Lijst van Radio 2 Top Song in 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| - || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | | - || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | ||
|-. | |-. | ||
| 386 || 29 april || Lizzo | | 386 || 29 april || Lizzo || ''About Damn Time'' | ||
|- | |- | ||
| 387 || 6 mei || Son Mieux | | 387 || 6 mei || Son Mieux || ''Multicolor'' | ||
|- | |- | ||
| 388 || 13 mei || George Ezra | | 388 || 13 mei || George Ezra || ''Green Green Grass'' | ||
|- | |- | ||
| 389 || 20 mei || Miss Montreal | | 389 || 20 mei || Miss Montreal || ''Adem'' | ||
|- | |- | ||
| 390 || 27 mei || Paolo Nutini | | 390 || 27 mei || Paolo Nutini || ''Through the Echoes'' | ||
|- | |- | ||
| 391 || 3 juni || Nielson | | 391 || 3 juni || Nielson || ''Stralen'' | ||
|- | |- | ||
| 392 || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' | | 392 || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' |
Versie van 10 jun 2022 12:14
Deze platen waren in 2022 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
373 | 7 januari | Sera | Take a Chance |
374 | 14 januari | Blaudzun | Wide Open |
375 | 21 januari | Nona | Lair |
376 | 28 januari | Purple Disco Machine, Sophie and the Giants | In the Dark |
377 | 4 februari | Orange Skyline | A Fire |
378 | 11 februari | George Ezra | Anyone For You |
– | 18 februari | Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | |
– | 25 februari | Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | |
379 | 4 maart | S10 | De diepte |
380 | 11 maart | Danny Vera & Krezip | Make It a Memory |
381 | 18 maart | The Black Keys | Wild Child |
382 | 25 maart | Thomas Acda, Rolf Sanchez & Kraantje Pappie | Missen zou |
383 | 1 april | Anouk | Something Better |
384 | 8 april | DI-RECT | Through the Looking Glass |
385 | 15 april | Floor Jansen | Fire |
- | 22 april | Geen Radio 2 Top Song in verband met De Koninklijke 500 | |
386 | 29 april | Lizzo | About Damn Time |
387 | 6 mei | Son Mieux | Multicolor |
388 | 13 mei | George Ezra | Green Green Grass |
389 | 20 mei | Miss Montreal | Adem |
390 | 27 mei | Paolo Nutini | Through the Echoes |
391 | 3 juni | Nielson | Stralen |
392 | 10 juni | Oliver Pesch | Shelly (Lollapalooza) |
– | 17 juni | ||
– | 24 juni | ||
– | 1 juli | ||
– | 8 juli | ||
– | 15 juli | ||
– | 22 juli | ||
– | 29 juli | ||
– | 5 augustus | ||
– | 12 augustus | ||
– | 19 augustus | ||
– | 26 augustus | ||
– | 2 september | ||
– | 9 september | ||
– | 16 september | ||
– | 23 september | ||
– | 30 september | ||
– | 7 oktober | ||
– | 14 oktober | ||
– | 21 oktober | ||
– | 28 oktober | ||
– | 4 november | ||
– | 11 november | ||
– | 18 november | ||
– | 25 november | ||
– | 2 december | ||
– | 9 december | ||
– | 16 december | ||
– | 23 december | ||
– | 30 december |