Lijst van Radio 2 Top Song in 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Deze platen waren in 2022 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2. {| class="wikitable" ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel |- | – || 7 januari || || |- |...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 372 || 7 januari || Sera || ''Take a Chance'' | ||
|- | |- | ||
| | | 373 || 14 januari || Blaudzun || ''Wide Open'' | ||
|- | |- | ||
| | | 374 || 21 januari || Nona || ''Lair'' | ||
|- | |- | ||
| | | 375 || 28 januari || Purple Disco Machine, Sophie and the Giants || ''In the Dark'' | ||
|- | |- | ||
| | | 376 || 4 februari || Orange Skyline || ''A Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | 377 || 11 februari || George Ezra || ''Anyone For You'' | ||
|- | |- | ||
| – || 18 februari || || | | – || 18 februari || || |
Versie van 20 feb 2022 09:32
Deze platen waren in 2022 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
372 | 7 januari | Sera | Take a Chance |
373 | 14 januari | Blaudzun | Wide Open |
374 | 21 januari | Nona | Lair |
375 | 28 januari | Purple Disco Machine, Sophie and the Giants | In the Dark |
376 | 4 februari | Orange Skyline | A Fire |
377 | 11 februari | George Ezra | Anyone For You |
– | 18 februari | ||
– | 25 februari | ||
– | 4 maart | ||
– | 11 maart | ||
– | 18 maart | ||
– | 25 maart | ||
– | 1 april | ||
– | 8 april | ||
– | 15 april | ||
– | 22 april | ||
– | 29 april | ||
– | 6 mei | ||
– | 13 mei | ||
– | 20 mei | ||
– | 27 mei | ||
– | 3 juni | ||
– | 10 juni | ||
– | 17 juni | ||
– | 24 juni | ||
– | 1 juli | ||
– | 8 juli | ||
– | 15 juli | ||
– | 22 juli | ||
– | 29 juli | ||
– | 5 augustus | ||
– | 12 augustus | ||
– | 19 augustus | ||
– | 26 augustus | ||
– | 2 september | ||
– | 9 september | ||
– | 16 september | ||
– | 23 september | ||
– | 30 september | ||
– | 7 oktober | ||
– | 14 oktober | ||
– | 21 oktober | ||
– | 28 oktober | ||
– | 4 november | ||
– | 11 november | ||
– | 18 november | ||
– | 25 november | ||
– | 2 december | ||
– | 9 december | ||
– | 16 december | ||
– | 23 december | ||
– | 30 december |