Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(t/m november) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 18: | Regel 18: | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || | | Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | | Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || | | Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | | Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boksgala Izegem || Izegem || België || | | Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Café King Creole || Runbeke || België || || || || || || || x || || || || || | | Café King Creole || Runbeke || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 56: | Regel 56: | ||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Costa Brava dancing || | | Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Credileen || || België || || || || || || || || x || x || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | | Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Dancing Popsi || Torhout || België || || || || || || || || || x || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Punch || Altegem || België || || || || || || || || x || || || || | | Dancing Punch || Altegem || België || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | | De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
Regel 82: | Regel 86: | ||
| Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | | Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || | | Eurosoap wasmiddelen || Waregem || België || || || || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || || || || || || || || x || x || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | | Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
Regel 110: | Regel 116: | ||
| Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || | | Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | | Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | ||
Regel 116: | Regel 122: | ||
| Julian Knockart || || België || || || || || || || || || || || || | | Julian Knockart || || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Juwelier Zwitserland || Aalst || België || | | Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 134: | Regel 140: | ||
| Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | | Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 148: | Regel 154: | ||
| Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | | Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Pompadour thee || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || || || || | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
Regel 156: | Regel 162: | ||
| Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Snackbar Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || || || || | | Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || || || || | ||
Regel 190: | Regel 196: | ||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | | Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Tearoom De Kreke || | | Tearoom De Kreke || Kortemark || België || || || || || || || || || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 198: | Regel 204: | ||
| Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | | Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 206: | Regel 212: | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || | | Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 19 okt 2018 19:31
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Original hits of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autobedrijf Gebroeders Cools | x | |||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | x | ||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Boetiek Bee Gee | Knokke / Brugge / Roeselare | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Igtegem / Maldegem | België | x | x | x | |||||||||
Boetiek Sandra | Tielt / Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | x | x | ||||||||||
Café King Creole | Runbeke | België | x | |||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | x | x | ||||||||||
Caroline Dancing | Frankrijk | x | x | x | x | |||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | x | x | x | x | ||||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Casanova Beurs (Ahoy) | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Catsman Castrol Service | Wolphaartsdijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | x | x | ||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Credileen | België | x | x | |||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
Dancing Popsi | Torhout | België | x | |||||||||||
Dancing Punch | Altegem | België | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | x | x | x | x | |||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | x | x | ||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | x | x | |||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | x | x | |||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Eurojingle | België | x | ||||||||||||
Eurosoap wasmiddelen | Waregem | België | x | |||||||||||
Feestzaal Ter Berke | Heulen | België | x | x | ||||||||||
Frans Vlaming | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
FTM jingle machines | Mechelen | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | x | x | ||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | x | ||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | x | x | x | ||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | x | x | |||||||||
Jubileum Cross De Weekbode | Roeselare | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | x | x | |||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | x | ||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Levi's spijkerbroek | x | |||||||||||||
Manege De Korenzolder | Buinisse | Nederland | x | |||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Meulbeekse jeugd top 100 | Meulbeek | België | x | |||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | x | x | x | ||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pepsi | x | |||||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | x | x | |||||||||
Prefabbouw Wijnen | Zarren | België | x | x | x | |||||||||
Radio Infoon | x | |||||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Snackbar Figorelli | Torhout | België | x | x | x | x | x | |||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | x | x | x | ||||||||
Roland De Schagt tegelbedijf | x | |||||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Samson shag | Nederland | x | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | x | |||||||||
Shellina | x | x | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Snackbar Lentini | België | x | ||||||||||||
Soundcenter | Nienhove | België | x | x | x | |||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Stimerol | x | x | ||||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | Kortemark | België | x | x | ||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vamba sokken en panty's | x | |||||||||||||
Vetelect | Nederland / België | x | x | |||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | x | x | x | x | ||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
Wim en Marja | Oud Vossemeer | Nederland | x | x | x | x |