Standing | Aalst | België | x | x | x | |||||||||
Stella Artois | België | x | ||||||||||||
Stimerol | x | x | ||||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | Kortemark | België | x | x | ||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vamba sokken en panty's | x | x | x | |||||||||||
Van Dale Leenknegt | Rumbeke | België | x | |||||||||||
Vermote André | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Vetelect | Nederland / België | x | x | |||||||||||
Vlaams Vakantie expo Boudewijnpark | Brugge | België | x | |||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
Wim en Marja | Oud Vossemeer | Nederland | x | x | x | x | x |