Bewerken van Lijst van Speciale aanbieding in 1989
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | | - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | ||
|- | |- | ||
| 256 || 8 januari | | 256 || 8 januari || Gail Ann Dorsey || ''Where is Your Love?'' | ||
|- | |- | ||
| 257 || 15 januari | | 257 || 15 januari || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' | ||
|- | |- | ||
| 258 || 22 januari | | 258 || 22 januari || The Pogues || ''Yeah Yeah Yeah Yeah Yeah'' | ||
|- | |- | ||
| 259 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 20 februari 2016</ref> || Steve Winwood || ''Holding On'' | | 259 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 20 februari 2016</ref> || Steve Winwood || ''Holding On'' | ||
|- | |- | ||
| 260 || 5 februari | | 260 || 5 februari || Lou Reed || ''Dirty Blvd.'' | ||
|- | |- | ||
| 261 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || The Blues Brothers || ''Everybody Needs Somebody to Love'' | | 261 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || The Blues Brothers || ''Everybody Needs Somebody to Love'' | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| 262 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || Elvis Costello || ''Veronica'' | | 262 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 19 februari 2016</ref> || Elvis Costello || ''Veronica'' | ||
|- | |- | ||
| 263 || 26 februari | | 263 || 26 februari || Texas || ''I Don't Want a Lover'' | ||
|- | |- | ||
| 264 || 5 maart || MAM || ''Ongelofelijk'' | | 264 || 5 maart || MAM || ''Ongelofelijk'' | ||
|- | |- | ||
| 265 || 12 maart | | 265 || 12 maart || John Hiatt || ''Have a Little Faith in Me'' | ||
|- | |- | ||
| 266 || 19 maart | | 266 || 19 maart || Roy Orbison || ''She's a Mystery to Me'' | ||
|- | |- | ||
| 267 || 26 maart | | 267 || 26 maart || Rory Block || '' Gypsie Boy'' | ||
|- | |- | ||
| 268 || 2 april | | 268 || 2 april || Clive Griffin || ''Be There'' | ||
|- | |- | ||
| 269 || 9 april | | 269 || 9 april || Simple Minds || ''This is Your Land'' | ||
|- | |- | ||
| 270 || 16 april | | 270 || 16 april || Fishbone || ''Ma and Pa'' | ||
|- | |- | ||
| 271 || 23 april | | 271 || 23 april || Joe Jackson || ''Nineteen Forever'' | ||
|- | |- | ||
| 272 || 30 april | | 272 || 30 april || Bonnie Raitt || ''Nick of Time'' | ||
|- | |- | ||
| 273 || 7 mei | | 273 || 7 mei || The Outfield || ''Voices of Babylon'' | ||
|- | |- | ||
| 274 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Stevie Nicks || ''Rooms on Fire'' | | 274 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Stevie Nicks || ''Rooms on Fire'' | ||
|- | |- | ||
| 275 || 21 mei | | 275 || 21 mei || Melissa Etheridge || ''Like the Way I Do'' | ||
|- | |- | ||
| 276 || 28 mei | | 276 || 28 mei || Joe Cocker || ''When the Night Comes'' | ||
|- | |- | ||
| 277 || 4 juni<ref name="uitzending19890604">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=4 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 4 maart 2016</ref> || Youssou N'Dour & Peter Gabriel || ''Shakin' the Tree'' | | 277 || 4 juni<ref name="uitzending19890604">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=4 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 4 maart 2016</ref> || Youssou N'Dour & Peter Gabriel || ''Shakin' the Tree'' | ||
Regel 52: | Regel 52: | ||
| 278 || 11 juni || Tambourine || ''High Under the Moon'' | | 278 || 11 juni || Tambourine || ''High Under the Moon'' | ||
|- | |- | ||
| 279 || 18 juni | | 279 || 18 juni || The Doobie Brothers || ''The Doctor'' | ||
|- | |- | ||
| 280 || 25 juni | | 280 || 25 juni || Van Morrison || ''Have I Told You Lately'' | ||
|- | |- | ||
| 281 || 2 juli | | 281 || 2 juli || Danny Wilson || ''The Second Summer of Love'' | ||
|- | |- | ||
| 282 || 9 juli | | 282 || 9 juli || Bobby Bland || ''Members Only'' | ||
|- | |- | ||
| 283 || 16 juli | | 283 || 16 juli || Maria McKee || ''Nobody's Child'' | ||
|- | |- | ||
| 284 || 23 juli | | 284 || 23 juli || Roachford || ''Kathleen'' | ||
|- | |- | ||
| 285 || 30 juli | | 285 || 30 juli || Ray Charles & Dee Dee Bridgewater || ''Precious Thing'' | ||
|- | |- | ||
| 286 || 6 augustus | | 286 || 6 augustus || Les Négresses Vertes || ''Zobi la mouche'' | ||
|- | |- | ||
| 287 || 13 augustus | | 287 || 13 augustus || Lisa Marie with Malcolm McLaren and The Bootzilla Orchestra || ''Something's Jumpin' in Your Shirt'' | ||
|- | |- | ||
| 288 || 20 augustus | | 288 || 20 augustus || B.B. King || ''Ain't Nobody Home'' | ||
|- | |- | ||
| 289 || 27 augustus | | 289 || 27 augustus || Ziggy Marley and The Melody Makers || ''Look Who's Dancing'' | ||
|- | |- | ||
| 290 || 3 september<ref name="uitzending19890903">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=3 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Brendan Croker and The 5 O'Clock Shadows || ''No Money at All'' | | 290 || 3 september<ref name="uitzending19890903">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=3 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Brendan Croker and The 5 O'Clock Shadows || ''No Money at All'' | ||
|- | |- | ||
| 291 || 10 september | | 291 || 10 september || Depeche Mode || ''Personal Jesus'' | ||
|- | |- | ||
| 292 || 17 september | | 292 || 17 september || Kate Bush || ''The Sensual World'' | ||
|- | |- | ||
| 293 || 24 september<ref name="uitzending19890924">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=24 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Poco || ''Call it Love'' | | 293 || 24 september<ref name="uitzending19890924">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=24 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Poco || ''Call it Love'' | ||
Regel 88: | Regel 88: | ||
| 296 || 15 oktober<ref name="uitzending19891015">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=15 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 5 maart 2016</ref> || Rory Block || ''Turning Point'' | | 296 || 15 oktober<ref name="uitzending19891015">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=15 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 5 maart 2016</ref> || Rory Block || ''Turning Point'' | ||
|- | |- | ||
| 297 || 22 oktober | | 297 || 22 oktober || Phil Collins || ''Another Day in Paradise'' | ||
|- | |- | ||
| 298 || 29 oktober | | 298 || 29 oktober || The Doobie Brothers || ''Need a Little Taste of Love'' | ||
|- | |- | ||
| 299 || 5 november | | 299 || 5 november || Eric Clapton || '' Pretending'' | ||
|- | |- | ||
| 300 || 12 november | | 300 || 12 november || Klein Orkest || ''Over de muur'' | ||
|- | |- | ||
| 301 || 19 november | | 301 || 19 november || The B-52's || ''Love Shack'' | ||
|- | |- | ||
| 302 || 26 november | | 302 || 26 november || Brendan Croker and The 5 O'Clock Shadows || ''This Kind of Life'' | ||
|- | |- | ||
| 303 || 3 december | | 303 || 3 december || U2 || ''Everlasting Love'' | ||
|- | |- | ||
| 304 || 10 december | | 304 || 10 december || Neville Brothers || ''With God on Our Side'' | ||
|- | |- | ||
| 305 || 17 december | | 305 || 17 december || Daniel Lanois || ''The Maker'' | ||
|- | |- | ||
| 306 || 24 december | | 306 || 24 december || Michael Penn || ''No Myth'' | ||
|- | |- | ||
| - || 31 december || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | | - || 31 december || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen |