Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | | Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Boetiek Chris || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Carlos Rivera (elpee) || || || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 22: | Regel 24: | ||
| Caroline Roadshow || || België || || || || || || || || || || || x || | | Caroline Roadshow || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Clever | | Clarck Jeans || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Costa Brava dancing || || || || || || || || || || || || || x || | | Costa Brava dancing || || || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem / Petergem || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Goormans || Nijlen || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 39: | Regel 49: | ||
|- | |- | ||
| Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || || x || | | Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 54: | Regel 68: | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || || || || || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 65: | Regel 79: | ||
|- | |- | ||
| Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Soundservice Nienhove || || || || || || || || || x || || || || || | | Soundservice Nienhove || || || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 76: | Regel 96: | ||
| Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | | Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || || || x || || || || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
|- | |||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | | West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || |
Versie van 19 okt 2018 09:59
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Maldegem | België | x | |||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | ||||||||||||
Caroline Music Show | x | |||||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | ||||||||||||
Clarck Jeans | x | |||||||||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | x | |||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | ||||||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | ||||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem / Petergem | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | |||||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | ||||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | |||||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | |||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | |||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | ||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | ||||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | |||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | |||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | |||||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Soundservice Nienhove | x | |||||||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | ||||||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België |