Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2019
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 228 || 4 januari || Douwe Bob & Jacqueline Govaert || ''I Do'' | ||
|- | |- | ||
| | | 229 || 11 januari || Calvin Harris & Rag'n'Bone Man || ''Giant'' | ||
|- | |- | ||
| | | 230 || 18 januari || Lizzo || ''Juice'' | ||
|- | |- | ||
| | | 231 || 25 januari || Van Dik Hout || ''Één nacht eeuwigheid'' | ||
|- | |- | ||
| | | 232 || 1 februari || Krezip || ''Lost Without You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 233 || 8 februari || Ilse DeLange || ''Half the Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 234 || 15 februari || The Teskey Brothers || ''Pain and Misery'' | ||
|- | |- | ||
| | | 235 || 22 februari || Anouk || ''Million Dollar'' | ||
|- | |- | ||
| | | 236 || 1 maart || White Lies || ''Tokyo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 237 || 8 maart || Yola || ''Faraway Look'' | ||
|- | |- | ||
| | | 238 || 15 maart || Duncan Laurence || ''Arcade'' | ||
|- | |- | ||
| | | 239 || 22 maart || Bakermat featuring Albert Gold || ''Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| | | 240 || 29 maart || Danny Vera || ''Roller Coaster'' | ||
|- | |- | ||
| | | 241 || 5 april || Two Door Cinema Club || ''Talk'' | ||
|- | |- | ||
| | | 242 || 12 april || Douwe Bob || ''Consider'' | ||
|- | |- | ||
| | | 243 || 19 april || Avicii featuring Aloe Blacc || ''SOS'' | ||
|- | |- | ||
| | | 244 || 26 april || Mell & Vintage Future || ''Forever'' | ||
|- | |- | ||
| | | 245 || 3 mei || Bruce Springsteen || ''Hello Sunshine'' | ||
|- | |- | ||
| | | 246 || 10 mei || Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle || ''Hoe het danst'' | ||
|- | |- | ||
| | | 247 || 17 mei || Noel Gallagher's High Flying Birds || ''Black Star Dancing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 248 || 24 mei || Joe Buck || ''The Way You Take Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | 249 || 31 mei || Kensington || ''Bats'' | ||
|- | |- | ||
| | | 250 || 7 juni || Guus Meeuwis || ''Kom we gaan'' | ||
|- | |- | ||
| | | 251 || 14 juni || The Teskey Brothers || ''Hold Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 252 || 21 juni || Freddie Mercury || ''Time Waits For No One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 253 || 28 juni || Suzan & Freek || ''Blauwe dag'' | ||
|- | |- | ||
| | | 254 || 5 juli || Black Pumas || ''Colors'' | ||
|- | |- | ||
| | | 255 || 12 juli || Ed Sheeran, Chris Stapleton & Bruno Mars || ''Blow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 256 || 19 juli || Di-rect || '' Be Strong'' | ||
|- | |- | ||
| | | 257 || 26 juli || Inge van Calkar || ''Touchdown'' | ||
|- | |- | ||
| | | 258 || 2 augustus || Lukas Nelson & Promise of the Real || ''Find yourself'' | ||
|- | |- | ||
| | | 259 || 9 augustus || Tim Dawn || ''Bite the Bullet'' | ||
|- | |- | ||
| | | 260 || 16 augustus || Michael Kiwanuka || ''You Ain't the Problem'' | ||
|- | |- | ||
| | | 261 || 23 augustus || Ed Struijlaart || ''What I Like About You'' | ||
|- | |- | ||
| - || 30 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | | - || 30 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | ||
|- | |- | ||
| | | 262 || 6 september || Kensington || ''What Lies Ahead'' | ||
|- | |- | ||
| | | 263 || 13 september || Brittany Howard || ''Stay High'' | ||
|- | |- | ||
| | | 264 || 20 september || 3JS || ''De toekomst'' | ||
|- | |- | ||
| | | - || 27 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 4 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 11 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 18 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 25 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 1 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 8 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 15 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 22 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 29 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 6 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | - || 13 december || || | ||
|- | |- | ||
| - || 20 december || | | - || 20 december || || | ||
|- | |- | ||
| - || 27 december || | | - || 27 december || || | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | {{Navigatie Radio 2 Top Song}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |