Bewerken van Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 Original hits of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | 20 Original hits of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | | Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Abert Minnen || Lombardzijle || België || || || || || || || || || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || x || x || | | Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || x || || || | | Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | | Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | ||
Regel 26: | Regel 24: | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || x || x || | | Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | | Boetiek Bee Gee || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 32: | Regel 30: | ||
| Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || x || x || x || || | | Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || | | Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || x || x || || || | | Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Café King Creole || Runbeke || België || || || || || || || x || || || || || | | Café King Creole || Runbeke || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 48: | Regel 44: | ||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || x || || || || | | Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || x || x || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || x || x || x || x || | | Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || | | Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Catsman Castrol Service || Wolphaartsdijk || Nederland || || | | Catsman Castrol Service || Wolphaartsdijk || Nederland || || || x || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || | | Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | | Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || x || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || x || | | Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Credileen || || België || || || || || || || || x || x || x || || | | Credileen || || België || || || || || || || || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || | | Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || x || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Popsi || Torhout || België || || || || || || || || || x || || || | | Dancing Popsi || Torhout || België || || || || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Punch || Altegem || België || | | Dancing Punch || Altegem || België || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || x || x || || || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || x || x || || || | ||
Regel 82: | Regel 78: | ||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | | De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || x || x || x || x || | |||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || x || x || x || x || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || x || x || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || x || || || || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
Regel 104: | Regel 98: | ||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | | Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Freewave || | | Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Frituur Het | | Frituur Het Ronde Punt || Roeselate || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | | FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || x || || | |||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || x || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | | Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | | Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || x || x || | | Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hangaarbouw Willy Naessens || Wortegem-Petegem || België || || || || || || || || x || x || x || || | | Hangaarbouw Willy Naessens || Wortegem-Petegem || België || || || || || || || || x || x || x || || | ||
Regel 130: | Regel 122: | ||
| Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | | Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Homediscount Center || Gent || België || || || || || || || || || || x || | | Homediscount Center || Gent || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Honda || || || || x || || || || || || || || || || | | Honda || || || || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 136: | Regel 128: | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || x || || || || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Homediscount Center || Gent || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || x || x || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || x || x || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | | Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | ||
Regel 144: | Regel 138: | ||
| Julian Knockart || Rubbervoorde || België || || || || || || || || x || x || || || | | Julian Knockart || Rubbervoorde || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || x || x || | | Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || x || x || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kledingboxer || || Nederland || || || || || || || || || x || x || | | Kledingboxer || || Nederland || || || || || || || || || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | | Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || | | Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Levi's spijkerbroek || || || || || || || || || || x || || || || | | Levi's spijkerbroek || || || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | | Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || x || || x || x || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || x || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || x || x || x || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | | Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | ||
Regel 168: | Regel 160: | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || x || x || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Nationale Platenbon || | | Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || x || || || || || || || | | Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | | Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | ||
Regel 188: | Regel 176: | ||
| Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || x || || || | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Privé club 051 || Arsel || België || || || || || || || || || || x || | | Privé club 051 || Arsel || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | | Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || x || x | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant L'Ammoral van Egmond || Oud-Beijerland || Nederland || || || || || || || || || || x || || | | Restaurant L'Ammoral van Egmond || Oud-Beijerland || Nederland || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || x || || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || x || || || | | Roland De Schagt tegelbedijf || || || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Salami Milda || Maldegem || België || || || || || || || || || x || x || x || | | Salami Milda || Maldegem || België || || || || || || || || || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | | Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Sanyo Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | | Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | ||
Regel 219: | Regel 201: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Snackbar Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || x || x || || | | Snackbar Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || x || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Snackbar Lentini || || België || || || || || || || || x || || || || | | Snackbar Lentini || || België || || || || || || || || x || || || || | ||
Regel 224: | Regel 207: | ||
| Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || || || || | | Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Standing | | Standing || Aalst || België || || || || || || || || || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stella Artois || || België || || || || || || || || || || x || || | | Stella Artois || || België || || || || || || || || || || x || || | ||
Regel 235: | Regel 218: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || x || || || || || || || || | | Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | | Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Tearoom De Kreke || Kortemark || België || || || || || || || || || x || || x || | | Tearoom De Kreke || Kortemark || België || || || || || || || || || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 248: | Regel 229: | ||
| Van Dale Leenknegt || Rumbeke || België || || || || || || || || || || x || || | | Van Dale Leenknegt || Rumbeke || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vermote André || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || x || | | Vermote André || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | | Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | ||
Regel 254: | Regel 235: | ||
| Vlaams Vakantie expo Boudewijnpark || Brugge || België || || || || || || || || || || x || || | | Vlaams Vakantie expo Boudewijnpark || Brugge || België || || || || || || || || || || x || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || x || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || x || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 262: | Regel 243: | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || x || | | Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || x || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |