Bewerken van Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! '''Adverteerder''' || '''Plaats''' || '''Land''' || '''apr''' || '''mei''' || '''jun''' || '''jul''' || '''aug''' || '''sep''' || '''okt''' || '''nov''' || '''dec''' || '''jan''' || '''feb''' || '''mrt''' | ! '''Adverteerder''' || '''Plaats''' || '''Land''' || '''apr''' || '''mei''' || '''jun''' || '''jul''' || '''aug''' || '''sep''' || '''okt''' || '''nov''' || '''dec''' || '''jan''' || '''feb''' || '''mrt''' | ||
|- | |- | ||
| 20 Original hits of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| 20 Original hits of the 70's (elpee) || || | | Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Alton Jeans || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Auto Erik || Torhout || België || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || | | Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |||
| Boetiek B.G. || Knokke / Brugge / Roeselare || België || || || || || || || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || | | Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || | | Boksgala Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || | |||
|- | |||
| Boetiek | |||
|- | |||
| Boetiek Chris || Igtegem / Maldegem || België || | |||
|- | |||
| Boetiek Sandra || Tielt / Roeselare || België || || || | |||
|- | |||
| Boksgala Izegem || Izegem || België || | |||
|- | |||
| Café King Creole || Runbeke || België || || || || || || || x || || || || || | | Café King Creole || Runbeke || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Camping Interpalls || Playa de Aro || Spanje || || || x || | | Camping Interpalls || Playa de Aro || Spanje || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Carlos Rivera (elpee) || || || | | Carlos Rivera (elpee) || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || | | Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || || || || | | ||
|- | |- | ||
| Caroline Music Show || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || | | Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Caroline Roadshow || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || | | Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Catsman Castrol Service || | | Catsman Castrol Service || | België || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || | | Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | | Clarck Jeans || || || x || x || x || x || x || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Clever Jeans || Den Haag || Nederland || | | Clever Jeans || Den Haag || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Costa Brava dancing || | | Costa Brava dancing || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Dancing Albatros || Roeselare || België || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || || || || || | ||
|- | |||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || || x || x || x || x || x || x || || || || || | |||
|- | |||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || || || || || || || || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || | |||
|- | |||
| De Sprint || Rotterdam || Nederland || | |||
|- | |||
| Dekaform Keukens || Middelkerke || België || | |||
|- | |||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Bolland || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | | Drum || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | | Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | |||
|- | |||
| Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || | | FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Freewave || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | |||
|- | |- | ||
| FTM jingle machines || Mechelen || België || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || | | Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Goormans || Nijlen || België || | |||
|- | |||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || | |||
|- | |||
| Goudhaantje || || Nederland || | |||
|- | |||
| Halestra boerenpate || || België || | |||
|- | |||
| HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | | HDB Keukens || Maldegem || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | | Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Honda || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Julian Knockart || || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| | | Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | | Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Sanya Music || Rotterdam || Nederland || | | Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | |||
|- | |||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || | | Shellina || || || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Shellina || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Skol || || || || || || | | Soundservice || Nienhove || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Standing Aalst || Aalst || België || || || || || || || || || || || x || | |||
|- | |||
| | | Stimerol || || || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- | |||
|- | |||
| Standing Aalst || Aalst || België || | |||
|- | |||
| Stimerol || || | |||
|- | |||
| Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | | Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | | Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Summer Fantasy (elpee BZN) || | | Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- | |||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || | | Tearoom De Kreke || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Tearoom De Kreke || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Timex horloges || | | Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- | |||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || || || || x || | |||
|- | |- | ||
| Vetelect || || Nederland / België || || || | |||
|- | |||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || | |||
|- | |||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- | |- | ||
| West-Littoral || Oostduinkerke || België || | | West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- | |- | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || | | Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |