Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(t/m november) |
||
Regel 22: | Regel 22: | ||
| Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | | Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || | | Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | | Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || x || x || || || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || | | Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || x || || || | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || || || || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || || || || | ||
Regel 64: | Regel 64: | ||
| Dancing Punch || Altegem || België || || || || || || || || x || || || || | | Dancing Punch || Altegem || België || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | | De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
Regel 106: | Regel 106: | ||
| Honda || || || || x || || || || || || || || || || | | Honda || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | ||
Regel 128: | Regel 128: | ||
| Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | | Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || || || x || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || || || x || | ||
Regel 150: | Regel 150: | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | | Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | ||
Regel 158: | Regel 158: | ||
| Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || || || || | | Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || || || || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 172: | Regel 174: | ||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Snackbar Lentini || || België || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | | Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || |
Versie van 19 okt 2018 16:53
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Original hits of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autobedrijf Gebroeders Cools | x | |||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | x | ||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Bee Gee | Knokke / Brugge / Roeselare | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Igtegem / Maldegem | België | x | x | ||||||||||
Boetiek Sandra | Tielt / Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Café King Creole | Runbeke | België | x | |||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | x | x | ||||||||||
Caroline Dancing | Frankrijk | x | x | x | x | |||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | x | x | x | x | ||||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Casanova Beurs (Ahoy) | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Catsman Castrol Service | Wolphaartsdijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | x | x | ||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
Dancing Punch | Altegem | België | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | x | x | ||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | x | ||||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | x | x | |||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Eurojingle | België | x | ||||||||||||
Feestzaal Ter Berke | Heulen | België | x | |||||||||||
Frans Vlaming | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
FTM jingle machines | Mechelen | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | x | x | ||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | x | ||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | x | x | x | ||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Jubileum Cross De Weekbode | Roeselare | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | x | ||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | x | ||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Levi's spijkerbroek | x | |||||||||||||
Manege De Korenzolder | Buinisse | Nederland | x | |||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Meulbeekse jeugd top 100 | Meulbeek | België | x | |||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | x | ||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pepsi | x | |||||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | x | ||||||||||
Prefabbouw Wijnen | Zarren | België | x | x | x | |||||||||
Radio Infoon | x | |||||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | x | x | x | ||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | x | x | |||||||||
Roland De Schagt tegelbedijf | x | |||||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Samson shag | Nederland | x | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | x | |||||||||
Shellina | x | x | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Snackbar Lentini | België | x | ||||||||||||
Soundcenter | Nienhove | België | x | x | x | |||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Stimerol | x | x | ||||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vamba sokken en panty's | x | |||||||||||||
Vetelect | Nederland / België | x | x | |||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | x | x | x | |||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
Wim en Marja | Oud Vossemeer | Nederland | x | x | x |