Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2022
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 50: | Regel 50: | ||
| 392 || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' | | 392 || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 17 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 24 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 1 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 8 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 15 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 22 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 29 juli || || | ||
|- | |- | ||
| – || 5 augustus || | | – || 5 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 12 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 19 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 26 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 2 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 9 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 16 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 23 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 30 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 7 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 14 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 21 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 28 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| – || 4 november || | | – || 4 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 11 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 18 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 25 november || || | ||
|- | |- | ||
| – || 2 december || | | – || 2 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 9 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 16 december || || | ||
|- | |- | ||
| – || 23 december || | | – || 23 december || || | ||
|- | |- | ||
| – || 30 december || | | – || 30 december || || | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | {{Navigatie Radio 2 Top Song}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |