Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
| 20 Originals of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | 20 Originals of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | | Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 17: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
| Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Camping Interpalls || Playa de Aro || Spanje || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Carlos Rivera (elpee) || || || || || || || || || x || || || || || | | Carlos Rivera (elpee) || || || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 22: | Regel 28: | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || || || || || || || || || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || || || || || || || || || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || || België || x || || || || || || || || || || | | Caroline Roadshow || || België || x || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Clais Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Clarck Jeans || || || x || x || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Costa Brava dancing || || || || || || || || || || || || || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Costa Brava dancing || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || | | De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 48: | Regel 56: | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem / Petergem || België || || || || || || || x || || || || || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem / Petergem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || | | Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || | | Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 60: | Regel 68: | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Goudhaantje || || Nederland || || x || | | Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || || x || | | Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 66: | Regel 74: | ||
| HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | | HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Honda || || || || x || || || || || || || || || | | Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Honda || || || || x || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 84: | Regel 94: | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || || || || x || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 92: | Regel 102: | ||
| Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Nationale Platenbon || || Nederland || || x || | | Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Ordex || Deventer || Nederland || || x || || || || || || || || || | | Ordex || Deventer || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
Regel 107: | Regel 117: | ||
|- | |- | ||
| Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Selectclub Het Schragerke || Roeselare || België || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 113: | Regel 125: | ||
|- | |- | ||
| Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | | Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | | Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || || || x || || || || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
Regel 124: | Regel 144: | ||
| West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || | | Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 19 okt 2018 11:24
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Originals of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | |||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Maldegem | België | x | |||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | ||||||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | ||||||||||||
Caroline Radio Club | x | x | ||||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | ||||||||||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Clais Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | |||||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | |||||||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | ||||||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | |||||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | |||||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | ||||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | ||||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem / Petergem | België | x | |||||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | ||||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | |||||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | |||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | |||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | |||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | |||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | |||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | |||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | |||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | |||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub Het Schragerke | Roeselare | België | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Soundservice Nienhove | x | |||||||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | ||||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | |||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | |||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | ||||||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x |