Bewerken van Lijst van Speciale aanbieding in 1989
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | | - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen |