Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2022
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 374 || 14 januari || Blaudzun || ''Wide Open'' | | 374 || 14 januari || Blaudzun || ''Wide Open'' | ||
|- | |- | ||
| 375 || 21 januari || Nona || '' | | 375 || 21 januari || Nona || ''Lair'' | ||
|- | |- | ||
| 376 || 28 januari || Purple Disco Machine, Sophie and the Giants || ''In the Dark'' | | 376 || 28 januari || Purple Disco Machine, Sophie and the Giants || ''In the Dark'' | ||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| - || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | | - || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | ||
|-. | |-. | ||
| 386 || 29 april || Lizzo | | 386 || 29 april || Lizzo - ''About Damn Time'' | ||
|- | |- | ||
| 387 || 6 mei || Son Mieux | | 387 || 6 mei || Son Mieux - ''Multicolor'' | ||
|- | |- | ||
| 388 || 13 mei || George Ezra | | 388 || 13 mei || George Ezra - ''Green Green Grass'' | ||
|- | |- | ||
| 389 || 20 mei || Miss Montreal | | 389 || 20 mei || Miss Montreal - ''Adem'' | ||
|- | |- | ||
| 390 || 27 mei || Paolo Nutini | | 390 || 27 mei || Paolo Nutini - ''Through the Echoes'' | ||
|- | |- | ||
| 391 || 3 juni || Nielson | | 391 || 3 juni || Nielson - ''Stralen'' | ||
|- | |- | ||
| 392 || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' | | 392 || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 17 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 24 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 1 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 8 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 15 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 22 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 29 juli || || | ||
|- | |- | ||
| – || 5 augustus || | | – || 5 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 12 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 19 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 26 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 2 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 9 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 16 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 23 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 30 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 7 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 14 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 21 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 28 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| – || 4 november || | | – || 4 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 11 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 18 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 25 november || || | ||
|- | |- | ||
| – || 2 december || | | – || 2 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 9 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 16 december || || | ||
|- | |- | ||
| – || 23 december || | | – || 23 december || || | ||
|- | |- | ||
| – || 30 december || | | – || 30 december || || | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | {{Navigatie Radio 2 Top Song}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |