Lijst van Radio 2 Top Song in 2014: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(bijgewerkt) |
(bijgewerkt) |
||
Regel 58: | Regel 58: | ||
| 25 || 13 november || Racoon || ''Brick by brick'' | | 25 || 13 november || Racoon || ''Brick by brick'' | ||
|- | |- | ||
| | | - || 20 november || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 stemweek | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || 27 november || Mark Ronson & Bruno Mars || ''Uptown funk'' | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || 4 december || Tom Odell || ''Real love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || 11 december || Trijntje Oosterhuis || ''Walk along'' | ||
|- | |- | ||
| | | - || 18 december || Trijntje Oosterhuis || ''Walk along'' | ||
|- | |- | ||
| - || 25 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | | - || 25 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 |
Versie van 29 mrt 2015 14:00
Deze platen waren in 2014 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
1 | 15 mei | Michael Jackson & Justin Timberlake | Love never felt so good |
2 | 22 mei | John Mayer | Dear Marie |
3 | 29 mei | Guus Meeuwis | Zonder jou |
4 | 5 juni | Jason Mraz | Hello, you beautiful thing |
5 | 12 juni | BLØF | Open je ogen |
6 | 19 juni | Train | Angel in blue jeans |
7 | 26 juni | Sam Smith | Stay with me |
8 | 3 juli | Clean Bandit & Sharna Bass | Extraordinary |
9 | 10 juli | George Ezra | Cassy O' |
10 | 17 juli | Magic! | Rude |
11 | 24 juli | Indila | Dernière danse |
12 | 31 juli | The Script | Superheroes |
13 | 7 augustus | Waylon | Love drunk |
14 | 14 augustus | Michael Jackson | A place with no name |
15 | 21 augustus | Saint Motel | My type |
- | 28 augustus | Geen Radio 2 Top Song in verband met de 90’s week | |
16 | 4 september | The Common Linnets | Give me a reason |
17 | 11 september | U2 | The miracle (of Joey Ramone) |
- | 18 september | Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | |
18 | 25 september | Dotan | Fall |
19 | 2 oktober | Mr. Probz | Nothing really matters |
20 | 9 oktober | Avicii | The days |
21 | 16 oktober | The Common Linnets | Love goes on |
22 | 23 oktober | Chef'Special | On your shoulders |
23 | 30 oktober | Ladies of Soul | Up till now |
24 | 6 november | Kris Berry | Perfect storm |
25 | 13 november | Racoon | Brick by brick |
- | 20 november | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 stemweek | |
26 | 27 november | Mark Ronson & Bruno Mars | Uptown funk |
27 | 4 december | Tom Odell | Real love |
28 | 11 december | Trijntje Oosterhuis | Walk along |
- | 18 december | Trijntje Oosterhuis | Walk along |
- | 25 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 |