Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2021
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 324 || 1 januari || Savine || ''Never Compare'' | ||
|- | |- | ||
| | | 325 || 8 januari || Coldplay || ''Flags'' | ||
|- | |- | ||
| | | 326 || 15 januari || Thomas Acda, Paul de Munnik, Maan & Typhoon || ''Als ik je weer zie'' | ||
|- | |- | ||
| | | 327 || 22 januari || Son Mieux || ''1992'' | ||
|- | |- | ||
| | | 328 || 29 januari || Rag'n'Bone Man || ''All You Ever Wanted'' | ||
|- | |- | ||
| | | 329 || 5 februari || DeWolff || ''Half Of Your Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 330 || 12 februari || DI-RECT || ''Wild Hearts'' | ||
|- | |- | ||
| | | 331 || 19 februari || Jon Batiste || ''I NEED YOU'' | ||
|- | |- | ||
| | | 332 || 26 februari || Douwe Bob || ''Was It Just Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 333 || 5 maart || Jeangu Macrooy || ''Birth Of A New Age'' | ||
|- | |- | ||
| | | 334 || 12 maart || Silk Sonic || ''Leave The Door Open'' | ||
|- | |- | ||
| | | 335 || 19 maart || Orange Skyline || ''Shine On'' | ||
|- | |- | ||
| | | 336 || 26 maart || Alain Clark || ''Yes'' | ||
|- | |- | ||
| | | 337 || 2 april || BLØF || ''Horizon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 338 || 9 april || Blaudzun || ''Real Hero'' | ||
|- | |- | ||
| | | 339 || 16 april || Bakermat & Nic Hanson || ''Walk That Walk'' | ||
|- | |- | ||
| | | 340 || 23 april || Ilse DeLange || ''I Will Help You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 341 || 30 april || Yola || ''Diamond Studded Shoes'' | ||
|- | |- | ||
| | | 342 || 7 mei || Coldplay || ''Higher Power'' | ||
|- | |- | ||
| | | 343 || 14 mei || Jett Rebel || ''Love Right Now'' | ||
|- | |- | ||
| | | 344 || 21 mei || Davina Michelle || ''Sweet Water'' | ||
|- | |- | ||
| | | 345 || 28 mei || Komodo || ''Easy Pray'' | ||
|- | |- | ||
| | | 346 || 4 juni || John Mayer || ''Last Train Home'' | ||
|- | |- | ||
| | | 347 || 11 juni || Remme || ''The Moment'' | ||
|- | |- | ||
| | | 348 || 18 juni || Kaleo || ''Hey Gringo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 349 || 25 juni || Mell & Vintage Future || ''Love Train'' | ||
|- | |- | ||
| | | 350 || 2 juli || Super DB || ''Wait For Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 351 || 9 juli || Tim Knol || ''Wandering Heart'' | ||
|- | |- | ||
| | | 352 || 16 juli || Foo Fighters || ''Making a Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | 353 || 23 juli || Kovacs || ''Tutti Frutti Tequila'' | ||
|- | |- | ||
| | | 354 || 30 juli || Son Mieux || ''Can't Get Enough'' | ||
|- | |- | ||
| | | 355 || 6 augustus || Silk Sonic || ''Skate'' | ||
|- | |- | ||
| | | 356 || 13 augustus || Nielson || ''Bliksem'' | ||
|- | |- | ||
| | | 357 || 20 augustus || Tim Dawn || ''In This Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 358 || 27 augustus || Novastar || ''Deep Are The Eyes'' | ||
|- | |- | ||
| - || 3 september || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | | - || 3 september || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | ||
|- | |- | ||
| | | 359 || 10 september || Rag'n'Bone Man || ''Alone'' | ||
|- | |- | ||
| | | 360 || 17 september || Racoon || ''Geef je hart niet zomaar weg'' | ||
|- | |- | ||
| | | 361 || 24 september || The War On Drugs feat. Lucius || ''I Don't Live Here Anymore'' | ||
|- | |- | ||
| | | 362 || 1 oktober || De Dijk || ''Merk je het niet'' | ||
|- | |- | ||
| | | 363 || 8 oktober || Chef'Special & La Pegatine || ''Down for Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 364 || 15 oktober || Adele || ''Easy On Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 365 || 22 oktober || Di-Rect || '' Nightcrawler'' | ||
|- | |- | ||
| | | 366 || 29 oktober || Bazart feat. S10 || ''Onderweg'' | ||
|- | |- | ||
| | | 367 || 5 november || U2 || ''Your Song Saved My Life'' | ||
|- | |- | ||
| | | 368 || 12 november || Jeangu Macrooy feat. Pete Philly || ''Little Greener'' | ||
|- | |- | ||
| | | 369 || 19 november || Meau || ''Dat heb jij gedaan'' | ||
|- | |- | ||
| - || 26 november || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | | - || 26 november || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | ||
Regel 102: | Regel 102: | ||
| - || 3 december || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | | - || 3 december || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | ||
|- | |- | ||
| | | 370 || 10 december || HAEVN & Birdy || ''Open Hearts'' | ||
|- | |- | ||
| | | || 17 december || || | ||
|- | |- | ||
| - || 24 december || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 | | - || 24 december || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 |