Bewerken van Lijst van Speciale aanbieding in 1989
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | | - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | ||
|- | |- | ||
| 256 || 8 januari | | 256 || 8 januari || Gail Ann Dorsey || ''Where is Your Love?'' | ||
|- | |- | ||
| 257 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' | | 257 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| 259 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 20 februari 2016</ref> || Steve Winwood || ''Holding On'' | | 259 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 20 februari 2016</ref> || Steve Winwood || ''Holding On'' | ||
|- | |- | ||
| 260 || 5 februari | | 260 || 5 februari || Lou Reed || ''Dirty Blvd.'' | ||
|- | |- | ||
| 261 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || The Blues Brothers || ''Everybody Needs Somebody to Love'' | | 261 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || The Blues Brothers || ''Everybody Needs Somebody to Love'' | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| 262 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || Elvis Costello || ''Veronica'' | | 262 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || Elvis Costello || ''Veronica'' | ||
|- | |- | ||
| 263 || 26 februari | | 263 || 26 februari || Texas || ''I Don't Want a Lover'' | ||
|- | |- | ||
| 264 || 5 maart || MAM || ''Ongelofelijk'' | | 264 || 5 maart || MAM || ''Ongelofelijk'' | ||
|- | |- | ||
| 265 || 12 maart | | 265 || 12 maart || John Hiatt || ''Have a Little Faith in Me'' | ||
|- | |- | ||
| 266 || 19 maart | | 266 || 19 maart || Roy Orbison || ''She's a Mystery to Me'' | ||
|- | |- | ||
| 267 || 26 maart | | 267 || 26 maart || Rory Block || '' Gypsie Boy'' | ||
|- | |- | ||
| 268 || 2 april | | 268 || 2 april || Clive Griffin || ''Be There'' | ||
|- | |- | ||
| 269 || 9 april | | 269 || 9 april || Simple Minds || ''This is Your Land'' | ||
|- | |- | ||
| 270 || 16 april | | 270 || 16 april || Fishbone || ''Ma and Pa'' | ||
|- | |- | ||
| 271 || 23 april | | 271 || 23 april || Joe Jackson || ''Nineteen Forever'' | ||
|- | |- | ||
| 272 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Bonnie Raitt || ''Nick of Time'' | | 272 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Bonnie Raitt || ''Nick of Time'' | ||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| 274 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Stevie Nicks || ''Rooms on Fire'' | | 274 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Stevie Nicks || ''Rooms on Fire'' | ||
|- | |- | ||
| 275 || 21 mei | | 275 || 21 mei || Melissa Etheridge || ''Like the Way I Do'' | ||
|- | |- | ||
| 276 || 28 mei<ref name="uitzending198900528">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=28 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Joe Cocker || ''When the Night Comes'' | | 276 || 28 mei<ref name="uitzending198900528">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=28 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Joe Cocker || ''When the Night Comes'' | ||
Regel 98: | Regel 98: | ||
| 301 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || The B-52's || ''Love Shack'' | | 301 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || The B-52's || ''Love Shack'' | ||
|- | |- | ||
| 302 || 26 november | | 302 || 26 november || Brendan Croker and The 5 O'Clock Shadows || ''This Kind of Life'' | ||
|- | |- | ||
| 303 || 3 december | | 303 || 3 december || U2 || ''Everlasting Love'' | ||
|- | |- | ||
| 304 || 10 december | | 304 || 10 december || Neville Brothers || ''With God on Our Side'' | ||
|- | |- | ||
| 305 || 17 december | | 305 || 17 december || Daniel Lanois || ''The Maker'' | ||
|- | |- | ||
| 306 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || Michael Penn || ''No Myth'' | | 306 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || Michael Penn || ''No Myth'' |