Bewerken van Lijst van Speciale aanbieding in 1989
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | | - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | ||
|- | |- | ||
| 256 || 8 januari | | 256 || 8 januari || Gail Ann Dorsey || ''Where is Your Love?'' | ||
|- | |- | ||
| 257 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' | | 257 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' |