Lijst van Radio 2 Top Song in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
||
(26 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| 231 || 25 januari || Van Dik Hout || ''Één nacht eeuwigheid'' | | 231 || 25 januari || Van Dik Hout || ''Één nacht eeuwigheid'' | ||
|- | |- | ||
| | | 232 || 1 februari || Krezip || ''Lost Without You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 233 || 8 februari || Ilse DeLange || ''Half the Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 234 || 15 februari || The Teskey Brothers || ''Pain and Misery'' | ||
|- | |- | ||
| | | 235 || 22 februari || Anouk || ''Million Dollar'' | ||
|- | |- | ||
| | | 236 || 1 maart || White Lies || ''Tokyo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 237 || 8 maart || Yola || ''Faraway Look'' | ||
|- | |- | ||
| | | 238 || 15 maart || Duncan Laurence || ''Arcade'' | ||
|- | |- | ||
| | | 239 || 22 maart || Bakermat featuring Albert Gold || ''Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| | | 240 || 29 maart || Danny Vera || ''Roller Coaster'' | ||
|- | |- | ||
| | | 241 || 5 april || Two Door Cinema Club || ''Talk'' | ||
|- | |- | ||
| | | 242 || 12 april || Douwe Bob || ''Consider'' | ||
|- | |- | ||
| | | 243 || 19 april || Avicii featuring Aloe Blacc || ''SOS'' | ||
|- | |- | ||
| | | 244 || 26 april || Mell & Vintage Future || ''Forever'' | ||
|- | |- | ||
| | | 245 || 3 mei || Bruce Springsteen || ''Hello Sunshine'' | ||
|- | |- | ||
| | | 246 || 10 mei || Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle || ''Hoe het danst'' | ||
|- | |- | ||
| | | 247 || 17 mei || Noel Gallagher's High Flying Birds || ''Black Star Dancing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 248 || 24 mei || Joe Buck || ''The Way You Take Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | 249 || 31 mei || Kensington || ''Bats'' | ||
|- | |- | ||
| | | 250 || 7 juni || Guus Meeuwis || ''Kom we gaan'' | ||
|- | |- | ||
| | | 251 || 14 juni || The Teskey Brothers || ''Hold Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 252 || 21 juni || Freddie Mercury || ''Time Waits For No One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 253 || 28 juni || Suzan & Freek || ''Blauwe dag'' | ||
|- | |- | ||
| | | 254 || 5 juli || Black Pumas || ''Colors'' | ||
|- | |- | ||
| | | 255 || 12 juli || Ed Sheeran, Chris Stapleton & Bruno Mars || ''Blow'' | ||
|- | |- | ||
| - || 19 juli || || | | - || 19 juli || || |
Versie van 12 jul 2019 20:00
Deze platen waren in 2019 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
228 | 4 januari | Douwe Bob & Jacqueline Govaert | I Do |
229 | 11 januari | Calvin Harris & Rag'n'Bone Man | Giant |
230 | 18 januari | Lizzo | Juice |
231 | 25 januari | Van Dik Hout | Één nacht eeuwigheid |
232 | 1 februari | Krezip | Lost Without You |
233 | 8 februari | Ilse DeLange | Half the Love |
234 | 15 februari | The Teskey Brothers | Pain and Misery |
235 | 22 februari | Anouk | Million Dollar |
236 | 1 maart | White Lies | Tokyo |
237 | 8 maart | Yola | Faraway Look |
238 | 15 maart | Duncan Laurence | Arcade |
239 | 22 maart | Bakermat featuring Albert Gold | Trouble |
240 | 29 maart | Danny Vera | Roller Coaster |
241 | 5 april | Two Door Cinema Club | Talk |
242 | 12 april | Douwe Bob | Consider |
243 | 19 april | Avicii featuring Aloe Blacc | SOS |
244 | 26 april | Mell & Vintage Future | Forever |
245 | 3 mei | Bruce Springsteen | Hello Sunshine |
246 | 10 mei | Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle | Hoe het danst |
247 | 17 mei | Noel Gallagher's High Flying Birds | Black Star Dancing |
248 | 24 mei | Joe Buck | The Way You Take Time |
249 | 31 mei | Kensington | Bats |
250 | 7 juni | Guus Meeuwis | Kom we gaan |
251 | 14 juni | The Teskey Brothers | Hold Me |
252 | 21 juni | Freddie Mercury | Time Waits For No One |
253 | 28 juni | Suzan & Freek | Blauwe dag |
254 | 5 juli | Black Pumas | Colors |
255 | 12 juli | Ed Sheeran, Chris Stapleton & Bruno Mars | Blow |
- | 19 juli | ||
- | 26 juli | ||
- | 2 augustus | ||
- | 9 augustus | ||
- | 16 augustus | ||
- | 23 augustus | ||
- | 30 augustus | ||
- | 6 september | ||
- | 13 september | ||
- | 20 september | ||
- | 27 september | ||
- | 4 oktober | ||
- | 11 oktober | ||
- | 18 oktober | ||
- | 25 oktober | ||
- | 1 november | ||
- | 8 november | ||
- | 15 november | ||
- | 22 november | ||
- | 29 november | ||
- | 6 december | ||
- | 13 december | ||
- | 20 december | ||
- | 27 december |