Lijst van Radio 2 Top Song in 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(aanvullingen nav log opnames) |
(10 december) |
||
Regel 76: | Regel 76: | ||
| - || 3 september || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | | - || 3 september || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | ||
|- | |- | ||
| || 10 september || Rag'n'Bone Man || ''Alone'' | | 359 || 10 september || Rag'n'Bone Man || ''Alone'' | ||
|- | |- | ||
| || 17 september || Racoon || ''Geef je hart niet zomaar weg'' | | 360 || 17 september || Racoon || ''Geef je hart niet zomaar weg'' | ||
|- | |- | ||
| || 24 september || The War On Drugs feat. Lucius || ''I Don't Live Here Anymore'' | | 361 || 24 september || The War On Drugs feat. Lucius || ''I Don't Live Here Anymore'' | ||
|- | |- | ||
| || 1 oktober || De Dijk || ''Merk je het niet'' | | 362 || 1 oktober || De Dijk || ''Merk je het niet'' | ||
|- | |- | ||
| || 8 oktober || Chef'Special & La Pegatine || ''Down for Love'' | | 363 || 8 oktober || Chef'Special & La Pegatine || ''Down for Love'' | ||
|- | |- | ||
| || 15 oktober || Adele || ''Easy On Me'' | | 364 || 15 oktober || Adele || ''Easy On Me'' | ||
|- | |- | ||
| || 22 oktober || Di-Rect || '' Nightcrawler'' | | 365 || 22 oktober || Di-Rect || '' Nightcrawler'' | ||
|- | |- | ||
| || 29 oktober || Bazart feat. S10 || ''Onderweg'' | | 366 || 29 oktober || Bazart feat. S10 || ''Onderweg'' | ||
|- | |- | ||
| || 5 november || U2 || ''Your Song Saved My Life'' | | 367 || 5 november || U2 || ''Your Song Saved My Life'' | ||
|- | |- | ||
| || 12 november || Jeangu Macrooy feat. Pete Philly || ''Little Greener'' | | 368 || 12 november || Jeangu Macrooy feat. Pete Philly || ''Little Greener'' | ||
|- | |- | ||
| || 19 november || Meau || ''Dat heb jij gedaan'' | | 369 || 19 november || Meau || ''Dat heb jij gedaan'' | ||
|- | |- | ||
| - || 26 november || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | | - || 26 november || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | ||
Regel 102: | Regel 102: | ||
| - || 3 december || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | | - || 3 december || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | ||
|- | |- | ||
| || 10 december || || | | 370 || 10 december || HAEVN & Birdy || ''Open Hearts'' | ||
|- | |- | ||
| || 17 december || || | | || 17 december || || |
Versie van 17 dec 2021 09:20
Deze platen waren in 2021 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
324 | 1 januari | Savine | Never Compare |
325 | 8 januari | Coldplay | Flags |
326 | 15 januari | Thomas Acda, Paul de Munnik, Maan & Typhoon | Als ik je weer zie |
327 | 22 januari | Son Mieux | 1992 |
328 | 29 januari | Rag'n'Bone Man | All You Ever Wanted |
329 | 5 februari | DeWolff | Half Of Your Love |
330 | 12 februari | DI-RECT | Wild Hearts |
331 | 19 februari | Jon Batiste | I NEED YOU |
332 | 26 februari | Douwe Bob | Was It Just Me |
333 | 5 maart | Jeangu Macrooy | Birth Of A New Age |
334 | 12 maart | Silk Sonic | Leave The Door Open |
335 | 19 maart | Orange Skyline | Shine On |
336 | 26 maart | Alain Clark | Yes |
337 | 2 april | BLØF | Horizon |
338 | 9 april | Blaudzun | Real Hero |
339 | 16 april | Bakermat & Nic Hanson | Walk That Walk |
340 | 23 april | Ilse DeLange | I Will Help You |
341 | 30 april | Yola | Diamond Studded Shoes |
342 | 7 mei | Coldplay | Higher Power |
343 | 14 mei | Jett Rebel | Love Right Now |
344 | 21 mei | Davina Michelle | Sweet Water |
345 | 28 mei | Komodo | Easy Pray |
346 | 4 juni | John Mayer | Last Train Home |
347 | 11 juni | Remme | The Moment |
348 | 18 juni | Kaleo | Hey Gringo |
349 | 25 juni | Mell & Vintage Future | Love Train |
350 | 2 juli | Super DB | Wait For Me |
351 | 9 juli | Tim Knol | Wandering Heart |
352 | 16 juli | Foo Fighters | Making a Fire |
353 | 23 juli | Kovacs | Tutti Frutti Tequila |
354 | 30 juli | Son Mieux | Can't Get Enough |
355 | 6 augustus | Silk Sonic | Skate |
356 | 13 augustus | Nielson | Bliksem |
357 | 20 augustus | Tim Dawn | In This Together |
358 | 27 augustus | Novastar | Deep Are The Eyes |
- | 3 september | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | |
359 | 10 september | Rag'n'Bone Man | Alone |
360 | 17 september | Racoon | Geef je hart niet zomaar weg |
361 | 24 september | The War On Drugs feat. Lucius | I Don't Live Here Anymore |
362 | 1 oktober | De Dijk | Merk je het niet |
363 | 8 oktober | Chef'Special & La Pegatine | Down for Love |
364 | 15 oktober | Adele | Easy On Me |
365 | 22 oktober | Di-Rect | Nightcrawler |
366 | 29 oktober | Bazart feat. S10 | Onderweg |
367 | 5 november | U2 | Your Song Saved My Life |
368 | 12 november | Jeangu Macrooy feat. Pete Philly | Little Greener |
369 | 19 november | Meau | Dat heb jij gedaan |
- | 26 november | Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | |
- | 3 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | |
370 | 10 december | HAEVN & Birdy | Open Hearts |
17 december | |||
- | 24 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 | |
- | 31 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 |